Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaka sestava 5.1na xbox???


Xmatrix

Recommended Posts

já si asi dneska budu kupovat tuhle sestavičku: http://www.galaxie.name/index.php?clanek=logitech-z-5500-digital

výhodou je Optika, dekodér DTs atd....dám pak vědět, kdyžtak, jaká je spokojenost, či ne

)

Jako chlape musím říct že ti dost závidím tyhle repra, jako s těmahle reprama ani nejde bejt nespokojen, s tímhle zvukem bych na sebe poslal celej panelák :D ....škoda že na ně nemám prachy mno...dej vědět jak hrajou :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus nějakou sadu receiver + sloupy + centr a surroundy nebo domácí kino (DVD+repro)

Podívej se na www.audioexpert.cz ... hodně tam doporučují sestavy Heco Victa

Hodně záleží na tom kolik chceš investovat jestli 5.000,- nebo 15.000,- řekni max. cenu a určitě bude vyhledávání snazší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako chlape musím říct že ti dost závidím tyhle repra, jako s těmahle reprama ani nejde bejt nespokojen, s tímhle zvukem bych na sebe poslal celej panelák :D ....škoda že na ně nemám prachy mno...dej vědět jak hrajou :)

tak už mám repráčky doma a musím říct, že zatím úžasný... jelikož je ale večer, tak to nemůžu moc ohulit :D .... zítra odpoledne po práci jim dám ale hodně pokouřit u nějakýho filmu v HD a hlavně si hned zahraju Battlefield Bad Company :D

Jednoznačně doporučuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto Logitechy nejsou špatné, ba jsou super - ale ja bych si je nekoupil k vuli ceně!

Zy nějakých 7tis se mi to nezdá! Navíc jsem si za obdobnou částku sehnal receiver+dvd player+repro od Yamahy a to je asi někde jinde!

Nevýhodou těchto "pc" sestav je příliž velký důraz na Bass effect / reflex.

Doporučuji opravdu s citem ubrat bass volume - jelikož zážitek není o tom, že duní půl bytu, ale čistý a ostrý zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu