Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Demon's Souls


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

No jo musel sem zalozit novej ucet neva no

Uz sem to dohral docela mazec hlave je dobry ze kdys se zaseknes tak si privolas modryho fantoma nejlepe dva a dete a toho bosaka date dohral sem va poprvi za 49h ale byla to druha postava u prvni mi to neslo po netu

parkrat mi museli pani asijsti velice vypomoci :cheesygrin:ale slo to

Vobcas to je tezsi se k tem bosum dostat nez je spraskat ale takov folse king byl fak vostrej jedinej me sklamal dragon god to sem cekal tuhej boj na hodinu jako u old hero a ne naky magicky kusicky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

tak som si to dneska aj ja objednal,konkretne odtialto :

http://365games.co.uk/index.php?productID=5032

nepisu tam o aku verziu sa konkretne jedna,tak mi ostava len dufat ze je to ta korejska verzia,tj ta s anglickym prekladom

co vy,uz to drtite ?

ja sa neviem dockat,ked pride,ozvem sa a mozme spolu zahrat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Tahle hra mě opravdu dostala. Dva týdny už nehraju nic jiného a to mi doma leží Uncharted 2 a nová Forza na Xko. Mám rozjetou new game + a ta obtížnost je mazec,online ještě větší hlavně,když se vám někdo nabourá do vašeho světa :). Co sem koukal tak už se dá sehnat US/EU verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co tam jako děláte nějak to prostě nechápu mě to připadá jako nezábavná chodička kde se krejete a taktizuejte aby jste mohli udeřit a nezabil váš kostlivec tím že vás odstrčí

Je to stara skola HARDCORE RPG zadna chodicka nebo neco ve stylu GOW.Je to nejtezsi RPG co jsem kdy hral a jedno z nejlepsich.Jen to neni pro kazdeho tahle hra odradi kvuli obtiznosti ,ale na druhou stranu i kvuli tomu dokaze chytnout a nepustit.Pro me naprosta jednicka mezi next-gen RPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu