Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DSko zamrzá


Moki

Otázka

Zdravím,

objevil se mi u DSka problém. Používám ho v podstatě ode dneška. Ale když spouštím nějakou aplikaci, často mi zmrzne s nápisem "loading" na horní obrazovce. Zamrzá okamžitě po spuštění aplikace, aniž by naskočila dole nahrávací lišta. Vyřeším to restartem, nicméně je to dost otravný. Takže, třeba líp poradíte, když vám dám nějaký informace:

  • NDS Lite
  • Pam. Karta: SanDisk 2GB (možná je probém v ní, že?)
  • Flash Karta: DSTT (nofake, kontroloval sem)
  • SLOT2 Karta: ---
  • Firmware: 1.17A (DSTT Advence Firmware)
  • Menu přeskinované
  • Používám MoonShell
  • Karta zaplněná asi z 80%, pouze .nds aplikace a hry

Dík za rady,

Moki

P.S.: Jak na soft reset s DSTT? Dík :) L+R+Y+X+A+B nefunguje :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1) Zkus zformatovat kartu

2) zkus jiny firmware.. ne dstt advance, ale zkus klasicky

EDIT: doporucuji firmware 1.15

3) problem muze byt v pametovce

4) nejmene pravdepodobne, avsak mozne - vadna DSTT

ps. tak jsem si to overoval a soft reset musis zapnout v sysoptions (je videt i na obrazku nize.. vlevo nahore) ..

Ze je pro danou hru aktivovat poznas na originalnim FW dle toho, ze u hry bude zobrazeno cervene kolecko s carkou, jako na nasledujicim obrazku.

dsttmenu.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky. Až se dostanu ke svýmu kompu, zkusím :) Můžu se jen zeptat, proč 1.15 a ne 1.17?:bash: Jinak zejtra du nejspíš koupit Kingstona, tak uvidíme. Jo a k tý PMce, kupoval jsem obě karty v českým shopu, konkrétně wigishop.cz.

Jinak soft pořád nejde, přitom jsem si ho zapínal. Prozkouším všechno možný a kdyžtak se ozvu :)

EDIT: Už jde, nevím, co jsem dělal špatně. :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Díky. Až se dostanu ke svýmu kompu, zkusím :) Můžu se jen zeptat, proč 1.15 a ne 1.17?:bash: Jinak zejtra du nejspíš koupit Kingstona, tak uvidíme. Jo a k tý PMce, kupoval jsem obě karty v českým shopu, konkrétně wigishop.cz.

Jinak soft pořád nejde, přitom jsem si ho zapínal. Prozkouším všechno možný a kdyžtak se ozvu :)

EDIT: Už jde, nevím, co jsem dělal špatně. :ziped:

Proc ne 1.17 ? jelikož tenhle fw je urcen primarne pro DSTTADV a ne pro klasické DSTTčka.Ale kromě menů vyberu Moonshellu a klasického menu,tam nic jiného nového nenajdes,jelikož je vlastne založen na klasické 1.15;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Protoze 1.15 by mela i na fake DSTT fungovat nejlepe (ikdyz si rikas, ze neni fake, tak je tam lepsi dat nejkompatibilnejsi verzi, kdyz mas problemy), od 1.16 (tam se musela hra zapinat nekolikrat, aby se spustila) po 1.17 (ktera je primarne pro DSTT Advance a dokonce obsahuje bricker pro fake DSTT).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

I tím jsem poznal že nemám fake. Kontroloval sem jen zevnějšku (2ka mezi kontaktama), originální obal poměřil s tím na ndstt.com a 1.17A která má, jak říkáš, fake-killera, mě to neodstřelila :) Už jsem u sebe, takže to jdu hodit na 1.15. Díky za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jinak jsem si taky všiml, že je to hlavně při prvním spuštění, po soft-resetu a změně hry už ne. A taky je to častější, když nějakou hru spouštím okamžitě po zapnutí DSka, když třeba 10 sec v menu počkám, tak se to nestává. Uvidíme, po nainstalování 1.15 zatim žádnej zásek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj.Je to firmwarem.Verze1,16 a 1,17 je určena pro DSTTi což je nová verze dstt.Jakmile si ho dáte na staré dstt, tak začne zamrzat.A je jedno jestli máte fake či ne!Nepomáhá formát karty ani změna firmware!!! Stáhněte si odsud soubor http://rapidshare.com/files/176149098/DSTTRecovery.exe a spustte na pc, cestu k instalaci zadejte na vaší microSD a dejte "přepsat vše" Po zkopírování spustte DSko(restartujte dokud nenajede) a pak vyhledejte na kartě soubor Fakerecovery a spustte, potvrďte 2krát A a je hotovo.Raději si tam dejte zpět firmware1,15.Uvidíme jesltli to výrobce nějak odstraní v příštích firmware, blbne to i na originálních dstt.Zdárec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu