Jump to content
tekken90

Demon's Souls

Recommended Posts

Ja som tiež chcel hrať pvp a mam všetky kamene ale za celu dobu hrania sa mi nepodarilo ani raz s niekym hrat alebo proti niekomu vždy pisalo že sa nepodarilo no nič ja teraz presedlam na MGS4 ked už tam pridali trofeje.

tak je hodne mozne,ze nemas na routeru nastavene p2p,to te pak k nikomu nepripoji. Online v souls funguje jinak nez u klasickych her.

Mate nejakej tip na trophy upgrady zbrani? Myslim, ktery zbrane upgradovat aby se dalo s nima hrat... napr ja mam fire weapon z dragon big sword, dava pres 500dgm achci zkusot neco jinyho a zaroven zkusim platinu, teda jestli to vydrzim :)

v new game jit akorat do 4-1 pro Crescent Falchion +1 a vylepsit na +4 (na + 5 potrebujes pure bladestone) je to nejsilnejsi zbran v new game a platina se da udelat v prvni hre a pak jeste hodku hrajes v new game+ Pak jsou ruzne zbrane na pvp,ale ty nejlepsi stejne ziskas az na konci

Ja uz mam hru dohranou... slo.mi o vase typy. Protoze se s tim upgradem nechci srat, nebavi me to. Ale vsiml sem si, ze vsechny zbrane upgradovat stejne nejdou. Nejaka jde jen na nejakej upgr a jina zas na jinej. O to mi slo... jak sem psal uz minule, ta hra je pro me nudna. Vcera sem delal ng+ 1.1 2.1 a malem sem u toho usnul.

tak vsechny zbrane opravdu nejdou, nektere jsou specialni a nektere jsou za pomoci pouze colours souls. Ono jestli te to nudi, tak to asi nema cenu se trapit. Ja uz to prosel tolikrat,ze uz to chodim jako speedrun, vim,kde zabijet bosse,kde pouzit spravny ring atd. Diky rowanovi co mi vyhodil pure blade,tak mam platinu a tedka se s tim musim porvat na asijske verzi,kde to uz bude o nahode. Proste 3 platiny chci:)

P.S: u asijske verze nefunguje doublovani,takze to bude jako za starych casu