Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

dneska vysel nejakej novej patch mel pres 280mb tak sem se naivne domnival ze to bude ten onslaught no a ono hovno :) jediny zmeny ktery sem si vsim bylo to ze kdyz si vybirate gadget tak sou u toho postavy jako u recona sniper atd..jinak sem zadnou jinou zmenu nezpozoroval coz je dost divny kdyz ten patch mel pres 280mb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, další změny, které jsem zpozoroval, je, že na conquestu je ted více bodů za obsazení vlajky dříve 80 nyní 150 a za assistenci bylo 50, nyní 75 a na některých mapách, možná na všech, ale určitě na white pass je zvýšeno odčítání ze 150 na 225 (+/-), rush jsem s novým patchem zatím nehrál, takže nevím, jestli jsou nějaké změny i tam

btw stále mám volné sloty na SPECACT bundle pack, jestli má někdo zájem tak PM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně mě BBC2 bavilo ale jen singleplayer, všichni říkají že MP je fakticky úžasný ale podle mně to tak není, ale každý má jiný vkus mě se spíše líbí MP v CODMW2 kde je fakticky skvělý a propracovanější, sice tam nemám vodní skůtr nebo čtyřkolku ale to mi nevadí :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně mě BBC2 bavilo ale jen singleplayer, všichni říkají že MP je fakticky úžasný ale podle mně to tak není, ale každý má jiný vkus mě se spíše líbí MP v CODMW2 kde je fakticky skvělý a propracovanější, sice tam nemám vodní skůtr nebo čtyřkolku ale to mi nevadí :D.

ty taky řekneš ty nejmíň důležitý vozidla, my to hrajem kvůli tankům (případně někdo kvůli vrtulníkům) a né kvůli čtyřkolkám :D a také kvůli zničitelnýmu prostředí, které by v MW2 mělo být...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neví někdo o nějakém oficiálním seznamu všech změn v patchi 1.03? např. jsem si ještě všimnul, že do stats přibyla ta bugína ze singlu, co má ten těžkej kulomet a granátomet, potom tam je další antiair gun a čínskej a americkej granátomet (asi tyto prostředky budou v tom Onslaught)

a hlavně skoro u všech zbraní jsou změněný parametry, nebo to už bylo v předchozím patchi? to je totiž asi nejzásadnější změna a překvapilo mě, že na tom ps3trophies.org se o tom nikdo nezmiňuje...

hlavně všechny "assaultky" ted mají skoro o polovinu menší damage než měli, nechápu, proč to takhle změnili, byly dost silný a ted už jsou silnější i samopaly u engineera i ruční pistole (M1911 ma dvakrát větší damage než M16) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ihaveyou: MW2 mi přijde trochu víc casual. na BC2 se mí líbí ty vozidla, destrukce a vůbec :).

Nevíte jak je na tom s tou balance UZI, AKS, UMP a další zbraně u Inženýra? Hraju za něj nejvíc, tak doufám, že jsem nepřišel o své nej zbraně.

Stáhl jsem patch, ale ještě nehrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ihaveyou: MW2 mi přijde trochu víc casual. na BC2 se mí líbí ty vozidla, destrukce a vůbec :).

Nevíte jak je na tom s tou balance UZI, AKS, UMP a další zbraně u Inženýra? Hraju za něj nejvíc, tak doufám, že jsem nepřišel o své nej zbraně.

Stáhl jsem patch, ale ještě nehrál.

engineer zůstal nezměněn... ta první zbraň u něj je nejsilnější .. tušim že to tak blyo už dřív?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim, zdá se mi, že ubrali účinnost AKS, přidali kopání a pozměnili zvuk.

Rychlejc se uzdravuju, asi trojnásobně

Díky tomu pitomýmu balance mně to přestává bavit. Krucinál.

Abych měl nějakou šanci přežít, musel bych hrát za medica nebo assaulta, engineer je teĎ snad nejslabší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu