Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Mám takovou otazku možná až trošku moc debilni :D ale to tema odpovídá :D Mám TV jak sem psal nad tím .. .a koupím Xbox Slim ... dejme tomu že koupím xbox + ovladač + headseat + HDMI kabel a TV jinak žádné kabely .. bude z TV vycházet Zvuk ? nebo to chce ještě další kabel ? .. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám takovou otazku když koupím Xbox Slim s LT+ tak jaký bude firmwar , jelikož se mi nechce ty hry patchovat a tak když sem v tutorialu četl "Pokud máte firmware 1.61 nebo LT (1.0/1.1/1.2), jste za vodou a nemusíte žádné hry patchovat" tak sem zvědavý jestli tahle věta platí i pro mě. .. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Když píšeš , že koupíš Xbox Slim s LT+ , tak asi budeš mít FW LT + nemyslíš ? A když si pořídíš nejnovější FW , tak samozřejmě hry na nižší wave patchovat nemusíš .Ovšem ošetřit a opatchovat je kvůli ochraně AP 25 musíš . O tom si přečti zde :

http://console-forum.net/tema/107826-novy-lt-a-ap25-nejcastejsi-otazky-a-odpovedi

zkontroluj vždy iso v ABGX 1.0.5 autofix na level 0 . Tam uvidíš , jestli to má ochranu AP25 a nebo potřebuje nějakou opravu . Potom to projeď na level 3 . Potom znova na level 0 pro kontrolu - mělo by to být vše zelené a teprve potom to můžeš vypálit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Seky: To, co se píše v tutoriálu již zcela neplatí. V současné době patch, který rozchodí všechny hry včetně her s ochrnaou AP2.5 bez nutnosti patchovat (patchovat ve smyslu snižovat wave, protoze hry s ochranou AP2.5 se patchovat musí vždy) je flash LT+ 1.1. LT+ je nový a je modernější než LT 1.0/1.1/1.2...

Problém je ale ten, že XBOX Slim s flashem ještě prostě nekoupíš, protože LT+ pro Slim ještě nevyšel a s žádným jiným se ani nepočítá. Takže až koupíš Slim, tak jediný flash pro něj bude LT+, ale ještě si musíš chvíli počkat, zatím se dají hrát na Slimu jedine originálky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja už se v tom jako fakt nevyznám .. všechno pochopím hned ale tohle je fakt na mě moc ... zkusím to říct fakt jako postiženec a ty mi to tak řekni taky protože jinak to asi nepochopím :D ...

dívej koupím tenhle Xbox ale až tam bude flash k tomu http://www.hrejte.cz/index.php?akc=det&id=776 no a teď sem stahnul ABGX nastavil sem to podle jednoho topicu kde byl napsaný návod ... ted stahnu hru například AC2 brootherhood ... jo ... a teď musím s tím dělat ještě neco jiného než ten ABGX nebo to v tom projedu vyhodí mi to že je všechno OK vypálím tou nejmenší možnou rychlostí na Verbatim DVD strčím do Xka a hraju ? říkám to správně ano ? ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano říkáš to správně. Postup:

1. stáhnout hru

2. zkontrolovat programem ABGX vždy v nejnovější verzi - nejprve nastavit jak říká toro Autofix Level 0, pokud je vše OK, rovnou vypálit. Pokud není vše zelené, dej Autofix Level 3 a projeď znova, pak Autofix Level 0 pro kontrolu (0 znamená jen kontrola bez jakýchkoli úprav, 3 zase upravit vše - zcela zjednodušeně řečeno...)

3. vypálit a hrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam xko Arcade koupeno pred 4 mesici a je na tom udelana revize Jasper. Rad bych se zeptal jestli je jedno jakej hdd si na xko koupim nebo sou necim rozlisena. Jo a taky mi flascher kečrej mi xko predelaval na Jaspra povidal ze mi vypalene gamesy pujdou este cca rok minimalne a hned co vyslo nove NFS sem stahnul gamesu vypalil a samozdrejmne nejde prosim o radu jestli uz Jasper je k prdu a musim udelat to AP-25 nebo co to je ......diiiik za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mam xko Arcade koupeno pred 4 mesici a je na tom udelana revize Jasper. Rad bych se zeptal jestli je jedno jakej hdd si na xko koupim nebo sou necim rozlisena. Jo a taky mi flascher kečrej mi xko predelaval na Jaspra povidal ze mi vypalene gamesy pujdou este cca rok minimalne a hned co vyslo nove NFS sem stahnul gamesu vypalil a samozdrejmne nejde prosim o radu jestli uz Jasper je k prdu a musim udelat to AP-25 nebo co to je ......diiiik za rady

Mas v tom zmatok...Jasper je revizia a nie flash mechaniky :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mam xko Arcade koupeno pred 4 mesici a je na tom udelana revize Jasper. Rad bych se zeptal jestli je jedno jakej hdd si na xko koupim nebo sou necim rozlisena. Jo a taky mi flascher kečrej mi xko predelaval na Jaspra povidal ze mi vypalene gamesy pujdou este cca rok minimalne a hned co vyslo nove NFS sem stahnul gamesu vypalil a samozdrejmne nejde prosim o radu jestli uz Jasper je k prdu a musim udelat to AP-25 nebo co to je ......diiiik za rady

O ochraně AP25 si přečti zde :

http://console-forum.net/tema/107826-novy-lt-a-ap25-nejcastejsi-otazky-a-odpovedi

Jestli ještě nemáš dashboard vyšší než 9199 ( zjistíš to takto :

Zadej : SYSTÉM SETTINGS - CONSOLE SETTINGS - SYSTÉM INFO a dole se podívej jaký máš )

tak by jsi mohl hrát i hry s novou ochranou AP25 , když použiješ tento postup update dashe :

http://console-forum.net/tema/107538-jak-rozjet-hry-s-ochranou-ap-25-overeny-postup

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu