Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox original games => Xbox 360


tekken90

Recommended Posts

Návod na konvertování a hraní her z Xbox na Xbox 360. Pro hraní Xbox her na Xbox 360 je nutný HDD a Update pro Xbox 360 (Emulátor). Osobně jsem to nezkoušel (Xbox nemám) takže budu rád, když někdo zkusí a napíše jak to funguje :)

Seznam kompatibilních her najdete zde:

http://www.xbox.com/en-US/games/backwardcompatibilitygameslist.htm

Vše co potřebujete:

XDVDMulleter Beta 9.2

http://rapidshare.com/files/179849059/XDVDMulleter_Beta_9.2.rar

Universal SS, DMI, PFI

- mělo by fungovat na všechny hry

http://rapidshare.com/files/179852284/ss_dmi_pfi.rar

Xbox emulátor:

- možno updatovat přímoz Live nebo vypálit na CD/DVD

http://www.xbox.com/en-US/games/backwardscompatibilityredirect.htm

Návod na konvertování her funguje pouze pro zálohy (ISO/DVD)

1 ) Zapněte program XDVDMulleter Beta 9.2 a zvolte možnost Build/Rebuild an ISO

88549614cea36791.jpg

2 ) Zvolte Load from file pokud máte zálohu hry na HDD. Pokud máte zálohu na DVD dejte možnost Load from DVDR. Počkejte až program načte zálohu a pokračujte stiknutím Next.

88549614ceabc433.jpg

3 ) Dejte Create DVD9 ISO with Zeroed Padding (Xtreme compatible + Video) a Next.

88549614ceac7fb4.jpg

4 ) Nyní vám program zkontroluje region hry. Hry z jiného regionu než je vaše konzole nepřehrajete.

88549614cead6a1b.jpg

5 ) Dejte Load from file a vyberte SS.bin. (Security Sector)

88549614ceae6415.jpg

6 ) U dalšího kroku dejte Load from files a zvolte DMI a PFI soubor. (Stealth)

88549614d4e9f0e3.jpg

7 ) Pro stažení Layout souborů klikněte na odkaz výše. Pokud hru nenajdete nechte Dont alter layout a pokračujte dál. hra by měla fungovat i bez toho.

88549614d4eb3902.jpg

8 ) V tabulce uvidíme vše, co jste navolili. Teď stačí stisknout Make ISO. Pozor. Konvert Může trvat docela dlouho.

88549614d4ec0429.jpg

88549614d4eccf43.jpg

88549614d4ed8ac4.jpg

10 ) Teď už stačí hru vypálit pomocí *dvd souboru v IMGburn jako klasickou Xbox360 hru. Návod např. [thread=39454]ZDE[/thread]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na dl dvd???

jistě... však to celkem logicky vyplívá z návodu

Zrovna tohle jsem dělal včera večer ... návod jsem měl z xbox-sky a dělal něco s halo2 :) sice to bylo aj ale sem to nějak přeloskal :) dneska to testnu :)

Nevadí že sem to dělal přez Mullereta 10.2 ??

wizzy - jj na DVD+R DL

no mělo by to být jedno jakou verzi používáš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Xbox Sky jsou ty soubory ke všem hrám jen jaksi nemám účet abych je stáhnul a upnul sem ^^

Teďkon tam jsem a jaksi je nemůžu najít, je tam tohle - [All sorts] [Xbox360] [Xbox] [Xbox360E] [HD-WMV] [Video] [Emu] [Apps] [Cover] [Music] [Other] [NoSeed] a nevím pod čím jsou ty SS, atd ...

EDIT: tak jsem vypálil SW Battlefront 2 a ukázalo mi to tohle (VIDEO) neví někdo co s tím ?? Vypálit znovu asi budu muset - SS, atd jsem použil TOTO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem udělat konvert hry SCARFACE,postupoval jsem přesně podle tohoto návodu,ale když jsem zadal Make ISO ,tak po zadání složky,kam ukládat konvert na obrazovce Creating ISO mi program odpověděl toto :

No video file found : (

Můžete mi poradit v čem je chyba ? Hra je jako záloha na obyčejném DVD.Zkoušel jsem to udělat přímo z DVD i udělat ImgBurnem ISO a potom zadat Load from file a v obou případech mi to odpovědělo stejně : No video file found : (

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důležitá je výchozí kvalita ISA - tj. především to, jestli má či nemá opatchované XBE (Pokud má, musí se použít software na extrakci ISO souborů, opatchované XBE smazat, případně vložit originální).

DMI a PFI nejsou klíčové (Pokud nechcete hrát online, což je řekl bych velk luxus, jde-li o to vůbec zprovoznit hru), SS je nutné k nabootovaní hry (Pokud nenajdete originální SS, stačí použít univerzální SS či jakékoliv z jiné hry).

Layout file někteří popisují jako klíčový pro eliminaci chyb souvisejících s načítáním obsahu DVD, ale já rozdíl nikdy nepoznal (ano, mám víc jak deset Verbatim DVD+R DL, především coasters).

A pak zbývá doufat - stačí projít diskuze na bt.xbox-sky.cc. Někomu takto provedené konverze běží vcelku bez problémů, jiní se střetávají se společnými problémy ala výpadek při nahrávání screenu na konci třetí mise atd.

+ nejužitečnější odkaz k této činnosti

http://360patches.com/index.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem Mulleter 10 ( Tekken psal,že to nevadí ).Tím to nešlo ani u kamaráda na počítači ( stejná chyba).Zkusil jsem ho odinstalovat ,stáhnout z netu a nainstalovat devítku.Tím to šlo přesně podle Tekkenova návodu.Ale přesto,že jsem zadal správné SS,DLI a PFI u her HALO 2 ( stažené z netu) a SCARFACE ( hra na DVD ) ,tak ani jedna po vypálení nešla.U HALO 2 po počátečním intru to ohlásilo vadný disk a u SCARFACE po legu xboxu černá obrazovka.Zkoušel jsem i PARIAH , ale po počátečním intru nekonečný loading.Takže ten návod asi jen tak jednoduše nefunguje.Zkusil jsem to udělat ještě i podle jiného návodu,který jsem našel na http://www.xboxzone.sk/Forums/viewtopic/t=3839.html .který je o něco složitější( s použitím DAEMONU a IsoBusteru ),ale u hry SCARFACE stejný výsledek ( černá obrazovka ) a tak po zahození čtyř DVD DL,jsem další pokusy vzdal.Byla to sice výzva a bavilo mne to zkusit , ale už to zkoušet nebudu. GhOsT-1nF mi psal,že našel nějaké už upravené hry a dá na ně linky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem taky zkoušel převést Oddworld:Munchs Odyssey podle návodu od tekkena a vytváření isa a vypalování všechno bez problému,ale když dam hru do xboxu tak najede logo a potom to hodí hlášku "This original xbox game has encourte red a problem and cant continue.For more information go to www.xbox.com/support.

X:5818.0

B:1884.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem měl čas a prohledal jsem net,abych našel co se dá stáhnout už upravené pro xbox 360.Našel jsem celkem 30 her. Tučně vytištěné jsem si stáhnul a vypálil.Nezkazil jsem ani jedno DVD – vše mi chodí.

MERCENARIES : Playground Of Destruction

HALO 2

DOOM 3 : LIMITED COLLECTORS EDITION

PRINCE OF PERSIA : SANDS OF TIME

MEDAL OF HONOR : FRONTLINE

BURNOUT 3 : TAKEDOWN

XIII

G.T.A. : VICE CITY

RETURN TO CASTLE WOLFESTEIN

SERIOUS SAM

N.F.S.: UNDERGROUND 2

HALO 1 : COMBAT EVOLVED

SCARFACE : THE WORLD IS YOURS

Darkwatch

Soul Calibur II

Black

Psychonauts

Fahrenheit

Magic The Gathering Battlegrounds

Spiderman 2

Marvel vs. Capcom 2: New Age of Heroes

Deathrow

Metal Arms: Glitch in the System

Street Fighter Anniversary Collection

Fable: The Lost Chapters

Conker: Live and Reloaded

Jet Set Radio Future

Jade Empire ( ruská verze )

THIEF 3 - Deadly Shadows

DOOM 3

Jestli někdo bude mít zájem,tak mi může napsat a poradím mu,kde se to dá stáhnout.Nemohu to někam upnout,protože nemám vlastní připojení na internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych doporučil mrknout na seznam emulovatelných titulů včetně jejich glitches, není to od věci. http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_games_compatible_with_Xbox_360

Např. u Mercenaries

Map can sometimes turn solid blue and sound can skip. PAL version freezes 360 completely when entering top of the map. NTSC version becomes buggy and can crash when in the northern part of the map, causing the Chinese portion of the game to be very difficult to complete.

Doom 3

May freeze unexpectedly during the game.

atd.

----

Ještě by mne zajímalo, jestli se hra automaticky upgraduje, spustím-li ji na Xbox 360 pod Xbox Live. Zkoušel to někdo / vyzkouší? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu