Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

net od u:fona


sasán

Otázka

Ahoj tenhle topic sem zakládal ale napsalo jen málo lidí a spousta moc neporadila takže ho zakládam znova pardon adminum a modum.

takže mam USB modem od u:fon tudíž do routeru nejde připojit a potřebuju poradit jak se připojit na live co vše budu potřebovat a jestli to vubec de skoušel jsem to udělat takto : kříženej kabel xko -> pc v pc sem nastavil ip adresu masku apod.... ale nevim jakou nastavit DNS v xku sem dal vše automatic a dycky mi to při testu prejde přes krok xbox-network ale dál se to nedostane a když dam more info ukáže to nákej problem s DNS :-( přesněji :

Your DNS server can't resolve Xbox LIVE server names

prosim o radu ale neřikejte že si mam koupit novej net :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Jo, přesně jak píše Dutch. Pochybuji že ten soft něco takového umí. A pokud skutečně ne, tak jedině router. My pro CDMA zákazníkům nabízíme router Asus WL-500gP (Má USB port pro připojení CDMA modemu). Nebo si kup ten šupa router od ufona (i když 5 tisíc je celkem pálka)

Ještě bys mohl zkusit připojení vytvořit ručně (tak, jako klasický dial-up, stačí pouze drivery pro modem), bez toho "ufon softu". U O2 CDMA to funguje bez problému na všech modemech. S ufonem jsem do styku moc nepřišel, ale pokud by to šlo, pak by si mohl nastavit sdílení

No to si teda nemyslím, že by si chtěl pořizovat další modem tentokrát zařízení router Asus WL-500gP za 5000,- a to z další smlouvou na 2 roky.

Když má zelenej CDMA modem FOFR INTERNET v celkové hodnotě 2999,- uzavřenou smlouvu na 24 měsíců.

A navíc rychlost toho internetu není nikterak osilnivá průměrná rychlost se skutečně pohybuje 500kb/s i v noci, kdyby síť neměla být, tak vytížená.

Jenomže bohužel je.

Ještě v řijnu se mi rychlost pohyboval bez problém okolo 1200 kbit/s a to po celý den bez ohledu na noc či den download jsem měl přes 160kb/s a upload 450 kbit/s asi (76 kb/s).

Spokojenost byla maximální :wohow:

A teď je to bída a utrpení. Raději si pořiď jinný typ připojení. S tímto typem připojení budeš mít značné problémy s připojením k x-boxu. :!:

Tísíc důvodů, proč si nepořizovat inernet od ufona:

?hid=52183

Výsledek posledního testuIP (host):78.136.163.33 (78-136-163-33.client.ufon.cz)Datum a čas:17.01.2009 20:48Výsledek testu (rychlost, kvalita)

Download:282,74 kbit/s (35,34 kB/s)

Upload:195,16 kbit/s (24,40 kB/s)

Web odezva:158.7ms188.7ms234.5ms

Stabilita:53.8 %3 dobréInformace o průběhu testu

Server:Praha - Casablanca (100Mbit)Download:velikost: 293kB, čas:8.09sUpload:velikost: 115kB, čas:4.59sPříma url na výsledek:http://rychlost.cz/rh/20090252183-88c7357c15.htmlDalší informace

Prohlížeč:WinXP Firefox 3.0Poskytovatel:U:fon (cdma)Teoreticky lze:za hodinuza denza týdenza měsíc

stáhnout127,23 MB3,05 GB21,38 GB85,50 GBnahrát87,82 MB2,11 GB14,75 GB59,02 GB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu