Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to bude asi vonco.. premejslel sem ze si to koupim.. ale neprijde mi ze by meli vlastnici tech novejch kamuflazi nejakou vyhodu.. staci se kouknout treba na ruskyho snipera kterej vypada jak nejakej zelenej bacil.. kterej ukapnul sfinze z nosu(red dwarf 4ever) :D.. zelena kamuflaz na mape atacama desert mi pride spis jako nevyhoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta zbraň neí zlatá, ale s pouštním maskováním :D. Je to jedno, jestli máte s nebo bez maskování, ale za těch 40 kč se vám odemkne hned, nemusíte dělat těch 5-6 (nebo kolik jich je) před ní. Já si takhle koupil M16 (zbývalo mi na store 68 kč :)).

Jinak já používám jedině - XM8 Compact - Tracer Dart - M2 Gustav - W ALT W (kulomet a raketa k tanku) + nějaký ty vylepšení vojáka, moc jich nemám a měnim je. M16 moc nepoužívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som mal asi 8 killov a skóre nejak okolo 2K .. som mal niečo okolo 56 squad repairov , som bol s jedným v tanku a vždy som ho proste opravoval :D

Inak za assaulta hrám jedine za AK-94 Akaban , má to myslím najväčší damage .. a odomknuté mám všetko u všetkého okrem Recona :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem to ted po dlouhy dobe zap jen tak aybch vyzkousel Headset a hned sem byl v nasem tymu na prvnim miste. Celou dobu dycky snim o tom abych RPGckem sejmul bastarda kterej je za strilnou (protoze se to pocita jako Destroy Vehicle + Kill an enemy) a kosi vsechny a povede se mi to 3x..? Kdyz hraju celej vecer a snazim tak mi to nejde, pak to po dlouhy dobe zapnu na jednu hru a best jako.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě je teda to dávkování nanic, možná na nějaký vetší mapy na Rush popř. Conquest, ale na menší a střední mapy kde ste neustále s někým v kontaktu sou nepoužitelný!

když máš rychlej ukazováček, tak za stejnou dobu u "dávkujících" zbraní vystřelíš mnohem více ran než u automatu a hlavně je přesnější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dávkování je o hodně výhodnější hlavně kvůli nábojům ... jinak automat já využiju max když je někdo odemně tak 0-5m jinak pouze dávkování :)

EDIT: tak sorry no :D na to že mám z češtiny od 5. třídy 4 tak to píšu až moc dobře :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu