Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Myslíš tenhle? http://aukro.cz/item1084045346_x360_hdd_transfer_cable_usb2_0_novy_zaruka.html A nebo to můžeš kopírovat přes flashku' date=' pokud aktualizuješ NXE na 9199.[/quote']

ne ne ten to neni na ten uz sem koukal a prijde mi zbytecny kupovat za 400 i s postovnym dalsi blbost co vyuziju jen jednou... je to takovy ten kabel co mas na jednom konci vystup na usb a na druhem pro hdd od xboxu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A co myslis, co je to? :D Transfer kit, mas nan link.

kdyz koupis v nejakym oficialnim obchode jeste zabalenej treba 120GB hdd o xboxu (treba v datartu, electroworldu) bude tam pribalenej balik na takovydle jednoduchy propojeni, diky cemuz si vse presunes... mozna by to slo pres flashku ale mam jednu dopst a malou a taky bych musel slozite stalovata a palit nxe update a kupovat vec za 400 na todle je taky na ho*no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kdyz koupis v nejakym oficialnim obchode jeste zabalenej treba 120GB hdd o xboxu (treba v datartu, electroworldu) bude tam pribalenej balik na takovydle jednoduchy propojeni, diky cemuz si vse presunes... mozna by to slo pres flashku ale mam jednu dopst a malou a taky bych musel slozite stalovata a palit nxe update a kupovat vec za 400 na todle je taky na ho*no

NXE můžeš aktualizovat před flashdisk a pokud máš externí HDD, můžeš použít i ten (Vytvoří se ti FATX partition o velikosti 16 GB).

Da se Xbox1 (nemyslim Xbox360) pres nejakou redukci pripojit k monitoru? (monitor ma jen VGA vstup)

Zkusil jsem pogooglit - http://www.xbox-scene.com/articles/vga-cable.php. Tohle by spíš mělo směřovat do sekce "Ostatní herní konzole"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau vypaluji přes IMG Burn. vypálil jsem dost her ale vždy jsem měl zaškrtnuto "Verify" a vždy při vypálení mi to ukázalo 100% a pak ještě ověřování, a další cca půl hodina. Chtěl bych to zkusit bez toho ověřování, můj dotaz : vypálí se hra správně když tuto položku odškrtnu ? Prosím co nejrychleji odpověď , díííky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím mám takový problém, vlastním xbox360 bez hardisku, mám ho připojený k k full hd monitoru přes hdmi-dvi, avšak obraz spouštěné hry (metro 2033) má velice nízké rozlišení.. nečekám že bude mít full hd ale však mi toto rozlišení připadá velice nízké...nemáte s tím někdo zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím mám takový problém, vlastním xbox360 bez hardisku, mám ho připojený k k full hd monitoru přes hdmi-dvi, avšak obraz spouštěné hry (metro 2033) má velice nízké rozlišení.. nečekám že bude mít full hd ale však mi toto rozlišení připadá velice nízké...nemáte s tím někdo zkušenosti?

Co vlastne potrebujes napravit? Ake mas nastavene rozlisenie v konzole? Tak take budes mat v monitore. Co potom chces riesit? Nerozumiem.

P.S. vo vacsine su hry robene v 720p a bud maju antialiasing, alebo nie...na 1080p to konzola upscaluje.

http://forum.beyond3d.com/showthread.php?t=46241

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
čau lidi chtěl bych se zeptat jaké výhody má update dashboardu ak čemuje to vlastně dobré která je nejnověší verze a tak díky moc

Vsak v inom topiku som ti dal linky...aj prelozene do Cz v google translatore. V novom 9199 mozes pouzit aj USB flashky na save, dema...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, mám zabanovaný xbox, na kterém stejně již nejde spustit ani hra :( Ale chtěl jsem se zeptat mé uložené pozice z něj mám získat jak? Tímto návodem Jak obnovit profil i s Achievementy ze zabanovaného Xboxu bez ztráty Geček ? Nebo stačí savy nakopírovat na USB Flash disk a poté nakopírovat na HDD na novém xboxu a tam si vytvořit profil? Půjdou ty savy používat s tím profilem? Jak to udělám? Mám spoustu her do 80% rozehraných a nechci o to přijít... Prosím pomozte co nejdřív

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu