Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash LiteOn mechaniky - iXtreme 1.5&JungleFlasher


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravim, pokoušel jsem se o flashnutí. Vyrobil jsem si tu vychytávku na přečtení klíče mechaniky, ale za boha to nemůžu rozchodit. Když se snažim o přečtení klíče,tak mi to vždycky vyhodi chybu,že klíč je nejspíše vadný. Klíč mi to sice nějakej vypíše, ale ve statusu klíče je napsano "bad". Postupoval jsem podle návodu ve všech směrech. Nemůže to být treba špatnym typen tranzistoru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Zdravim, pokoušel jsem se o flashnutí. Vyrobil jsem si tu vychytávku na přečtení klíče mechaniky, ale za boha to nemůžu rozchodit. Když se snažim o přečtení klíče,tak mi to vždycky vyhodi chybu,že klíč je nejspíše vadný. Klíč mi to sice nějakej vypíše, ale ve statusu klíče je napsano "bad". Postupoval jsem podle návodu ve všech směrech. Nemůže to být treba špatnym typen tranzistoru?

Muze to byt cokoliv spatne. Od spatnyho pajeni, pres spatnej tranzistor, po nedodrzeni postupu. Taky to tam jednoduse nemusis mit dostatecne pridelany na tom tistaku...

Jak rekl Xbooster, kdo tomu nerozumi by se do toho nemel sxxt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Zdravim, pokoušel jsem se o flashnutí. Vyrobil jsem si tu vychytávku na přečtení klíče mechaniky, ale za boha to nemůžu rozchodit. Když se snažim o přečtení klíče,tak mi to vždycky vyhodi chybu,že klíč je nejspíše vadný. Klíč mi to sice nějakej vypíše, ale ve statusu klíče je napsano "bad". Postupoval jsem podle návodu ve všech směrech. Nemůže to být treba špatnym typen tranzistoru?

Urob si toto a mas po probleme.

http://xboxscena.sk/forum/showthread.php?t=18

Ja to pouzivam uz dlho a hned od zaciatku ziadny problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Dobře jsem asi jsem blb a lama ale prostě nechápu pár věcí , k čemu potřebuji převodník (k získání nějakého klíče) dobře to bychom měli ale k čemu potřebuji ten klíč? na internetu jsem našel návody na flash bez použití převodníku, mám novou originál liteonku a chci sní jen přečíst pálený tituly, stejn ě si dobrý věci koupím original ale nechci zase koupit něco co mi nesedne, moc děkuji, zvladnu to udělat sám ale v převodníku vidí´m zatím velkou překažku, můžete mi dát někdo help, moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jednoduchý, na internetu vidáš update firmware! Od verze 1.4/5 si umí flasher vytahnout klíč z firmware sám, zatím-co na první flash (z origo fw) potřebuješ klíč mechaniky vytáhnout. Spočívá na tom celá ochrana, bez klíče ti nebude brát mechanika hry a budeš z toho mít pouze drahej přehravač audio/videa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

to fr0x: Ano mělo by to jít, mám taky Lite-on vyrobenou June 09 (GTA IV stories + xbox pack). Poznáš to podle toho jestli tě to pustí dál. Dělal jsem Flash podle návodu na Jugleflasher.net (je sice v angličtině, ale velice podrobný a ideální pro takové lamy jako jsem já). Akorát bych poprosil o dvě rady, zaprvé jestli nevíte kde stáhnout nejnovější neoficiální firmware pro Xbox (tady je na první straně 1.5, ale někde na netu jsem četl, že už jsou i novější) a za druhé mohl by jste mi prosím někdo objasnit jak je ten krok s Liteon Erese, nechápu kdy mám vytahnout kabel a zase zandat, respektivě vypnout/zapnout xbox, pokaždé se mi vrátí jiné číslo (00- když je vypnutý, anebo 50, anebo 7F) někde psali, že je to možná základní deskou v PC, je to možné? Předem děkuji za odpovědi.

PS: pokud se mi ten flash podaří, tak se pokusím sepsat návod podle kterého jsem postupoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Tady máš většinou aktualizovaný nejnovější iXtreme : http://www.devilsps3.centelia.net/ixtreme/

Erase děláš v DOSu ? Tady je to možná popsaný nejlíp : http://www.tiaowiki.com/w/Flash_XBOX_360_Lite-on_DVD_drive_with_spoofed_firmware#Step_2:_Erase_Lite-on_DVD_drive_firmware_.28.7E4_minutes.29

Tak a teď piš :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Dneska mi známej bude dělat flash, tak se chci jen zeptat pro ověření:

Info co mám na štítku na mechanice:

Mechanika:

Lite-On DG16D2S

HW: A0A2

SW: 74850C

Pokud chápu, tak u této mechaniky už není potřeba nějaká vecičká na vyčtení dat z mechaniky, je to tak? Nebo je potřeba? Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Dneska mi známej bude dělat flash, tak se chci jen zeptat pro ověření:

Info co mám na štítku na mechanice:

Mechanika:

Lite-On DG16D2S

HW: A0A2

SW: 74850C

Pokud chápu, tak u této mechaniky už není potřeba nějaká vecičká na vyčtení dat z mechaniky, je to tak? Nebo je potřeba? Díky moc!

Potřebuješ převodník je to napsaný na první strance

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Der USB Xtractor dient zum Auslesen des Drivekeys von Xbox360 LiteOn Laufwerken. Die Funktion ist dieselbe wie die vom 360 Xtractor Pro und Spear gebündelt in einem Produkt. Lediglich die serielle Schnittstelle RS232 ist nicht vorhanden. Die Kommunikation funktioniert wie gewohnt per USB. Ein USB Kabel ist im Lieferumfang enthalten.

Features:

USB Unterstützung unter Windows (Liteon Key dumping)

OnBoard Read Button kompatibel mit der Maximus Xtractor Reader Software

inklusive USB Kabel

Sicheres und getestetes Design

Lieferumfang:

Maximus USB Xtractor

co usb Maximus USB Xtractor

jen tak se ptam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Ano. Ak mas urobeny connectivity kit tak staci dat OFF ON a je to. Ak nemas tak musis vytiahnut napajaci konektor z MB xboxu a to musis stihnut do 1 sekundy. Je to dost obtiazne.Najlepsie je si vyrobit connectivity kit napr tento http://img9.imageshack.us/i/connectivitykitbyemzet.jpg/.

Pouzivam ho uz dlho a ani jeden problem.

Suciastky som pozeral v GM electronic

Molex - SVS5 - 0,308€

C - CK 100N/63V 5x0,038 - 0,19€

IO - MAX232CPE - 0,731€

R - RRU2k7 - 0,015 alebo 330R pre LED 15mA

LED - LED 3MM 2MA/G - 0,054€

POWER, OPEN/CLOSE, GND LITEON - P-B170G x3ks - 3x0,231 - 0,582€

Stabilizator - LF33CV - 0,846€

Spolu: 2,837€

K tomu postovne,nejaky plosak, kablik zo starej COM mysi aj s koncovkou CAN9, nejaky hrot ako TX.

Asi vsetko. Vysledna suma - podla mna 10 max. 15€

A ak chces pozri tu http://www.xboxzone.sk/viewtopic.php?f=11&t=14562 co napisal hakki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu