Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Demon's Souls


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nekde sem cetl ze je nejvetsi sance s kouzlama na drop u nej

tak dvema fireball ho davam furt, ale vim,ze se casto pouziav soul thirst. Je to dost risky, kdyz se to otoci,dava dost velkou dmg

spis to vidim,ze kazdy i na tube dostava drop z toho cerneho v hidden room nez toho cerveneho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dvema fireball ho davam furt, ale vim,ze se casto pouziav soul thirst. Je to dost risky, kdyz se to otoci,dava dost velkou dmg

spis to vidim,ze kazdy i na tube dostava drop z toho cerneho v hidden room nez toho cerveneho

U toho cerveneho Black phantoma bol priamo za jeho nohami (zo 4-3) nadpis VALUABLE ORE a mal rating okolo 150 pri tom 4-2 nič nebolo ale nemusi to nič znamenať ja len viem že je to v riti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s prstenem na obtiznou detekci to neni problem, to ty mury letajici vystrelej az kdyz stojis prakticky u nich...

thief ring ti tam moc nepomuze a jeste je tam lizard co te prozradi. Ono kdyz to jdes parkrat tak si das praci s opatrnosti,ale po nekolika pokusech to chces mit rychle hotove.

Usa version mam vyresenou svuj kamen dam kamosovi a on pak mne a je to. Nejhorsi bude ta cinska verze,tam budu muset doufat v stesti. Nastesti se da hrat neopatchovana jako vanilla Demons souls,tam jsou dropy jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdyby ti chybělo ještě něco jiného tak napis :) zbraň ....prsten

Odesláno z mého EndeavorU pomocí Tapatalk 2

na ten friends ring jsem si vytvoril novou postavu,tak to by mne usetrilo praci,alespon bych se mohl venovat cinske verzi.

Stejne nechapu,ze 3x po sobe,co jsem mel PWWT jsem zapomnel jit nahoru za tim borcem. Ani bych se nedivil,kdyby to bylo poctvrte, staci vlest do sveta a udelat grey tendency nebo zapomenout vypnout net a clovek ma smulu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj bylo :D padl mě od toho šmejda v jeskyni když skačeš bokem k flamelurker tušim :) PW ale...

jinak ten lizard v hidden bud parkrat spadne a už tam není nebo ho zabiješ a pak maš klid...mimo jine mě z něho vypadl pure darkmoon stone tušim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

scivir nebo jak se jmenoval,toho jsem objevil,az na potreti nahodou. padal jsem dolu a nalevo jsem videl svetlo.

jinak lizardi funguji furt stejne krome sveta 5. kdyz je nestihnes zabit,tak se snizuje jejich pocet az se neobjevi vubec. Takze je potreba resetovat svety na grey. V patem svete proste zmizi na furt,pak az new game.

To mi povidej ten darkmoon, zabit oba dva skoro neslo. Alespon jeden po hodine dal vytouzeny drop

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes som sa zobudil o 4:00 lebo sa mi nedalo spat o 4:30 som zapol DeS a o 4:45 mi padol pure bladestone a platina 4:49.Padol s toho v 4-2,secret room na 3 krat a daval som ho firestormom ,luck 99,PBWT,sword of searching equiped.

tak to gratulka, mne ceka toto jeste 2x, hrozne se na tom tesim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu