Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, co se tyce hernich konzoli a her jsem naprosty analfabet, takze doufam, ze jsem ve spravnem foru3.gif Chtela bych koupit Xbox 360 priteli jako darek, ale potrebovala bych trochu (vic) poradit.

Mohl by mi nekdo pomoct zodpovedet nasledujici?? Predem se omlouvam ze velmi neodborne a nepresne vyrazy.

1. vaham mezi xbox 360 Arcade a Elite - vyplati se priplatit za Elite a je ten vestvany HD opravdu takova vyhoda??? Nebo postaci Arkade s tou vnitrni pameti (to je v te verzi Jsper, ze?)? Neni ta pamet moc mala (nevim, kolik to ted je) a muze to sebou nest nejake vyrazne nevyhody?

2. pritel chce hrat hlavne neoriginalni hry (chce je stahovat), jestli to dobre chapu, je treba Xbox flashnout ci jak se tomu rika. Da se tato zmena provest u jakehokoli Xboxu ktery se u nas prodava? Nemuze se stat, ze koupim nejaky, ktery flashnout nepujde? Jak a kde se da najit nekdo, kdo by to provedl?

Nekde jsme take nasla nasledujici informaci "...nebo uz xko muzes koupit s flashem...treba na hrejte.cz (musis divat aby v nadpisu zbozi bylo napsano + na konci) ". Je to pravda? Da se zakoupit uz flashnuty xbox??? Jestli jo, jak ho poznat?

3. Kdyz se xbox flashne, da se v pripade nejakeho problemu vubec reklamovat, kdyz tam jsou provedene ty zmeny hardwaru??

Diky moc!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. Určitě se HDD vyplatí. Rychlejší nahrávání, tíšší chod, delší životnost. O velikost paměti ani moc nejde, ta vestavěná pamět obvykle na savy sztačí.

2. Flashnout se dá dnes každý Xbox. Kde najít flashera: buď zde v tomto tématu: http://console-forum.net/showthread.php?t=48428, nebo prozkoumej inzeráty zde na fóru. Osobně doporučuji Kanalizatora. A ano, na Hrejte.cz se opravdu dá pořídit už flashnutý Xbox.

3. Je to risk. Můžou a nemusí na to přijít, spíš jde jen o to, zda se budou obtěžovat se podívat. Když ti flash zjistí, přicházíš o záruku, to je celkem jasné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Upřesnim první otázku ... HDD neni vestavěný, připojuje se nahoře na konzoli a můžeš ho klidně i dokoupit. Pro představu přikládám obrázek, to červeně zakrouškovaný je HDD. Na konzoli, která je na obrázku uplně nalevo HDD připojenej neni, je tam místo toho mřížka, kterou dostaneš, pokud si koupíš Arcade balení, ta se jednoduše odklapne a HDD se připojí. Samotný harddisk vypadá takhle. Interní pamět 512 MB je málo, pokud bude chtít instalovat hry na HDD - v tom případě se mu tam nevejde ani jedna. 512 MB bude stačit jako uložiště savů a profilu. Jako HDD můžeš využít i klasickou flashku, ale kapacita je omezená na 16 GB, jedna nainstalovaná hra má cca 5-6 GB. Dokupovat HDD není nutnost a pokud je to příležitostný hráč, tak podle mě i zbytečnost a i o to víc, pokud má doma 8 nebo 16 GB flashku.

Ted jde o to jaký balení si vybrat. Určitou roli v tom taky hraje přes co bude X360tku připojovat k monitoru/TV a jak Xbox opravdu využije. Jestli nevíš název vstupu u monitoru/TV, tak udělej klidně fotku ... protože kupovat balení s komponentním kabelem, když bude připojovat Xbox přes HDMI, je zbytečnost. Stejně jako Headset, pokud nebude hrát přes live (zvuk ze hry do něj nejdou). Jinak v Elite balení nemá Jasper zabudovanou pamět, protože k němu hned dostaneš HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

opět po nějaké době musím položit jeden stupidní dotaz :) Mám zhruba rok starý Elite a nikdy jsem jej nepřipojoval na live, nemám ho. Xko je flashnuté, takže se už asi někdy stalo, že jsem hrál nějakou hru ještě před jejím vydáním, nebo některá z nich nemusela být nějak dobře patchnutá či cokoliv. Ale vždy jsem hrál jen offline. Pokud bych si teď chtěl u xboxu zařidit internetové připojení a jít s ním na live, mohou nějak zpětně poznat, že jsem hrál i neoriginál hry a dát mi ban? Protože bych to nerad riskoval, to raději zustanu u offline hraní. Zvláště když součástí banu je i blokace HDD, což je nejhorší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak pokud jsi se nikdy na live dříve nepřipojil,tak bys ban dostat neměl.Připojil jsem se kvůli stažení kodeků na .avi a přestože jsem prohřešky typu hraní před vydáním hry a podobně měl,tak ban jsem nechytil.Pokud ho ale dostaneš a stejně nechceš hrát na live jako já,tak se nic neděje . Na HDD instalovat hry s dashboardem 9199 už zase jdou bez problému i když na konzoli ban je . Jenom banem ztrácíš záruku,jak píše trezzor .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A neví se náhodou alespoň odhadem kdy by mohla přijít další vlna (wave) ochrany? Protože activation disc už mi leze na nervy a tak si chci nechat předělat FW, ale abych to nedělal zbytečně a např. za týden vyjde nová wave a zase tam budu muset strkat activation disc u nových her. :D Ale předpokládám, že to vždy přijde nečekaně, takže se to asi odhadnout nedá, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Pokud te stve activate disc urcite si nech fw predelat , ixtreme 1.1 lt , bere vsechny wawe bez ohledu .

U tohoto fw je hlavne mit v poradku splitvid , coz byla chyba u predchozich fw , (jedna se o prechod z jedne vrstvy do druhe) .

Ale i stealth , atd. No proste poradne to kontrolovat v abgx360 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, diky moc Nanakimu a Kennymu za odpovedi a cenne rady z 5.6. Hned mam pocit, ze je mi to vsechno aspon trochu jasnejsi:). Aspon co se tyce tech ruznych baleni a rozdilu mezi nimi. Asi se nakonec priklonim k verzi Elite, ale jeste neni uplne rozhodnuto. Mam jeste par otazecek na upresneni.

Kenny pise, ze k verzi Arcade se pripadne da HDD dokoupit - HDD s jakou kapacitou se da pripadne prikoupit? Tech 120 GB nebo i jine? Za kolik se da pripadne cca poridit?

Dal si nejsem jista tim pripojenim v TV, nase TV neni uplne nejnovejsi, muze se stat, ze k ni Xbox treba vubec nepujde pripojit?? Jaky je v TV vstup si nejsem jista a nemuzu to tam obavam se nejak poznat. Neni v tom pripade lepsi koupit to baleni s kabelem??

A nakonec, Nanaki potvrzuje, ze na Hrejte.cz se da koupit uz flashnuty xbox. Je nejaky zpusob, jak ho bezpecne v nabidce poznat? Predpokladam, ze to tam primo napsane neni:)

Diky moc!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže postupně.

HDD - k dostání jsou velikosto 20, 60, 120 a 250 GB.

Kabel: Xbox se dá připojit poměrně dosti způsoby. Nejhorší co to kvality je kompozitní kabel, poznáš ho podle tří cinchů (červený, žlutý a bílý). Tenhle vstup bude TV mít docela určítě. Případně budeš muset použít redukci na Scart (velký obdélníkový vstup). I ten je přibalen ke konzoli. Zbylé kabely se musí dokoupit, pokud jsou třeba. Aby vůbec nešla konzole připojit, to by snad musela být TV ještě z dob komunistů a černobílá.

Hrejte - to už se tu psalo, flashnuté konzole jsou označeny pluskem (+). A samozřejmě se dá v případě pochybností domluvit přes ICQ, nebo telefonem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj lidi mám problém s optickým outputem v xku ......... koupil jsem si sluchátka : http://www.alza.cz/xbox-360-sharkoon-x-tatic-5-1-digital-dolby-sluchatka-s-5-1-zvukem-ovladanim-hlasitosti-vibrace-d108263.htm mají pouze vstup pro optický kabel ..... pokud je píchnu do DVD v pohode to hraje ale kdyz to dám do xka tak to jenom nák divne šumí ..... jako kdyby z xka neslo nic ........ nevíte náhodou nekdo co s tim ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim Vas všechny,

ode dneška jsem majitelem flashnutyho Xboxu z hrejte.cz a mám pár dotazů, protože se zatím vůbec neorientuju.Píšu proto do tohoto topicu ať neza*írám zbytečně dalšíma... Asi to tu už někde bude zodpovězené, ale prohledávám forum aspoň hodinu a pořád nic. Zkusil jsem si stáhnout NHL10, vypálil sem to v CloneCD na verbatim DVD+R DL rychlostí 2,4x, přesně podle návodu. Ještě předtím jsem to projel (taky podle návodu) programem abgx360. Obojí proběhlo bez problémů.

Zapl sem konzoli a po úvodním nastavení jsem tam hodil to NHL, napsalo to, že potřebuje updatnout consoli pro tuto hru. A ted nevim, kvuli všem možným příspěvkům na tomto foru, jestli je to špatně vypáleným DVD, nebo je potřeba udělat nějakej update konzole (přes medium nebo USB nebo přes LAN). Když zvolím update přes LAN (z netu), nemůžu dostat ban, když je ten xbox flashnutej?

Taky je mi divný, proč mám updatovat konzoli, když je nově flashnutá?

Prosím, pokud tu bude někdo ochotnej mi to vysvětlit, budu moc vděčný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano, bylo to mysleno na tebe. Jde jen o to, ze mas stary dashboard a hra ma wave, kterou stare NXe nezna a potrebuje ke kontrole nove udaje. Takze aktualizuj pres flashku a mas po starostech. Pokud nebudes hrat hru online, nemusis se o nic starat. Pokud bys ji chtel hrat po live, musi byt hra v poradku - stealth, SplitVid ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
čau lid rád bych se zeptal mám doma xbox a rád bych veděl jestli ej to falcon nebo jasper podle pár obrázků babelů a zdroje je to jasper ale jasper má mít i 512mb integrovanou pamět a tu tam asi nemám nevíte jak poznám jestli jitam mám?díky moc

jasper mám taky a zádnou 512 integrovanou pamět tam nemám :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu