Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hele, díval jsem se na statistiky a jede jenom rush a hlavně vrtulníky a tanky...

nojo, tak kdyz umis s vozidlama tak to pak jo :D, viz, jak jsme hrali IRAQ-FREEDOM blbec, ten nas s tou helinou dohnal k silnectvi ;)

prave ze toho byl dal kazdej z nas, hele podle statu poznas kempa, hele nema moc platinovek, nejvic ma na sniperkach se kterejma kempi, ani granatomet nema na zlaty, ani u granatu nema 100 zabiti nic, takze to je kempa, kterou by dalo tady hodne lidi, to proste poznas, ze on nebeha, beha od zakladny do campu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj Iraq-Freedom takovy kkty miluju, ale pak jsme je aspon resskillovali na zaklade ^^

Po 2 tejdnech co jsem byl v Recku sem se tesil jak to zacnu kropit a samozrejme se jim zas zabugovali servery, takze to co jsme tam nahrali s Treyonem a Tillem se nam nepocitalo. Jestli tohle bude i v BF3, tak je tam v DICE ukamenuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj Iraq-Freedom takovy kkty miluju, ale pak jsme je aspon resskillovali na zaklade ^^

Po 2 tejdnech co jsem byl v Recku sem se tesil jak to zacnu kropit a samozrejme se jim zas zabugovali servery, takze to co jsme tam nahrali s Treyonem a Tillem se nam nepocitalo. Jestli tohle bude i v BF3, tak je tam v DICE ukamenuju

taky vcera parim s conanem a s treoynem a 1lvl a nic se nepocitalo dpc, takze jsem hral naprosto zbitecne! :D Tak jsem sel pak nasranim do pi.ce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase se staty chovaj divně, dokonce poprvé jsem zaregistroval, že na stats verse se mi započítaly body a killy do hlavního skóre, ale killy na zbraních a vozidlech se objevily až dneska ráno, o PS3 ani nemluvim, tam mám staty z pátku, když se teda vůbec načtou...tvl, docela mě to s*re, musím říct, že v Black Ops nic takovýho není, jakmile vypadne hra, hned se přelouduje na někoho jinýho, včera a předevčírem jsme řádili dva CZ squady, byli z nás nešťastný...skoro mi jich při baserape bylo líto:cheesygrin:...ale co, vojna není kojná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase se staty chovaj divně, dokonce poprvé jsem zaregistroval, že na stats verse se mi započítaly body a killy do hlavního skóre, ale killy na zbraních a vozidlech se objevily až dneska ráno, o PS3 ani nemluvim, tam mám staty z pátku, když se teda vůbec načtou...tvl, docela mě to s*re, musím říct, že v Black Ops nic takovýho není, jakmile vypadne hra, hned se přelouduje na někoho jinýho, včera a předevčírem jsme řádili dva CZ squady, byli z nás nešťastný...skoro mi jich při baserape bylo líto:cheesygrin:...ale co, vojna není kojná...

Skoda ze jsem tam nebyl :D, ale proste musel jsem ject Do galaxy do hrdel zakoncit prazdniny :D a na nejakou čubinu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase se staty chovaj divně, dokonce poprvé jsem zaregistroval, že na stats verse se mi započítaly body a killy do hlavního skóre, ale killy na zbraních a vozidlech se objevily až dneska ráno, o PS3 ani nemluvim, tam mám staty z pátku, když se teda vůbec načtou...tvl, docela mě to s*re, musím říct, že v Black Ops nic takovýho není, jakmile vypadne hra, hned se přelouduje na někoho jinýho, včera a předevčírem jsme řádili dva CZ squady, byli z nás nešťastný...skoro mi jich při baserape bylo líto:cheesygrin:...ale co, vojna není kojná...

Chceš snad říct že jste jim prostě vlezli na bázi a nenechali je uběhnout 2 metry?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu