Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mega topic o tetrahydrocanabiolu :d


caesar

Recommended Posts

Jasný, ale přece jenom alkohol je méně škodlivější jak marihuana. Jak už tu někdo psal, tak játra mají ze všech orgánů nejlepší regeneraci (Samozřejmě, pokud by někdo chlastal od rána do večera, tak ho to nezachrání), ale mozek, který marihuana poškozuje, tuto schopnost nemá. Proto je taky v zákoníku ČR legální alkohol, ale ne kanabis (Ne, jen kvůli tomuhle, je spousta důvodů.). Nevidim nějaké velké zlo, když si někdo jednou za čas dá špeka, ale když od kámošů slyšim, že když si volaj jestli někam nevyrazej, tak první otázka je:"Máš na brko?", tak fakt nechápu... Je mi opravdu jedno jestli tenhle a tamhle ten pálí nebo ne, ale když se s tim někdo vytahuje, tak to je na pěstí.

Neni to mířeno na nikoho z tohohle topicu, jen opět vyjadřuji svůj názor.

Tyvole proc sem furt pletete regeneraci jater a chlast??? Tak to vubec nefunguje, chlast ti nevypali do jater diru ktera ti pak doroste. To je sila (ale nejsi prvni kdo to tu pise) takze abych to shrnul a uved na pravou miru jednou provzdy: Jatra sou z velky casti libovy, ale vyskytuje se tam i takovy vazivo (v mistech toho vazivo jatra nefungujou) a kdyz hodne chlastas tak se toho vaziva tvori porad vic a vic - to je cirhoza a s tou ti nepomuze ani ta tvoje regenerace ani doktori (jen transplantace, ale kdo by daval novy jatra ochlastovy). Samozrejme je to posledni stupen poskozeni, predtim je jeste hepatitida jater (jejich zanet). edit: jinak priklad regenerace - kdyz chces darovat jatra tak ti jich kousek fiknou a voni ti pak dorostou (ale ne 100%).

A ted k tematu: Z toho co sem napsal je zrejmy ze alkohol teda neni mene skodlivejsi nez marihuana je to zrejmy uz i z ruznejch statistik - jen si vem kolik tisicu lidi umre kvuli chlastu a to uz bud kuli dlouhodobymu uchlastani, nebo akutnimu predavkovani anebo chlastu za volantem, nadruhou stranu kolik lidi umre kvuli marihuane. to je obrovskej nepomer. TO by se melo brat hodne v potaz.

V zakoniku je marihuana namisto alkoholu kvuli tomu, ze sme tyhle zakony sme pravzali od spojenech statu a tam to bylo znelegalizovany kvuli prachum - prohibici.

A ty ses nikdy nevytahoval ze des na pivo\vozrat se na disco\vozrat se nekam\jak ses vozral?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 116
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A ted k tematu: Z toho co sem napsal je zrejmy ze alkohol teda neni mene skodlivejsi nez marihuana je to zrejmy uz i z ruznejch statistik - jen si vem kolik tisicu lidi umre kvuli chlastu a to uz bud kuli dlouhodobymu uchlastani, nebo akutnimu predavkovani anebo chlastu za volantem, nadruhou stranu kolik lidi umre kvuli marihuane. to je obrovskej nepomer. TO by se melo brat hodne v potaz.

V zakoniku je marihuana namisto alkoholu kvuli tomu, ze sme tyhle zakony sme pravzali od spojenech statu a tam to bylo znelegalizovany kvuli prachum - prohibici.

Zlegalizuj travu, zmen moralku lidi, aby na to starsi generace nekoukala s takovym odporem a prislo jim to normalni, jako alkohol (a ne jako fet - ano, tak to nyni vazne u vetsiny je) a situace se klidne zmeni a vice problemu bude s travou.. Nebylo by to pochopitelne hned, jelikoz nyni je popularni alkohol a celkove nasledky travy by se ukazaly az pozdeji.

Je proste hovadina, srovnavat kolik lidi umre na chlastu a kolik na travu - tim nemuzes v zadnem pripade posuzovat skodlivost. Neni to rovny boj, zde je to jen o tom, co je legalni. Kdyby se dala trava sehnat v obchodu za peniz, jako alkohol, tak by ses mozna divil, kolik by se po ulicich povalovalo vyhulencu, kolik aut by jich prejelo ... atp atp.

Navic lihoviny jsou tu uz od prodavna, trava bych rekl za Rimanu atp. nebyla (nebudu hledat - jdi na Google a ubij mne nepravdou...).

Ne, sam vazne neumim posoudit, co je skodlivejsi, pokud se nic neprehani a huli/chlasta se s rozumem a bez zavislosti, tak je imho vse ok. Jen jsem reagoval na blbost prirovnani - kolik lidi umre na alkohol, kolik na travu a posuzovani skodlivosti dle tohoto..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlegalizuj travu, zmen moralku lidi, aby na to starsi generace nekoukala s takovym odporem a prislo jim to normalni, jako alkohol (a ne jako fet - ano, tak to nyni vazne u vetsiny je) a situace se klidne zmeni a vice problemu bude s travou.. Nebylo by to pochopitelne hned, jelikoz nyni je popularni alkohol a celkove nasledky travy by se ukazaly az pozdeji.

Je proste hovadina, srovnavat kolik lidi umre na chlastu a kolik na travu - tim nemuzes v zadnem pripade posuzovat skodlivost. Neni to rovny boj, zde je to jen o tom, co je legalni. Kdyby se dala trava sehnat v obchodu za peniz, jako alkohol, tak by ses mozna divil, kolik by se po ulicich povalovalo vyhulencu, kolik aut by jich prejelo ... atp atp.

Navic lihoviny jsou tu uz od prodavna, trava bych rekl za Rimanu atp. nebyla (nebudu hledat - jdi na Google a ubij mne nepravdou...).

Ne, sam vazne neumim posoudit, co je skodlivejsi, pokud se nic neprehani a huli/chlasta se s rozumem a bez zavislosti, tak je imho vse ok. Jen jsem reagoval na blbost prirovnani - kolik lidi umre na alkohol, kolik na travu a posuzovani skodlivosti dle tohoto..

Hm tak s prvnim odstavcem vesmes souhlasim, ale kazdopadne si myslim ze negativni ucinky travy ktery by se teda casem projevili by byly mnohem min drasticky nez u chlastu.

Chapu jak to myslis, ale stejne mi pride (a je to dokonce logicky) to na co umre mnohem vic lidi je vic skodlivejsi (a skodlivost nemusi bejt brana jen jako poskozeni na tele ci dusi). Jak pises ze nemuzes posoudit co je skodlivejsi pokud se to neprahani tak to asi nikdo, protoze to proste skodi zanedbatelne oboji (dejme tomu 1 za dva dny spek a par piv)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no, prostě to už mám tak zafixovaný :)

Přesně tohle popisuje skoro všechny odpůrce. Mají prostězafixováno, že ten kdo hulí musí z toho bejt nutně vypatlanej. Ale vůbec to tak není, pokud to nepřeháníte. S alkoholem je to to samé.

edit: kdyžtak koukám na caesara tak on je zrovna příklad toho jak to lidi dokáže po obrovských dávkách dost změnit :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi lidi, to nemá moc cenu fakt je že kdyby to bylo stejně dostupný tak nevim co by mělo větší následek,co se týče mozku chlast ho ničí taky znám osobně jednoho maníka kterej chlastá od 17 a je mu dneska 40 a to to byl velice chytrej chlapík a dneska neví jakej je rozdíl mezi kamenem a stromem,to samý mám i na opačnou stranu,de o to co člověku víc sedne a navíc nevim o co vám de ne všichni se chtějí dožít dlouhýho života já plánuju žít do takovejch 60 ale zato si těch 60 let pořádně užít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow, tak to ses teda hustak. Zkus to rict tvejm rodicum.. Co na to reknou. Do 20.. to nemas jeste ani rodinu. 20 let utece jak prd - fakt mi pripadas, ze mluvis zhulenej, anebo jsi blazen a meli by te zavrit.

Kazdopadne, az nekdy budu potrebovat zivotne dulezite organy, vim za kym zajit ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Asi bych to pojal takto. Droga, která se špatně odnaučuje - vidím to každý den ve škole. Ano, pravda, ti, kteří "hulí" tak jim to příde jako odreagování nebo prostě pohodička, několik minut smíchu nebo nevnímání světa kolem sebe.

Taky jsem to zkusil, vim jeké to je a nepřipadá mi to k životu nezbytné. Nic mi to prakticky nepřineslo. Ten kdo nezkusí tak asi neví, já zkusil, vim o čem to je a nepotřebujuto. Nekouřim a nehulim, protože když příjdu do školy, vidim ty lidi jak se chovaj, jejich vyjadřování - nemá hlavu ani patu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych to pojal takto. Droga, která se špatně odnaučuje - vidím to každý den ve škole. Ano, pravda, ti, kteří "hulí" tak jim to příde jako odreagování nebo prostě pohodička, několik minut smíchu nebo nevnímání světa kolem sebe.

Taky jsem to zkusil, vim jeké to je a nepřipadá mi to k životu nezbytné. Nic mi to prakticky nepřineslo. Ten kdo nezkusí tak asi neví, já zkusil, vim o čem to je a nepotřebujuto. Nekouřim a nehulim, protože když příjdu do školy, vidim ty lidi jak se chovaj, jejich vyjadřování - nemá hlavu ani patu.

Přesně tak...někteří (horší případi) si usuší kopřivy a pak říkají, že jim to nic nedělá:dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ne, to je proto, že si každej den aspoň 2 "zahulej" Prostě výmaz.

Libil se mi tvuj prisevek, kde si narosto v pohode napsal ze se ti to nelibi (resp. nevidis duvod proc hulit, atd), ale s timhle bych si dovolil nesouhlasit, trava nedela z lidi dementy akorat vyhulence a jestli delaj picoviny a neumej se normalne chovat tak ver ze by to tak bylo i bez konopi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Libil se mi tvuj prisevek, kde si narosto v pohode napsal ze se ti to nelibi (resp. nevidis duvod proc hulit, atd), ale s timhle bych si dovolil nesouhlasit, trava nedela z lidi dementy akorat vyhulence a jestli delaj picoviny a neumej se normalne chovat tak ver ze by to tak bylo i bez konopi..

Myslim, že se to tu už řešilo jestli Ano nebo Ne. Podle mě Ano, Ty, kterej "hulí" je zastáncem, že to nic nedělá. Já řikám, že Ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna sem zhulenej, ráno stávám do ěkoly a nejvís se těšim asi na ráno s klukama na špeka xD Protože mít stejnýho ušitele 5 hodin za sebou je fakt nuda a a brzo vás to začne srátt. Tak asi proto si dám špeka, jointa, brko, jak chcese ...

Záseky mám dobrý pořád, vysmátej staf taky, to že nerozumim učitely co mi říká o kondících a alektromagnetických věcech mě ani nějak netrápí, Zahraju si tetris na papíře a mám zábavu na dloooouho. Skoušení přes tabulí je taky halda - čumim zhuleně do třídy a najednou všichni výtlem já taky a učitel čumí jak nwm co. Když počmáráte list papíru A4 tak Vás brzo začne bolet ruka - jj težkne xD.

Bejvalka měla narozeniny tak sem jí zhulil a řekl jí aď mi drží tel a svítí na podklad a prej to je težký a pustila ho do půl metrový závěje sněhu xD FIPNÝ pro mě jo třískal sem se fakt dlouho xD-

je to dlouhý ale "hulič" to pochopí xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gh0sT-1nF - četl jsem skoro celej topick a skoro jedina tvoje historka mě rozesmála když sem nebil pod vlivem ničeho :D :D Jinak o THC :D si myslim proč né když se to nehulí 3x denně , alkohol z vás uděla větší hovado než trava aspon si to myslim zvlaště pod vlivem. THC určitě přináši do světa dobro a zlo jako všechno co se lidem líbí. Ale přeci jen s těma farmama to neni tak špatny fotosinteza se bude hodit vždycky nee ? :D :D Jo a podle mě THC nemá takovej vliv na demenci nebo gramotnost ja sem přikladem píšu jak prase a to nehulim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu