Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Křesťanství


Han3

Recommended Posts

  • Odpovědi 161
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

V něco jako jsou nadlidské bytosti rozhodně nevěřím,ale pevně věřím v posmrtný život a mimozemskou existenci je přece minimální pravděpodobnost,že bychom v tomhle nekonečném vesmíru byli sami :) .

Kdo ví jestli je vesmír nekonečný??..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak vůbec můžete v dnešní době polemizovat jestli existuje mimozemský život, ta možnost je doslova astronomická :lol: Pokud se ukázaly mikroorganismy na tak blízkém objektu jako je Měsíc (teď si nejsem úplně jistý), tak kolik dalších asi bude? edit: V podstatě tedy mimozemský život existuje.

Tady máš důkaz,že moc věřících nehrajou hry..:D

Konzole nijak nezasahují do náboženství, tudíž na anketu se to tu skvěle hodí. Vychází to, někde nedávno jsem četl, že v ČR je cca 20% věřících. Ať to konečně zmizí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem Ateista. A to tak taky zůstane.

Dante má pravdu. Když jsem satanistickou bibli procital /ne cetl stranku po strance/ tak mi přišlo že spíše podopruje "víru" v sebe sama a podporuje nejsilnejsi jedince ve svém konání v ramci urcitych "pravidel".

S tím absolutně souhlasím. Já jsem tím kdo dělá rozhodnutí a jsem tím, který je může ze vteřiny na vteřinu změnit protože se mi chce /bez ohledu na okolnosti/.

Víra je v dnešní době přežitek. Upínat se k něčemu co nemá své opodstatnění mi přijde hraničící s nějakou mozkovou poruchou.

A bible ?

Jak můžu věřit nečemu, co si člověk, potažmo církev upravovala během historie lidstva dle svých potřeb ?! Bůh nesestoupil z nebe a nedal hotovou knihu - na tady mas bibli, neopravovat a mazej.

Jsou to výtažky z knih ?apoštolů? /opravte me jestli se mýlím/ a to byli taky lidé. A je ověřeno, že spousta svitků nebudou moci nikdy použít, protože by šli proti základním církevním zásadám /které mimochodem taky nastavil člověk z masa a kostí/ a velké množství svitků již neexistuje.

Bible je dle mého názoru spíše něco na způsob bajek a pověstí /aneb na každém šprochu pravdy trochu/ - tak trochu kniha historie aka Hollywood "natočeno dle pravdivých událostí"

A závěr?

Vys*at se na jakoukoliv víru. Protože pokud jsi natolik slabý, že se musíš upínat a věřit v jinou moc která ti pomůže, tak je mi tě opravdu líto a v dnešním světě to budeš mít hoodně těžký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu