Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Čus lidi ...... chtěl jsem se zeptat na hru Gran Turismo 5 ....a teď k věci : Jsem vlastníkem Xka 360 a zajímá mě jestli je hra GT5 jen na Playstation nabo i na X360 ???? dík....

Pouze na playstation ,ale kdyby ti něco takového na xku chybělo tak můžeš zkusit ,třeba Forzu 3 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

gameplay nic moc recenze jeste nejsou (ty jsou az po vidani hry) a graficky je to stejny z videi ze ''screenu'' je lepsi GT5 ale ty jsou uhlazeny jako u kazdy hry

a myslim ze rict ze je to lepsi kdyz si to nikdy nemel v ruce jen si videl video znamena nic :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ten sem dnes stahoval ale na Viste ho nespustim.Nevis prosim jak to tedy je?

Zkus ho spustit v režimu kompatibility pro XP SP2, já ho používám na sedmičkách :)

nne nehrál ale podle gameplay a recenzí to je určitě lepší .... a graficky určitě taky...

Víš co je taky graficky super zpracovaný? Filmy xD

Nemůžeš soudit hru podle gameplaye a grafiky, já se třeba do tech hádek vůbec nezapojuju, protože s hraním na PS3 nemam zkušenosti ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj lidi předem se omlouvám jestly to tady už bylo ale mám jenom takovou malou otázku. Když si stáhnu hru tak ji vždycky projedu abg360 a potom ještě XDVDmulleterem a mam dotaz co to znamená když něco z toho co je tady na tom obrazku v tom sloupci Xtreme Compatibility nezaškrtlé jestly to má vliv na hru že vní něco není nebo jak ? Pálený hry nehraju na XLive jestly to je jenom na to ale jestly to znamena že když je třeba to "Video Data Present" nezaškrtlé tak co ta znamená. DĚKUJI ZA VYČERPÁVAJÍCÍ ODPOVĚD VŠEM:D

Tato fotka neni moje vim že musi byt zaškrtlej region FREE nebo EUROPE

i5691_MulleterInvalid6.png

Lidi prosim odpovezte mi co to znamena kdyz neni neco stoho co je v Xtreme Compatibilyti zaškrtlí jestly to ma nějaky vliv na hru diky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj jsem tu nový tak se omlouvám jesti se to tu již někde řešilo. Vypálil jsem si Mass Effect 2 a opatchoval na wave 3, ale když jí dám do Xka, tak se mě to zeptá na upgrade potvrdím ok(již předtím mi to pár her udělalo a vše proběhlo v pořádku a poté jsem je spustil) ale po restartování se zeptá opět a takhle pořád dokola takže hra spustit nejde a k tomu mi asi narušila profil nezobrazuje se tam avatar ani upravit si ho nemůžu....Víte někdo co s tím?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Stáhni update dashboardu odtud http://www.xbox.com/cs-CZ/support/xbox360/system-update.htm

V tom textu tukni na to sem

Zahajte stahování složky aktualizace kliknutím sem. Uložte soubor jako „$SystemUpdate_Fall09_8955.zip“ do libovolného umístění v počítači.

Pomocí WinRaru to rozbal a dej soubor„ SystemUpdate “ na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout , jestli chceš update.

Dej yes a nahraje se update dashboardu i s novými avatary do xka .

Potom tam dej hru a normálně by se ti měla spustit už bez té nabídky updatování .

Musíš ale mít dost místa na MU , nebo HDD .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

tak jsem se rozhodl pro brzký nákup xboxu, ale mám pár otázek v kterých mám trochu bordel:

1) Když si koupím xbox na hrajte.cz, bude u něj +, tak se bude jednat již o flashnutý xbox, že?

2) pokud vyjde nějaká nová ochrana a bude třeba přehrát firmware, můžu si to udělat sám, nebo je k tomu třeba i HW zásah?

3) Když budu mít flashnutý xbox a předpaltím si xbox live, tak nemůžu hrát přes xbox live vůbec nic, nebo můžu hrát originálky? (=ban dostanu kdy?)

4) Stažené hry se musí vypálit vždy na dvd a hrát z něj, nebo je možné pouštět zálohy her přímo z HDD, aniž bych je musel vypálit - jestli mi tedy k něčemu bude, když si koupím xbox s HDD, když ho počítám využívat jen ke hrám. (rozhoduji se mezi verzí arcade a elite a kromě HDD mě na elite nic jiného neláká)

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím,

tak jsem se rozhodl pro brzký nákup xboxu, ale mám pár otázek v kterých mám trochu bordel:

1) Když si koupím xbox na hrajte.cz, bude u něj +, tak se bude jednat již o flashnutý xbox, že?

2) pokud vyjde nějaká nová ochrana a bude třeba přehrát firmware, můžu si to udělat sám, nebo je k tomu třeba i HW zásah?

3) Když budu mít flashnutý xbox a předpaltím si xbox live, tak nemůžu hrát přes xbox live vůbec nic, nebo můžu hrát originálky? (=ban dostanu kdy?)

4) Stažené hry se musí vypálit vždy na dvd a hrát z něj, nebo je možné pouštět zálohy her přímo z HDD, aniž bych je musel vypálit - jestli mi tedy k něčemu bude, když si koupím xbox s HDD, když ho počítám využívat jen ke hrám. (rozhoduji se mezi verzí arcade a elite a kromě HDD mě na elite nic jiného neláká)

Děkuji

1) ano, bude flashnutý

2) HW zásah není (nepočítám rozebrání konzole a vyjmutí mechaniky):D

3) kdyz budes mít flash tak ti hrozí ikdyž hrajes originály po netu

4) je tu moznost hrani z HDD ale je nutna HW uprava (pájí se na základní desku) hledej na tomto foru pod nazvem XBreboot, Freeboot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj,

bude fungovat externí HDD když ho připojím k Xboxu ? Myslím pro sledování filmů, přehrávání hudby. Je potřeba nějaký specifický? Rád bych si ho pořídil...

Neměl by být problém, ale přeformátovanej na FAT32 ;)

Čau, chtěl bych do ea skate 2 filmer pack, ale nechci lízt na live aby mi xbox nevybouch nebo tak. Dá se to třeba někde normal stahnout a pak to hodit do x? Případně jak na to?

Dík.

Proč by ti měl xbox bouchnout ?? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Nedá musíš jen na LIVE ...

Sry za DP :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu