Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

zavodni hry


ryder

Recommended Posts

Midnight Club 3 Dub Edition - zavody v noci... otvorene mesto, skvela grafika... pre mna ovela lepsie ako seria NFS

ATV Offroad Fury Pro - skvela hra, Buggy, Trucky, Motorky, Snezne skutre, Stvorkolky, vsetko za doprovodu skvelej muziky a peknej grafiky...

Rush - mam to doma cez 3 mesiace ale ani som to este nehral cize neviem posudit ale ide tam o WCC (West Coast Customs) cize tunnig a jazdenie po LA (Los Angeles)

Ridge Racer 2 - drifty, drifty, drifty, nijak inak sa to ani nazvat neda... pokracovanie skvelej RR 1 z ktorej sa uz predali miliony kusov... od RR sa RR2 nijak nelisi ale odporucam dvojku

Test Drive Unlimited - Pockaj si na FINAL verziu ale aj BETA nam co to ukazala... hraje sa to dobre... "prechadzame" sa po Honolulu (dufam ze hej :D ) grafika je na dobrej urovni...

Burnout Legends - Skvela a svizna hra... Takedown, Crash a ine su na tejto hre to najlepsie... uvidime ako sa vydari pokracovanie Dominator...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toca je super, možná i nejlepší a nejrealističtější závody na PSP. JInak z arkád doporučuji, krom Burnoutů, Ridge racera a hlavně Wipeout, což je adrenalinová rychlopumpa, která dovede prověřit hráčovo soustředění a ve vyšších obtížnostech je opravdu pekelně náročná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toca je super, možná i nejlepší a nejrealističtější závody na PSP. JInak z arkád doporučuji, krom Burnoutů, Ridge racera a hlavně Wipeout, což je adrenalinová rychlopumpa, která dovede prověřit hráčovo soustředění a ve vyšších obtížnostech je opravdu pekelně náročná.

Na WipeOuty jsem teda ještě asi nevyspěl.... nějak mě to nechytlo, prostě to ani neumim... nevim, radši WRC :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

F1 2006 jestli chces poradnej simulator.....vim ze ostatni ti napisou ze to je jedna z nejhorsich her ale me proste ta hra uchvatila....

suhlasim, ta hra je pre fanusika F1 super (len treba vypnut automaticke brzdenie a brzdit sam, ide to v pohode) Moje hodnotenie: 8.7/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám z Ridge Racera stejný pocit, jako z her co dělá Nintendo přímo pro NDS. Srovnal bych to třeba s Mario Kart. Kvalitní a bezchybné závody - i když, i tady je Mario Kart lepší a možná nejlepší závodní hra vůbec. Nekecám, stačí se sejít v osmi lidech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu