Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaká používáte sluchátka k PSP/MP3 na poslech hudby/hraní her


dexter111

Recommended Posts

Já osobně používám nějaký starý šunty,co jsem kdesi vyhrabal. Kvalita zvuku naprosto k ničemu ale stačí to :) Do budoucna ale asi koupim tyhle Kossy http://www.alza.cz/prenosna-sluchatka-koss-porta-pro-d93230.htm za tu cenu pomerně slušný. Hlavně se mi na nich líbí to, že je můžete tak poskládat že nepřekáží a nezabírají místo. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam ty Koss Porta Pro a hrajou pekne, na hlave je clovek skoro neciti, pac nic nevazi a ani ho nikde netlaci po nekolika hodinovem poslechu. Co mi vadi jako cloveku co driv mel spuntova sluchatka je fakt, ze slysim vsechny ruchy z okoli a v autobuse to na nejakou tissi hudbu urcite neni. ;) Jinak cena supr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no jako pořádný uzavřený sluchátka k nějaký hi-fi aparatuře, poslouchat na tom vážnou hudbu z SACD nebo minidisků - tak prosím, ale za špunty mi to přijde fakt moc. To už nemluvím o (ne)kvalitě MP3 a jiných hudebních formátů založených na kompresi. (už vidím jak se do mě pustí nějaký zastáce OGGu :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mal som porta Procky...neviem vyzeral som v nich ... xD ...som ich pozical otcovi len ten mi ich musel v ESP stratit :roll:...(tak som dostal Razer Piranha Gaming Communicator...strasne z nich bolia usi...inac kvalita..) a teraz mam na psp Koss Spark Plug

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no jako pořádný uzavřený sluchátka k nějaký hi-fi aparatuře, poslouchat na tom vážnou hudbu z SACD nebo minidisků - tak prosím, ale za špunty mi to přijde fakt moc. To už nemluvím o (ne)kvalitě MP3 a jiných hudebních formátů založených na kompresi. (už vidím jak se do mě pustí nějaký zastáce OGGu :-))

Nesud, kdyz nevis. Muze na nich poslouchat FLAC... Navic pokud bych bral HiFi a SACD vazne, tak bych si k tomu teda koupil lepsi sluchatka, nez za 3k.. Navic, pokud jsi zvukofil, tak by jsi mel i elektronkovy zesilovac a ne ty shity, co jsou u nas k dostani. A posledni slovo - ony ty nahravky stejne nejsou nahrane v takove kvalite - zvukari na to kaslou, takze je pak prakticky uplne jedno, co mas za soustavu a v cem to mas nahrane, kdyz v lepsi kvalite to proste neni ani nahrane.. Vetsina dnesnich nahravek se flaka, vaznou hudbu tu neposloucha moc lidi a stare nahravky jsou na spatnych, zastaralych nosicich, takze tam ta kvalita jiz take neni dobra (aby jsi mohl rozlisovat, zda je to v mp3, ci v SACD).

Pochopitelne je blbost na tom poslouchat mp3 s 64kbps, to pak je vazne lepsi usetrit ten litrik, ale tady jde spis o to, jak mu sednou - v autobuse/metru/vlaku, tam stejne nerozeznas jestli ta hudba je ve 128kbps, nebo v 512/VBR..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Apple sluchadla k iPhonu :lol: výmečně když nevim kam sem dal ostatní

Sennheiser CX 500 když je zima :D pod kulich, anebo když nemužu najít PX 200

Sennheiser PX 200 převážně používam tyto ;) perfektní zvouček :angle:

Icemat Syberia White doma k poslechu hudby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu