Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Demon's Souls


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak to je ok to si nekdy zahrajem ja to ted uz moc nehraju tak jako driv pac me ted cekaji 2 dosti casove narocna RPG (FF13 a White Knight Chronicles).Jinak farmit duse takhle na zacatku jdou docela snadno ve 4-2 strilet lukem do Reapra(ten co vyvolava pruhledny potvory) ale je dobre si koupit ve 3-1 u obchodnici Ring of Avarice (pridava 20% souls) da se level 60-70 udelat za par hodin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz se dari tak se dari jsem na level 92 zbyva mi jen posledni cast Boletarian palace a zjistil sem, ze mam Dragon King bug :^( pokud zemrete pri posledni casti kdy je drag prispendlen sipama tak sice jeho dusi dostanete, ale Stonefang tunnel neni oznacen jako dokoncen a neni mozne dokoncit hru.

Zacinam na novo save si necham kdyby nahodou vysel patch :^((((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff tak mám první hru za sebou, teď jsem akorát dal NG+ a jsem na 95 slvl.. Jen jsem se chtěl zeptat - na jakym slvl je dobry se asi tak zastavit?? Myslím kvůli online hraní...

No ja jsem to z minulym charakterem "trochu" prepiski mel sem lv.323 a online sem si nezahral(jen s jednim Kypranem ten mel jeste vetsi lv.) S timhle co mam ted zustanu kolem 160-180 takovy idealni rozmezi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Zdarec, koupili sme si skámošem Demons Soul a chcem to hrát spolu.

Ale když jeden znás použije ten modrý kámen, tak druhy ho nevidí. Jemu tam třeba běhají i ti online duchové a má tam aj ukázané ty jejich smrti, ale já sem je viděl jen při hraní 1-1 kola a te%d už to tam nemám. Přitom sem připojený na psnetworku. Ví někdo jak nato?

Docela mě to štve, dámza to nehorázné prachy a nemožu si sním zahrát :( Předem moc dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, koupili sme si skámošem Demons Soul a chcem to hrát spolu.

Ale když jeden znás použije ten modrý kámen, tak druhy ho nevidí. Jemu tam třeba běhají i ti online duchové a má tam aj ukázané ty jejich smrti, ale já sem je viděl jen při hraní 1-1 kola a te%d už to tam nemám. Přitom sem připojený na psnetworku. Ví někdo jak nato?

Docela mě to štve, dámza to nehorázné prachy a nemožu si sním zahrát :( Předem moc dík za rady.

Cau, musite mit hodne podobnej level a stejnou verzi hry, cim mate lvl vyssi tim muze byt rozdil vetsi.

http://demonssouls.wikidot.com/online

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě mám jednu otázku. Jaktože sem za hru ještě nikde nenašel modrý nápis, že bych se knekemu přidal do hry? A nebylo by i naškodu mě objasnit, co se změní, když jsem v té duchovní podobě a té druhé, nebo kolik jich tam vůbec je.

EDIT: A ještě to pure white a to druhé co je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu