Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neoriginalni HDD


Leny

Recommended Posts

  • Odpovědi 291
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators

Než takovou tryznu kup si raději originál enclosure, do kterého HDD pohodlně usadíš a při připojení ke konzoli to taky bude jinak vypadat.

http://www.ebay.com/itm/Xbox-360-HDD-Hard-Disk-Drive-Holder-Case-Enclosure-2-5-SATA-HDD-not-included-/300542780943?hash=item45f9bee60f:m:m_oTBw7jK1mohQoP1VmgloQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute tak uz mam xbox doma ale po vlozeni toho upraveneho disku ho xbox nenajde. Skusal som to viackrat ale stale nic. Viete mi poradit? Chcel by som to rozchodit kedze mam 4GB verziu xboxu aby som mohol instalovat hry.

Hdd jsi upravil v HddHackr? Nahrál jsi do tvé 160 HDDSS.bin pro 120GB Hdd??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano upravil som to cez hddhackr.Nahral som tam 250gb. Teraz som skusil 320gb a disk naslo ale len 16,4GB dal som formatovat a cakam ako to dopadne je to v polovici. Tam to aj zacalo a zatial sa to nepohlo. Je potrebne tam nahrat hddss pre 120GB disk?

Format stale ide a nepohlo sa to. Disk je WD 1600BEVS tusim.

///EDIT: Tak sa to podarilo disk naformatovany velkost ukazuje tusim 300GB.

Upraveno uživatelem drak3go
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska som si vsimol ze hdd je opät nenaformatovany. Zajtra ho skusim naformatovat ci to pojde. Chcem sa spytat ci je lepsie pri 160gb disku pouzit subor hddss.bin pre 120GB disk alebo mam nechat ten co mam teda 320GB. Pripadne by som ho mohol pripojit aj cez usb ak by sa normalne naformatoval aby som mal dostupne cele volne miesto. Len neviem ako je to potom s hrami ci tam pojdu nainstalovat. Chcel by som hry napr. Gta V , battlefield hardline nhl 16 a niake nfs.

Upraveno uživatelem mato1168
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určitě dej HDDSS.bin pro 120GB, skutečnou kapacitu bude mít Hdd pořád stejnou, ale ty budeš klidnější, že se ti Hdd nezasekne.

-ještě edit - s 320GB HDDSS.bin získáš necelých 40GB víc, ale pokud se toho nebojíš tak ti stačí HDDSS.bin pro 250GB

edit2 - a po Flashi HDDSS.bin 320gb jsi Hdd formátoval v PC nebo v konzoli?

-----pokud ho ke konzoli připojíš jako externí disk přes USB nebudeš moci instalovat HD obsah, např Battlefield 4

Upraveno uživatelem Pietro Fofista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, prosím o radu.

Mám WD 320 Gb. Chtěl jsem ho upravit do XBOX 360 4Gb. Nabootovat DOS, a spustit Hddhackr by nebyl problém, 320 bin mám též stažen, ale po spuštění hddhackr vypíše hlášku No ATA Devices Present. Našel jsem, že by mohlo pomoci v BIOSU nastavit IDE místo AHCI, ale u notebooku HP 630 je tak ořezaný BIOS, že ta možnost tam vůbec neni. Je z toho cesta ven ? Jinej noťas nemam, kde to zkusit. Koukal jsem zde, že už jde i exter ale bohužel nelze poté hrát např. Titanfall. Xbox mám chvilku, tak se v něm moc ještě nevyznám, ale místo se hodí na instalaci her. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď koupíš plastový box podobný originálu v ceně někde okolo 100 Kč, anebo HDD připojíš jen tak jak je a něčím vypodložíš, aby v té šachtě neležel volně. To sice není tak úhledné, ale funkční ;)

diky za info, ja prave myslel, ze se prodava i originalni ramecek (podobne jako se treba prodavaji analogy na joypad)

Upraveno uživatelem jirik
gramatika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

No, ten kus plastu jako náhradní díl originál neexistuje, ale soudruzi z Číny ho napodobili celkem obstojně, naštěstí nemusí plnit žádnou veledůležitou funkci, takže to že ten kus plastu není tak pevný jako originál a má možná jinou samolepku a visačku tolik nevadí :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď už pár dní řeším banální věc, kterou vlastně ani nepotřebuji, akorát mě štve, že mi to nejde. Snažím se upravit 500GB disk, ale nedaří se mi to udělat tak aby se v xboxu zobrazoval nápis Microsoft. Vzhledem k tomu, že mám RGH, tak to pro mě není životně důležitá věc, protože xbox samozřejmě disk vidí v jakémkoliv stavu, ale jde mi o princip co vlastně dělám špatně, když dělám všechno podle návodu. Hlavně nemám jinou konzolu, na které bych mohl vyzkoušet funkčnost disku mimo RGH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu