Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

že by balance? :D

jo balance, ale bylo to v tomhle patchi nebo už dřív, dlouho jsem to ted nehrál... nechápu, proč to všechno měnili, bylo to dobrý, docela to i odpovídalo nejsilnější byli LMG, potom "assaultky", SMG a pak pistole, ted je v tom takovej guláš, že ani nevim za co hrát... skoro u všech zbraní snížili damage a přidali rate of fire

a tím jak ted zvýšili damage u brokovnic, mám pocit, že všichni běhaj jenom s broksnama, takže když někoho takovýho potkám, jsem vždy na jednu ránu mrtvej, ani nezačnu střílet... nevím kdo si stěžoval, že to museli takhle domrdat... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AKS, SV 91 (nebo jak) a XM8 Compact byly nejsilnější, teď sou SV91, Scar a ta před Scarem. XM8 a AKS posunuli na konec. UZI, PP2000 sou jako flusačky, nemám je, ale maj hrozně malou damage, a USP 45 se mi zdá stejný, možná krapet lepší.

A zdá se mi, že u skoro každé assault zbraně přidali damage a accuracy, ubrali jen u M16 a asi ještě jedné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no teď v tom bude chvilku guláš, ale myslím že si na to všeci zvykneme....

Já si zvykat nemusím já se připojil až po vydání patche xD

Jinak nevíte kolikáty odemčení je kulomet na tanku ? Potřebuju kropit taky pěšáky a tým dělem to moc nejde xD

A nechápu proč M3A3 Bradlyem můžu kropit jen po dávkách to nedává smysl ...

A nebo ten kulomet na věžich tanků, co to má být ? Copak je bc2 z budoucnosti ? V bf2 jste si stouply pěkně za ruční kulomet jak je tomu i v bc2 u humwee a je to! Když potkáte zběsile kropící tank tak jste mohli sejmout aspoň střelce na věži ale tady je jediná možnost sejmout celej tank, tohle se mi teda vůbec nelíbí. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si zvykat nemusím já se připojil až po vydání patche xD

Jinak nevíte kolikáty odemčení je kulomet na tanku ? Potřebuju kropit taky pěšáky a tým dělem to moc nejde xD

A nechápu proč M3A3 Bradlyem můžu kropit jen po dávkách to nedává smysl ...

A nebo ten kulomet na věžich tanků, co to má být ? Copak je bc2 z budoucnosti ? V bf2 jste si stouply pěkně za ruční kulomet jak je tomu i v bc2 u humwee a je to! Když potkáte zběsile kropící tank tak jste mohli sejmout aspoň střelce na věži ale tady je jediná možnost sejmout celej tank, tohle se mi teda vůbec nelíbí. :)

Pokud máš VIP, má ho hned, jinak je až na konci. Body taky nevim, ale málo to neni.

No jo, jenže to byli všichni zakempený a jen čekali na kulometčíka až přijede.

Jinak ten patch mně neuvěřitelně nasral, z kulometů udělal flusačky a z flusaček kulomety. Na HC jsem PKM do jednoho týpka napral 4 kulky, ale on mě sundal 2 z UZI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si zvykat nemusím já se připojil až po vydání patche xD

Jinak nevíte kolikáty odemčení je kulomet na tanku ? Potřebuju kropit taky pěšáky a tým dělem to moc nejde xD

A nechápu proč M3A3 Bradlyem můžu kropit jen po dávkách to nedává smysl ...

A nebo ten kulomet na věžich tanků, co to má být ? Copak je bc2 z budoucnosti ? V bf2 jste si stouply pěkně za ruční kulomet jak je tomu i v bc2 u humwee a je to! Když potkáte zběsile kropící tank tak jste mohli sejmout aspoň střelce na věži ale tady je jediná možnost sejmout celej tank, tohle se mi teda vůbec nelíbí. :)

kropí po dávkách, protože by byl jinak až moc silnej, navíc takhle je to podle mě i docela reálný...

a k tomu u ručního kulometu, nevím to jistě, ale když se do toho trefíš s rpgčka přímo, zabiješ ho... jednou se mi to povedlo trefit ale shodou okolností bouchl i tank, ale dostal jsem kill za headshot tomu u ručního kulometu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu