Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox360 magazín


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 127
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pro recenzanty a ostatní pisaře

Prosím všechny, co prozatím už něco napsali (nebo napíšou), aby dodrželi těchto pár bodů:

- začínejte psát recenze s nádpisem hry (ať vím, kde je začátek, kdyby náhodou někomu něco uniklo), a k nádpisu přidejte ještě nějaký podtitulek (ať potom něco můžu vybrat na titulní stranu)

- k čemukoliv napsanému přikládejte screenshoty

- k recenzím pište, prosím, hodnocení

- vážení, nezapomeňte se podepsat

- nezapomeňte prosím napsat, zdali se jedná třeba o článek, nebo recenzi (vím, blbý příklad, tyto dvě věci bych třeba rozeznal)

- jestli máte k danému článku nějaké speciální přání ohledně grafiky, napište to někde do dokumentu...

__________________

Děkuji, ulehčí mi to práci

__________________

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dravím máš ještě volný místo v tom magazínu mohl bych psát články .Mám na to dostatek času:bash:přečti si můj článeka pak dej vědět doufám že tě aspon trochu zaujme.Pokusil jsem se tam vepsat to nejduležitější co by o hře měly čtenáři vědět :

Fable 2

Platforma:xbox 360

Dlouho očekávaná hra fandů rpg a předchozího dílu.Pro ty kteří neměly možnost si zahrát 1. díl se jedná o hru ve ,které máte úplnou volnost na plnění úkolů či jen tak procházení po světě to už je jen na Vás stejně tak jako jestli bude hrát za dobro či zlo.Hlavní poentou příběhu je ochránění obyvatelstva před nepřáteli za pomoci magie či ručních zbraní.Nebo se můžete stát rodinným typem a zakládat rodinu.

Fable 1-Fable 2-Rozdíly:

1.Už při začátku hraní fable 2 zjistíte ,že máte na výběr bud děvče nebo chlapce.

2.po splnění pár úkolů zjistíte ,že vám přibude věrný společník a to je pes,který Vás bude provázet na všech vašich cestách a pomáhat Vám hledat poklady.

3.Práce.Ano každý si musí vydělávat peníze i vy je budete potřebovat a je pouze na Vás jakou práci si zvolíte.Či snad z Vás bude kovář,dřevorubec či hráč po hospodách.

4.Sexualní hrátky.Pokud chcete mít potomka ,tak v tom případě Vám to tato hra povolí.

5.Tlouštka.Bohužel i zde si musíte udržovat stálou kondici a jíst pouze zdravě J

6.možnosti-tato hra od minulého dílu přivedla spoustu nových možností a spoustu nových gest.

7.Věk žádný rozdíl od 1. dílu.Stárnete,stárnete,stárnete tak si pospěšte at to stihnete J

+Navazuje na 1.díl

hezká grafika

propracovanost

volnost

-krátký příběh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to co jsi napsal mě nijak zvlášť nezaujalo, zkus to líp

no zatím jsem viděl jen některé věci, ale vypadá to bomba...pokud se tak budou snažit všichni už první díl by měl být super

EDIT: dnes očekávám od všech co nedali :) nějakou práci...kontakt pro jistotu 195-111-048

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsem četl, že na to Dante nemáš kvuli zdravotnímu stavu čas.. Respektive že se toho nemužeš i přes velký zájem ujmout, ale to tu teď nikde nevidim =) Jedině dobře, pokud by se toho někdo ujmul..

Píši a hlavně proto, že mužu přispět rukou k dílu. Již dlouhou dobu se pohybuju v redaktorských vodách, psal jsem po internetových magazínech, něco do novin a školního časopisu. Nemám teď kvůli maturitě a závodnímu sportu tolik času, abych mohl psát plnohodnotné recenze, tak bych se rád angažoval jako korektor.

Česká gramatika mi většinou nedělá problémy a většinou jsem i poměrně všímavý. Již jednou jsem působil jako hlavní korektor a myslím, nebo doufám, že jsem svou práci odváděl slušně :)

Kdyby se to tedy začlo realizovat, I'm in! :) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omlouvam se za spozdeni ale byl sem ted v casovym presu,delam naky projekty do toho ted jeste maturitak takze pridavam svou recenzi na MC:LA pripadne opravy snad nebudou nutne ale kdyztak predem dik za ne

EDIT: kdyztak dante kdyz budes potrebovat nejakou recenzi nebo neco jinyho tak rekni a ja uvidim jestli budu schopnej to napsat z duvodu jestli tu hru mam nebo tak,nebo proste rekni potrebuju jeste jednu recenzi a ja ti reknu na co bych ji udelal a sepisu to pripadne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu