Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Demon's Souls


tekken90

Recommended Posts

Cusek chlapy.Hraju demons souls a mam nahrane pres 5 hodin a prvniho bose(masite koule za stitem) zmaknuteho.Hra je paradni a jsem maximalne zpokojeny ale mam problem,nevim jak zvysim svuj level.

Mam porad ten puvodni za rytire takze 4 a mam 5000 souls.

Beham po nexusu ale nenasel jsem jedinou moznost jak zvysit level.

Poradte pls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdarec, to mas jednoduchy: Po tom co si zabil Falanxe (prvin boss) a prijdes do nexusu, promluvi si s tebou Maiden in Black (takova ta slepa s holi v cerny kutne) a posle te za poslednim monumentem - vybehni po schodech kam az to pujde, a tam je spousta rozpadlych mrtvol v pulkruhu, u jedny hori svicka a zjistis ze je jeste ziva, pokecej s ni a pak se vrat dolu k ty Maiden in Black. Nabidne ti jestli chces Soul Power (proste lvlit), a to chces... A pak uz u ni muzes utracet duse jak je libo. Tak preju lovu zdar ;) Kdyztak napis kdyz bys neco nevedel, nedavno jsem to dohral

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane dik moc za radu :) parada.Takze uz muzu levlit.

Jo jeste otazecka.Jakmile v te baleterii nebo jak se to jmenuje hned od zacatku postupuju a dam se do leva pak stoupam po drevenych schodech az na hradby potom se dam ve smeru lucistnika a na konci je mistnost a za mistnosti docela odolny ritir s kopim a za nim jsou dvere ktere nevim jak odemknout.Ty klice nekde najdu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejdriv gratulace ze si ho dal, je fakt celkem tuhej :)... teda pro zacatecni postavu. Jinak ty dvere zatim ignoruj, klic dostanes az ke konci Boletarie - da ti ho Ostrava jestli si ho uz potkal. Ale zatim to nech plavat, jeste musis pomlatit dost demonu nez te tam poslou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky moc :) no toho bose jsem dal hned na poprve,chvilku jsem pobihal kolem a snazil se zjistit jak na nej,staci obehnout a zezadu bodat :) pak uz to slo rychle.

Fakt vynikajici hra.Hral jsem od mass efektu az po falout3 a oblivionna pc samozrejme s cestinou a tenhle demons souls se mi libi nejvice.Az na to ze ma chaba anglictina tomu vubec nepomaha.

Zajimala by me jedna vec,vlevo jsou 4 obdelnicky ovladane sipkama takze stit,mec dole si davam ty rostlinky nebo terpentyn kameny atd ale nahoru? nevim jak,myslel jsem si ze je to na magii ale nevim jak magii pouzit,nejakou jsem uz nakoupil v nexusu ale po zakoupeni se nic nezmenilo takze nevim.A ani v menu jsem nenasel jak tam neco strcit.

Hraju za rytire s dlouhym mecem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj super hra, takovyhle rpgcka se dneska moc nevidej, uz se tesim na novej vytvor tohodle studia co delalo demons souls, jmenuje se to cursed crusade, doufam ze se to taky povede :) No a s tou magii - jednak si ji musis koupit u ucitele, a pak si to kouzlo jeste zapamatovat, taky u ucitele (jakoby si ho zaskrtnes, cim lepsi budes v kouzleni, tim vic kouzel si budes moct vzit sebou) Pak bys ho mel videt na hornim slotu, ale abys ho seslal, musis mit v ruce kouzelnickou hulku (pripadne bozi talisman, kdyz chces sesilat zazraky) Jinak na tyhle strance najdes vsechno a asi i vic nez bys chtel vedet :) : http://demonssouls.wikidot.com/ ... vim ze rikas ze tvoje anglina neni nic moc, ale i tak tam najdes mapky atd. co by se mohlo hodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Chtěl jsem se zeptat protože stále nějak nemohu pochopit jak pořádně funguje

World Tendency

konkrétně jak mám kdekoliv dosáhnout WWT ten BWT jakž takž snad dosáhnu.

Pročítal jsem http://demonssouls.wikidot.com/world-tendency

nejsem z toho ale stejně nijak moudrej prosím HELP.

Mám ASIA verzi China BCAS-20071

Teď jsem SL-12

PSN ID: Slug-CZ

Edit:

stala se naprostá katastrofa SAVE Corrupted - takže jsem začal hrát odznova :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

World Tendency

jsem už snad pochopil :-)

Potřeboval bych někoho kdo hraje ASIA verzi China BCAS-20071 jsem SL-62 a už se nemohu upravovat protože jsem zničil všechny démony.

Chtěl bych vyměnit Large Sword of Searching za Large Sword of Searching nemohu ho momentálně používat při výměně bych už mohl.

Najde se někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normalne rozjed New Game+ ne? :):) Ale byt tebou posbiram si vsechny Pure ikameny v prvni hre procentualni drop je vetsi nez v NG+...Jinak v NG+ se temer zdvojnasubuji souls ktere obrziz po zabiti mobu,ale jsou taky mnohem tezsi :)

Jinak s tema mecema jsem te nejak nepochopil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normalne rozjed New Game+ ne? :):) Ale byt tebou posbiram si vsechny Pure ikameny v prvni hre procentualni drop je vetsi nez v NG+...Jinak v NG+ se temer zdvojnasubuji souls ktere obrziz po zabiti mobu,ale jsou taky mnohem tezsi :)

Jinak s tema mecema jsem te nejak nepochopil :)

No právě na to abych mohl posbýrat většinu chybějících kamenů potřebuji Large Sword Of Searchin. No a na to abych ho mohl používat ho potřebuji s někým vyměnit jsem na něj prostě slabej no. Po výměně ho používat už budu moci je to taková výhoda tohoto meče pro slabší hráče.

Takže pokud by se někdo našel kdo by mi chtěl pomoci ať se mi ozve.

ASIA verze China BCAS-20071 jsem SL-62

PSN ID Slug-CZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slug-cz: Nepotrebujes Large sword of searching ten stejne nefunguje xDD

neogen: Nedavej ani jeden point do luck je to uplne zbytecny vsechny kameny hlavne Pure Bladestone a Chunk of Marrowstone(v ASIA verzi Pulp stone) posbirej te pri prvnim hrani.Jinak se ztoho poserete :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neogen:

muj nazor je ze to smysl s tim luck ma, protoze pak budes mit vetsi sanci s tim hledanim chunk a pure kamenu.

Vsiml jsem si totiz, protoze to hraji soubezne z bratrem ze on s luck 22 ja 16 ma daleko vetsi sanci najit vzacnejsi kamen nez ja. Pravdou je ze pouziva dragon mec +5 ve Stonefangu a treba v Shrine of... Pouziva bleesed +5 palcat a docela mu jdou chunky jak na normal tak i na WBT o to samozrejme mnohem vic.

Coop bych s tebou klidne dal. Jakou mas verzi hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neogen:

muj nazor je ze to smysl s tim luck ma, protoze pak budes mit vetsi sanci s tim hledanim chunk a pure kamenu.

Vsiml jsem si totiz, protoze to hraji soubezne z bratrem ze on s luck 22 ja 16 ma daleko vetsi sanci najit vzacnejsi kamen nez ja. Pravdou je ze pouziva dragon mec +5 ve Stonefangu a treba v Shrine of... Pouziva bleesed +5 palcat a docela mu jdou chunky jak na normal tak i na WBT o to samozrejme mnohem vic.

Coop bych s tebou klidne dal. Jakou mas verzi hry?

OMG :) Mam 3 platiny z tehle hry a hru znam nazpamet prosel jsem asi 40-50x Luck je k HOVNU!!! Zbytecne si plejtvas body. Mel jsem luck 7 a Pure blade stone sem mel do hodiny takze tolik ke stesti.Ty woe clovek se tady snazi poradit ale asi hru znas lip nez ja :P

BTW to cos napsal s tema mecema je kravina jak prase...to ze mas Dragon na +5 ti nejak sanci nezvysuje LOL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou 3 verze ASIA,EU a US kazda ma jineho vydavatele,ale hry jsou naprosto stejne jen se lisi jinymi nazvy kamenu(napr. v asia verzi se menuje jeden kamen Pulp Stone a v EUa US se menuje Marrow) Tohle klenot dnesni generace her neni nic lepsiho co se tyce obtiznosti,atmosfery a coop je taky dobrej(3x Coop a PvP)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano i ja mam vsechny 3 verze a se vsim co napsal PaccO naprosto souhlasim a potvrzuji. Jen snad ten coop mohl byt lepsi, protoze jde hrat jen kdyz ty nebo nekdo chce pomoci. Jinak je to naprosto bombasticka navykova gamesa i kdyz samozrejme ne bez chyb, hlavne dost casty pokles framerate prevazne v tom coopu.

PaccO:

Ted mam rozjetou ASIA verzi a trochu se trapim s tim farmenim kamenu. Hru jedu uz pres 110 hod. Nedari se me najit purebladestone a chunk of bladestone, respektive to z tech koster zaboha vymlatit.

Samozrejme mam problem i s chunk of greystone a chunk cloudstone. Fakt mam pocit ze dost zalezi na zbrani kterou je kosim nemas nejakej tip PaccO?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slug-CZ: Jestli uz jedes NG+ tak to budes mit tezke protoze jak jsem psal vyse vsechny kameny je potreba vyfarmit hned v prvnim projiti.Nerikam ze se to neda i v NG+ ale je to o dost tezke...nevim proc ale je to tak mam to vyzkousene a potvrzuji to i ostatni hraci.

Takze Pure Bladestone jsem vzdy dostal v te tajne mistnosti ve 4-2 ten kostlivec s Dual Katanama.Tam dostanes i Chunky neboj :) Ale me trval farming koliem 5-6 hodin je to nejtezsi drop ve hre pouhe 0.5%Mno a samozrejme musis mit Pure World Tendency

Chunk of Greystone ten se farmi v Neutral World Tendency.Warpnes se do 2-3 (U Flamelurkla) a vratis se jsou tam 3 housenky (tam kde jsi nasel Gods Hands) Zkus to tam a pak se da jeste vratit do toho tunelu nedaleko tam jsou dalsi 3.Da se najit take jako poklad ve 2-2 ale jenom jeden za hru.

Chunk of Cloudstone je pekne otravnej kamen da se najit v dalsi NG++ u mrtvoly (ma 2) ale potrebujes jich celkem hodne nebo se da vymlatit z Mant ktere letaji nad tebou (4-4 svet) A zase musis mit Pure Black Tendency

Nezalezi jakou mas zbran to fakt ne :) Ani Large Sword of Searching nefunguje take vyzkousene a i ostatni HC hraci to potvrzuji...Jde jen a jen o stesti(ne o Luck jako abilitu:)

Ja jsem hral ASIA verzi pres 300 hodin lepsi hru jako HC RPG nenajdes..btw EU a US verzi jsem dorazil na platinu okolo 30 hodin :) Kdyz vis co a jak je to lehke :)

Hodne stasti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

Hraju asijskou verzi DS a už se chýlim ke konci,když jsem zjistil,že když zakouzlim homing soul arrow,tak dělám strašně malej dmg.S kouzlem soul ray(ten,kterej je z duše démona 3-1),dělám větší dmg.Nechápu to.Mám už 5 homingů,ale menší dmg tak o 1/4 než soul arrow.Testoval jsem to v 1-1 a i v dalších světech.Nechápu čim by to mohlo bejt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja teda nevim, moc jsem toho nenakouzlil, ale nedela "homing" schvalne mensi damage prave proto, ze je rizenej ? prislo by mi to logicky... mensi damage, ale zas se nemusis starat jestli se trefis

Ee hominh má mít při úrovni magie 40 kolem 1000 dmg.Já mam necelejch 300 a to mám kris blade plus 5.Homing je silný kouzlo,ale mě funguje pořád jako jedna střela,namísto 5 střek.Zkoušel jsem schválně narazit do nějakejch překážek aby mi zbyla jen jedna kulička a ta pak dala stejnej dmg jako všech 5.

Pěkně mě to s-r-...Nechce se mi hrát odznova,když to pak zase nepujde.Jinak mam DS aktualizovaný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu