Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Demon's Souls


tekken90

Recommended Posts

Jaka class je podle vas nejlepsi pro zacatek? Zitra by me mela hra konecne prijit a nekde sem slysel ze je lepsi umet aji naky to kouzlo. Jsem sice zvyklej na poradnej HC (Monster Hunter) ale proc hned nevykrocit pravou nohou ze.

Díky

Tak myslim,že na výběru tak úplně nezáleží.Já jsem si bral buď knihta,kterej má výbavu hned od začátku,nebo takovýho co má soul level 1 a umí hned 1 kouzlo.Bral jsem si s nejnižším soul levelem abych si ho mohl sám vylepšit.Třeba barbar má SL 9 a má pěkný atributy,ale žádný vybávko a toho bych nebral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Podival sem se na netu a vzal sem si Royala.. No ten Soul Arrow me prisel ze zacatek ulehcil az moc (Tower Knight bez problemu) a vzhledem k tomu ze ma jeste prsten kterej trochu dobiji Manu tak sem nebyl moc nucenej pouzivat normalni zbrane a trochu se bojim ze s tim hodne narazim. A chtel bych se zeptat jak je to tady s brnenim atd protoze po projiti 1-1,2 a 2-1 sem nasel brneni jenom jedno a koupit se toho taky moc neda. Stejne na me pusobi zbrane.. na zacatku sem nasel nejaky Scimitar a jinak nic moc tak sem si jej dvakrat vylepsil ale ani tak to neni ono (vim ze za duse bosu se daji udelat zbrane). Sice skoro porad pouzivam hulku ktera me dava ten Soul Arw. ale kdyz sem z nejakyho duvodu nucenej vytahnout prave ten Scimitar tak mam nekdy docela problemy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uplně nejlepší je se asi podívat na Wiki, kde co leží a kde se dá sehnat. Hra se po dokončení 1-1 hodně otevře, ale moc neporadí, co vlastně dělat. Například nejtěžší brnění je právě v 1-1, ale musí být oblast v Pure White, nebo Pure Black stavu (tendence ti hra btw. taky nevysvětlí).

Je dobré prohlédnout si buildy, které na wiki jsou a rozhodnout se pro nějaký už na začátku.

Odkaz na Wiki: http://demonssouls.wikidot.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uplně nejlepší je se asi podívat na Wiki, kde co leží a kde se dá sehnat. Hra se po dokončení 1-1 hodně otevře, ale moc neporadí, co vlastně dělat. Například nejtěžší brnění je právě v 1-1, ale musí být oblast v Pure White, nebo Pure Black stavu (tendence ti hra btw. taky nevysvětlí).

Je dobré prohlédnout si buildy, které na wiki jsou a rozhodnout se pro nějaký už na začátku.

Odkaz na Wiki: http://demonssouls.wikidot.com/

No tak myslim,že po dokončení prvních tří levelů na sebe nehodí to brnění ani chuck norris.Nehledě na to,že by ho asi odrovnala miralda.Mě se osvědčilo na ty poměrně tuhý potvory v 2-1,2-2 používat píku,nebo jiný propíchávadlo.Ve 2-2 navíc leží dragon long sword,kterej se dá pěkně použít.Jinak brnění jsem používal z 3-1.kdy tam leží v dolním patře latrina tower.Je to myslim podobný tomu full plate mail a postačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To záleží na tom, jak se nahážou staty, možné to samozřejmě je. Ani ty Full Pláty nejsou zrovna lehké. Miralda je problém, ale nikdy jsem netvrdil, že cesta je volná, jen jsem naznačil, kde asi je. Osobně jsem brnění až tak neřešil, hra je beztak o tom, nenechat se zasáhnout vůbec. A pokud je člověk zručný i tu Miraldu dá na S. Lv. 1. Ale trvá to dlouho a jedna chyba a konec.

Párátka v téhle oblasti nejsou špatná, to je pravda.

Ještě mě napadlo, také se vyplatí nosit si s sebou nějakou střelnou zbraň a když je někde vidět nějaký nepřítel, který není (zatím) akutní, pár mu jich tam poslat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To záleží na tom, jak se nahážou staty, možné to samozřejmě je. Ani ty Full Pláty nejsou zrovna lehké. Miralda je problém, ale nikdy jsem netvrdil, že cesta je volná, jen jsem naznačil, kde asi je. Osobně jsem brnění až tak neřešil, hra je beztak o tom, nenechat se zasáhnout vůbec. A pokud je člověk zručný i tu Miraldu dá na S. Lv. 1. Ale trvá to dlouho a jedna chyba a konec.

Párátka v téhle oblasti nejsou špatná, to je pravda.

Ještě mě napadlo, také se vyplatí nosit si s sebou nějakou střelnou zbraň a když je někde vidět nějaký nepřítel, který není (zatím) akutní, pár mu jich tam poslat.

Máš recht,že miralda by se dala,ale já bych jí asi určitě nedal na SL 1.Viděl jsem i týpky který dali toho červenookýho 1-1 na SL 1.Jinak já jsem takovej HC hráč zase nebyl,takže jsem chodil snažší cestou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dragon Long Sword sem v te 2-2 sebral..ze tenhle level ale byl peklo. Ovsem pokud nekdo ted bude zacinat tak toho Royala moc nedoporucuju..teda pokud si hru nechcete zkazit. Krome Flamelurkera sem dal zatim kazdyho bossa na prvni pokus a to vsechno jenom se Soul Arrow. Takze 1-1,2 / 2-1,(2) / a 4-1 zatim uplne bez problemu.. jediny co me teda pripada sileny je nejspis 3 svet jak tam sou samy ty plosinky se kterych se krasne pada. Jo a chci se zeptat obtiznost sub levelů se zvysuje? Napr. 2-3 bude tezsi nez 2-2?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dragon Long Sword sem v te 2-2 sebral..ze tenhle level ale byl peklo. Ovsem pokud nekdo ted bude zacinat tak toho Royala moc nedoporucuju..teda pokud si hru nechcete zkazit. Krome Flamelurkera sem dal zatim kazdyho bossa na prvni pokus a to vsechno jenom se Soul Arrow. Takze 1-1,2 / 2-1,(2) / a 4-1 zatim uplne bez problemu.. jediny co me teda pripada sileny je nejspis 3 svet jak tam sou samy ty plosinky se kterych se krasne pada. Jo a chci se zeptat obtiznost sub levelů se zvysuje? Napr. 2-3 bude tezsi nez 2-2?

levely mají určitě vzestupnou tendenci,možná až na pátej šutr.Tam je to docela lehký všechno.Ten začátek máš poměrně lehkej,ale nenechej se ukolíbat aby jsi zbatečně nevyházel staty někam,kde by jsi toho pak litoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

K začátku v Demons souls - asi je jedno, jakej class si vybereš, pokud je to první hraní.

ale pokud přeci jen chceš nějaký tip, tak v případě castera je asi nejlepší royal, navíc začíná na SL 1. První stejně musíš projít level 1-1, aby se ti otevřely další kameny.

Moje doporučení v případě castera je následující:

Nech si startovací Wizard armor i startovací rapier. Nech si Fragnant ring na regeneraci many. Projdi 1-1 až k Ostravovi, toho osvoboď a vyčisti mu cestu a pak se vrať na schody, které byly nad ním. Zde se kotoulem dostaň na plošinu, kde stála, vezmi si thief ring a nasaď si ho. Pak si nezapomeň otevřít zkratku v první věži (levá věž před velkou zavřenou branou na začátku). Zde je i cling ring, který si vezmi. Pak projdi zbytek, u draka neumři na oheň a otevři velkou bránu, kde je první boss. Pak se dostaň k bráně pravou věží.

Pokud jsi v body formě, nos thief ring a fragnant ring, pokud v souls formě a moc to zatím neumíš, tak místo fragnant ringu dej cling ring. (jde ale chodit i s polovinou HP bez cling ringu)

Hra se stává těžší respektive v daném levelu se posunuje k temnotě v případě, že umíráš v body formě. V soul formě se při smrti již nic nemění (jen přicházíš samozřejmě o duše). Tak se snaž moc neumírat v body formě, respektive vůbec. Cílem je, abys v levelu 1 získal co nejdříve pure white. Směrem ke světlu se level posune při zabití démona.

Pokud jsi připraven na bose, jdi k němu. Lockni ho, choď pomalou chůzí na jednu nebo druhou stranu a vyházej na něj všechny firebomby, co máš. Potom ho stejně obcházej a střílej na něj soul arrow. Tak bys ho měl vcelku v pohodě dostat. Seber jeho duši a portni do nexusu.

Další v pořadí vezmi Tower (3-1). Zde také neumírej, opět potřebuješ pure white. Sesbírej si na začátku klíče, mezi v jedné železné panně ring of Magical sharpnes a nasaď ho (Thief ring a Magical sharpness),vypni samostříl, zabij fantoma na schodech k bossovi, seber klíč a zabij démona na římse a osvoboď Sage Frekeho. Potom jdi na bose, který je vcelku ok, stačí se schovávat za sloupy na stranách. Nexus, 2-1. Projdi, pusť výtah k blacksmithovi Edovi a těsně před bossem nezapoměň sebrat na dřevěných trámech Kris Blade.

To dej do pravé ruky a v levé nos Silver Catalyst. Do levé si dej ke catalystu nějakou libovolnou zbraň, kterou uneseš. (klidně i třeba geri stilleto, které ti dá Sage Freke). Zbraně v podstatě máš vyřešené (až na upgrade), teď armor. Projdi 3-2, osvoboď Yurta a asi ho hned zabij a zabij bose. Nexus. Pokud jsi neumřel v 3-1 ani v 3-2 v body formě, měl bys mít pure white, tak znovu jdi 3-2, ve věži s první řetězem je nahoře lávka a nahoře klíč. Seber a portni do 3-1. Otevři modrého fantoma a jdi do části, která již není blokovaná. Seber si Sage Armor. Tím máš vystaraný armor. Případně pokud budeš v 3-1, 3-2 a 3-3 pokládat na zem blue stone, boss tě někdy portne k sobě a pomáháš mu proti jinému hráči. Když vyhraješ, dostaneš Monks wrapping, který ti zvyšuje opět spell damage. akorát trochu blokuje výhled, takže rozhodnutí na tobě.

Potom, co máš armor, dodělej 1-2. v 1-3 si seber od jednoho Fat officiala čepici a od druhého klíče. Vrať se na konce 1-2, sejdi do vězení a seber of officiala klíč a osvoboď Biorra. Pak jdi na začátku 1-3 do zamčené části vpravo, nasaď si official hat a osvoboď Yurii. Pak můžeš zabít bosse.

Následně pokud máš v levelu 1 pure white tak portni do 1-1 (pravděpodobně umřeš, takže dle uvážení v soul formě). Jdi na začátku otevřenou brankou vlevo a na popraviště. Vlez do věže, zabij Executioner Miralda a jdi po schodech dolů. V díře na trámu je viděť svítící věc. Seskákej po trámech opatrně tak, ať to sebereš - je to colorless demon soul.

Následně pokud si věříš, získej si Talisman of Beast, ať nemusíš na kouzla miracle přehazovat kouzlící katalyzátory. Dle mě nejjednodušší cesta je v 3-2 umírat v body formě tak dlouho, až máš Pure Black tendency. Pak jít pravou stranou do té velké propasti a seskákat na prostřední jeskyni. Zde bude Black Phantom Sivir. Toho zabít, dostaneš talisman. Talisman do levé ruky, v pravé kris blade.

Pak dokončit 3-2 ať máš démon duši pro blacksmitha. Upgradni si Kriss blade. Pka si osvoboď Saint Urbaina v 4-2, ať můžeš použít miracles, jako Second chance a evacuate.

A pak dle nálady dokončit zbytek.

Toto se dá udělat teoreticky na SL 1, ale tuším, že Kris blade nevezmeš do ruky a pro talisman potřebuješ také nějaké staty. Na SL 10 bys to měl dle mého v pohodě obléknout. Jinak pro talisman platí mít stejnej stat magic i faith, aby byly kouzla silná.

Na SL 20 mám se svou postavou (několikátou pochopitelně :) ) komplet upgradnutý Kris blade, a všechny věci, co jsem poslal. Pak už můžeš klidně pomáhat ostatním jako blue phantom nebo invadovat. Red stone asi mít nebudeš, protože pravděpodobně neprotočíš 2x hru jen na levelu 20 (i když to jde při prvním průchodu, pokud hraješ na konci zlého, tak to většinou moc lidí neudělá).

Pokud budeš hrát na vyšší SL, doporučuju nepřekračovat 120. To se bere jako takový oficiální level pro PVP. Pokud to překročíš, nebudeš mít soupeře a pvp si moc nezahraješ. Pak si asi jako caster vezmeš jako alternativní zbraně něco jiného než geri Stilleto. To už je na tvém rozhodnutí - já mám třeba Moon katanu, ale viděl jsem u casterů u rune sword a rune shield. Případně nějaké kopí z důvodu většího dosahu.

Pokud by měl někdo zájem, mám také k dispozici jednu kopii Demons Souls za 450,-. Už jsem si odehrál svoje a chci zkusit něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proběhni kolem něj na schody a nahoru na hradby. Po hradbách zabij všechny lučišníky.

Pak v libovolném místě místo lučišníka počkej, až hodí oštěp. Pak ho lockni, počkej si, až začne odkrývat štít a střel soul ray. Pak ukroč dozadu, aby ses schoval za hranu. A opakuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho mého popisu bys měl mít soul ray a dostatečný magic damage na to, aby byly na 2 kouzla. Navíc soul ray jim s tím boostem dá dostatečný damage, aby dostali malý stun a máš čas tedy kouzlit dvakrát.

Nebo druhý způsob je ten, že locknout jdou dále, než vidí (pokud máš thief ring, který stejně nosíš 99 procent času). Takže přiblížit na hranici vzdálenosti, locknout (nejlépe když jdou zády k tobě) a 2 kouzla do každé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Co byste poradili udělat z Dragon Demons Soul? Mám hodně problém s Maneaterem kterýho pořád nemůžu zabít a prý je na něho hodně dobrý Firestorm ale zase to nechci brát jenom kvůli němu..dobrý by byl určitě aji Fireball a God´s Wrath..poraďte pls. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má tady někdo soul level kolem 200? Potřeboval bych vyměnit nějaké předměty, potřebuju pure bladestone, pure darkmoonstone a pure moonlightstone. Můžu nabídnout libovolné jiné kameny nebo naplno upgradované speciální zbraně (pomocí Colorless Demon's Souls)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Prosím, pořád se nemůžu rozhodnout jestli udělat Gods Wrath nebo Firestorm? Co je podle vás užitečnější?

Gods wrath bude mozna spolehlivejsi, je to plne 360 stupnu, kdezto firestorm je "jen" par prdiku kolem tebe, takze mezi nima jde proklouznout, ale zas je nejspis silnejsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz se mi nechtelo cekat a vzal Firestorm.. slo mi o Maneatera. Nuze tak jsem se vyzbrojil a vzhledem k tomu, ze jsem byl v body forme tak se me postestilo summonnout jednoho typka, kterej me pomohl. Takze v podstate sem firestorm ani nepotreboval ale schvalne sem ho chtel zkusit tak sem do neho hned jeden napalil a 3/4 zivota pryc. Ale i tak diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu