Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zeptáš se! Získáš odpověd


^ToMmY^

Otázka

Takže tato věc je tak trošku nápad danteho jak jsem koukal v xbox sekci a tento nápad se mi velice líbí. Takže jde především o přehlednost všech otázek a odpovědí a dále je to užitečné pro další uživatele at už začátečníky či pokročilé :). Prosím když nebudu vědět já snažte odpovědět jiní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 625
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj.Co dělat,když jsem se dostal až k nainstalování homebrew,vytvoření NAND zálohy,rozbalení EURO-ModPack-PAL-E.zip a cIOS pack.Načte to vše,ale pak se musí přejet šipkou a potvrdit a v tom momentě se to sekne,ovladač přestane na cokoli reagovat.Prý by to mohlo být těmi ovladači REMONTE PLUS.Dá se tedy postahovat něco jiného,aby to šlapalo?Jde mi hlavně o ten USB loader na hry.Když ho spustím vpřímo v Homebrew Tak píše chyby cIOS 222,249,250.

Wii Remote Plus ovladač s integrovanou funkcí Wii MotionPlus,Nunchuk ovladač,verze 4.3 E

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mohl by jsi prosim upresnit, co to znamena "ovladac ktery podporuje homebrew".. Myslim ze zadny ovladac takto primo nazvany neni, takze lidi, co maji stejny problem, jako ty, by jiste ocenili, kdyby jsi o tomto zazracnem ovladaci mohl podat vice informaci :) (typ, kde jsi ho koupil, link na shop s timto ovladacem atd.)

Jinak Filip v tomto postup http://console-forum.net/tema/131109-jak-hacknout-flashnout-libovolne-wii-softmod-pro-4-3/page25?p=1276688&viewfull=1#post1276688 tvrdi, ze tento problem lze vyresit pouhym pouzitim WiiMod.

Muzes prosimte zkusit, zda ti ve WiiMod funguje tvuj stary ovladac?

Mozna tu jsou dve varianty tohoto problemu:

1) da se vyresit pouze jinym ovladacem

2) da se vyresit WiiModem

... anebo je tu jen jeden problem, ktery ma dve reseni - jiny ovladac NEBO pouziti WiiMod :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čs, mám problém s PS3 slim cech2000, KONZOLE JE PO ZÁRUCE... PŘESNĚ 2 ROKY A 10 DNÍ :cry::cry::cry: : ať vložím jakýkoliv disk i formát (ps3 hry, dvd film, avi cd, hudební cd,...) disk se nenahraje. Hru nepustím, vpravo nahoře u hodin se pořád točí ta ikonka nahrávání, ale mechanika disk nenačte. Po vložení disku není nic slyšet (jako u klas. nahrávání) a asi po 20 vteřinách se ozve zvuk, jakoby disk vyjel/zajel z/do mechaniky, ale přitom je pořád uvnitř.

PLS poraďte mi, mockrát všem děkuju!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau všem,koupil jsem dětem wiičko již upravené.Flashku z hrama čte bezvadně.Přes WBFC jsem naformátoval externí disk nahrál hry ,jednou to načetlo,ale teď už ten disk nenajde.Co s tím???A ještě druhý dotaz dá se s flashky nainstalované hry přetáhnout na externí disk?Zkoušel jsem to přes WBFC - extract ISO ,uložil do PC a pak nainstaloval na ex. disk.Na PC ve WBFC vše vypadá v pořádku,ale wiičko nic nenajde??Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To o čem si se dočetl není kalibrace, ale rozchození "zblblého ovladače" který přestane reagovat na pohyby.

no a s těmi hrami: máš jednojazičnou verzi v tom "špatném jazyku"... Kmotra ve španělštině jsem taky potkal a pak hledal anglickou verzi (dlouho)....

Někde jsem se dočetl o kalibraci typu otoč ovladač tlačítky dolu a bouchni s ním o druhou ruku :-), ale už vím, že žádná není, jen některé hry si žádají dát ovladač do jisté polohy a kalibrují si to samy.

Mám ale jeden malý problémek, některé hry jsou v němčině nebo španělštině a nedaří se mi je přepnout na angličtinu. V USB loaderu dám možnosti spouštění 1, najedu na jazyk a vyberu angličtinu, uložím nastavení, spustím hru, ale jazyk se nezmění ikdyž je nastavená angličtina tak je hra stále v němčině - FIFA12 nebo španělštině - Kmotr. Nevíte co dělám špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo treba NEOGAMMA umi spustit i jiny region...

stejne tak ty originalky muzes nechat nakopirovat na USB disk a hrat z nej...

nebo v priiloaderu by sla vypnout detekce regionu (to nedoporucuju kdyby nahodou mela hra chut instalovat nejake japonske updaty na evropskou konzoli)

Nejbezpecnejsi je to nahrat na disk a hrat z USB loader

Upraveno uživatelem Hexer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

[TABLE=class: wpf-meta-table]

[TR]

[TD=class: topic_text, colspan: 2]Zdarec, please …. Hacknuto dle návodu. Naprosta spokojenost. Po cca pul roce, kdyz prepnu v menu na USB Loader, ukazou se ikony her, remote zhasne a nejde nic delat. Musi se provest restart. Kdyz se spusti origo hra, ovladac funguje normalne. Co se kde zprasilo? Dik moc

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravíčko mam problem,na wiičku mam softmod a usbloader atd vše funguje jak má až na to,že dam spustit staženou hru např Wi sports resort nebo just dance 2014 verze obrazu jsou pal stejně jako je pal konzole,v usbloaderu se hry zobrazí,po otevření hraje písen a čeká se na potvrzení v usbloader na spuštění hry. Tak spustim,obrazovka zčerná a nic nejde musim pak restartovat. tak víte co s tim???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nazdar chlapi, nedávno jsem byl v datartu kde měli vystavený Nintendo Wii U, tak jsem neodolal a šel jsem si na něj zahrát s přítelkyní. Nikdy jsem se o Nintendo nezajímal a do teď jsem si myslel že ten "tablet" je jen nějaká přenosná konzole. :-) A bylo pro mě velkým překvapením jak se dokáži bavit nad Mariem World či jak se to jmenovalo. :-) Doma mám PS3, ale to moc her přítelkyni semnou hrát nebaví, ale Nintendo si chválila i ona... :-) byl jsem vcelku nadšen a začínám přemýšlet nad pořízením. Na internetu se mi ale nepovedlo najít nějak hezky shrnuté informace k této konzoli. Takže bych se chtěl zeptat jak se liší od sebe základní balení a balení premium? Premium je vždy černá s 32GB a nějakým senzorem a základní verze je vždy bílá s 8GB? Je v nich ještě nějaký rozdíl? A k čemu je ten senzor u premium verze? :-) Dále hry ze starého Wii jdou kopie a nové hry Wii U nejdou kopie na konzoli, chápu to dobře? A co je u starých ovladačů motion plus? K čemu je a to se musí dokupovat ke klasickému ovladači? Díky... :-) určitě mě nějaká otázka ještě napadne... :-)

Upraveno uživatelem Kubika1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

> Takže bych se chtěl zeptat jak se liší od sebe základní balení a balení premium?

Rozdily mezi basic a deluxe:

Basic: http://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/581626_389398647794681_1032914819_n.jpg

Deluxe: http://assets.sbnation.com/assets/1367825/185155_389398681128011_164954410_n__560px.jpeg

Ve zkratce - Deluxe - vetsi ulozny prostor (32 GB vs 8 GB), vice prislusenstvi (stojanek na Wii U, stojanek na gamepad, kolebka na gamepad) a samozrejme barva (cerna vs bila)

> A k čemu je ten senzor u premium verze?

Nevim, jaky senzor myslis :)

> Dále hry ze starého Wii jdou kopie a nové hry Wii U nejdou kopie na konzoli, chápu to dobře?

Presne tak. Wii U ma vWii, coz je jakysi emulator puvodniho Wii - to se povedlo hacknout skrze exploit (potrebujes k tomu spravnou originalni hru - treba Lego Star Wars), Wii U jako takove hacknute nebylo (jen ten emulator uvnitr Wii U), tzn. Wii hry na Wii U muzes stahovat a Wii U hry musis kupovat.

> A co je u starých ovladačů motion plus?

Zvysuje presnost urcovani pohybu. Obecne to potrebuji novejsi hry, ktere hodne pouzivaji gyroskop - napriklad Wii Sports Resort motion plus vyuziva, stare Wii Sports ne. Dnes uz je bezne, ze Motion Plus maji ovladace integrovane v sobe.

> K čemu je a to se musí dokupovat ke klasickému ovladači?

Viz vyse. Pokud mas stary hloupy ovladac bez Motion Plus, tak se dokupuje krabicka, ktera se zapojuje do ovladace (takze je pak ovladac asi o 2 cm delsi). U noveho ovladace uz nic neresis. Jen nektere hry to vyzaduji nebo funguji lepe s motion plus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Díky za odpověď... :) Jinak myslel jsem ten senzor bar a koukám že je i v základním balení... :)

Senzor bar je taková dlouhá a tenká lišta která se přilepí nad nebo pod televizor a umožňuje tak další možnosti ovládání her a menu pomocí kurzoru třeba.

P.S. Já jsem si těsně před vánoci koupil tu Premiun verzi a musím říct že jsem udělal dobře. Tu základní bych už nechtěl. Např ten nabíjecí stojan na tablet je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Sensor bar je pouze v Premium baleni WiiU. Zakladni bila "Basic" edice ho neobsahuje.

Jaj, tak to se omlouvam za lehce zavadejici informace, ktere jsem podal. Vypada to, ze senzor bar je v basic baleni pouze v US.

v EU ne. Asi nejpresnejsi info o baleni v EU je zde http://www.nintendo.co.uk/Wii-U/Hardware-Features/Hardware-packs/Basic-Pack/Basic-Pack-664729.html a http://www.nintendo.co.uk/Wii-U/Hardware-Features/Hardware-packs/Premium-Pack/Premium-Pack-664662.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim,chci si flashnout wiičko,ale když si chci nainstalovat Bootmii tak mi to hází chybu "FAILED (-1)" Nevíte někdo co s tím? Homebrew chanel normalně nainstalovat jde.A zkoušel jsem to už s dvěma SD kartama.

Dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, kupuju ted na aukci 3 černý wiička s gamecube kompaktibilitou (sobě, bráchovi a jedno pro případ nehody) a nevím jakou budou mít sobě fw a chci se zaptat jak je případně mám aktualizovat na fw 4.3 abych je pak mohl tim uvedeným navodem na 4.3 flashnout. Můžu to aktualizovat oficiální cestou přes wifi v nastavení konzole? Neco jsem totiž slyšel že Nintendo vypnulo na Wii servery nevim zda useklo i updaty fw to snad ne. Jo a taky by me zajimalo jak poznam ze uz to Wii nema flash 4.3 protoze jsem nekde cetl ze se po tom flashy wii hlasi ze ma fw 4.1 i když se delal flash 4.3 z aktualizovaneho 4.3. Nekdo psal že ten 4.1 nevadi že rozdil oproti ty nove 4.3 je v tom ze ta nizsi je pro piraty vice privetiva, ze ve 4.3 schvalne zapnili nesmysli nejaky sloty apod. Moc dekuji za odpovedi, snad jsem to napsal srozumytelne :-)

///EDIT: Ted koukam ze tady mi asi nikdo hned neporadi, posladni radu tu nekdo daval pred nekolika lety, to mi nepomuze :)

P.S. Dekuji za editaci mého příspěvku od drak3go, je hezke že to tu čistite, ale raději bych byl, kdybych tu dostal odpoved na muj prisvevek :)

Upraveno uživatelem Freemanboy
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu