Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

Srig: Mám šanci odmítnout? :D

průběžně:

Legion - 2 sloty

Srig - 1 slot

Amon 1 slot

Stejná dohoda běží i v sekci BC2 klan, je to stejná akce, takže pište raději tam.

přidávejte se, mám největší zájem o DLC Uncharted 2, popřípadě MW2, ale je tu i možnost klasik poslání peněz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jinak, stává se vám to taky, že i po výhře vám to napíše "Your team lost" nebo naopak? Hráli sme 4, 3 to napsalo výhru, ale mě prohru (jeden tým, jeden squad), vlajky (conquest je to tak?).

jj mě to dost jebe já tam totiž mám furt lost xD

EDIT: jinak toho tomsna ani ten kulomet tam nemám řekněte mi prosím kam mám znova vložit ten kod :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, dnes nás pravděpodobně čeká další patch - 1.04, kde budou následující změny:

o Vehicles can now be damaged by friendly fire when playing Hardcore.

(V HC módu lze zničit přátelská vozidla)

o The MG36 now properly has its red dot sight in Hardcore.

(MG36 má v HC red dot)

o Damaged vehicles no longer blink on the minimap for soldiers without a powertool.

(Poničená vozidla se nebudou zobrazovat na minimapě vojákům bez repair tool)

o SPECACT kits can be used on all SDM and SR levels.

(SPECACT kit lze použít v Squad Deathmatch a Squad Rush)

o 40mm Shotgun is now properly rewarded platinum at 500 kills not 1000.

(Platina za 40mm Shotgun je udělena za 500 killů namísto 1000)

o G3 and Mk14 can now use the AR Marksman specialization.

(Na G3 a MK14 lze použít - Assalut Rifle Marksman specialization)

o Fixed a graphical issue when equipping the GOL with a 4x or Red Dot sight.

(???)

o Scoring is now awarded after a player’s death.

(Score je udělováno až po smrti)

o Increased Tickets in Conquest mode and significantly increased Ticket Bleed when holding a majority or more of flags.

(???)

o The Conquest Horn now only plays for a short time when running low on Tickets.

(Siréna upozorňuje až při nižším počtu zbývajících tiketů do konce kola)

o Updated the weapon stats in the Menu to reflect previous weapon balance changes (no additional weapon balance changes were made).

(Úprava statistik zbraní v menu)

o Increased the power of the UH-60 miniguns at long range.

(Zvýšení účinnost kulometu na UH-60 na větší vzdálenost)

o Armored Vehicles are now more effective at running over soldiers.

(Obrněné vozidla mají učinější roadkill)

o Fixed an issue on Isla Inocentes where destroying a fence would also destroy the building containing an MCom.

(???)

o Fixed various hangs and exploits.

(Úprava různých nedostatků)

Je to můj překlad, tak snad je to správně. U čeho jsem si nebyl jistý tak jsem raději nepřekládal.

Link na officiální blog:

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2010/06/07/battlefield-bad-company-2-playstation-3-and-xbox-360-updates.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kilení se snipou a hezky ? nesnáším snipování, je to takové neosobní :D když se střílím s typkem na 50m a on mě nakonec dá tak to vemu řeknu si dobře ty a pařim dál... ale když běžím k base abych ju ubránil a teď mě sejme sniper kterej je 200m ode mě někde v křoví tak je to o ničem... já vím o tom sniperování je a je to i trochu o zručnosti ale je to pro nudaře... snipeři rači vylezte a poďte si to rozdat z očí do očí !! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska mě " rozstřlel " sniper když jsem si to štrádoval v tanku...

btw taky vám to dneska místama krapet lagovalo ?.. já měřil net všechno v pohodě ale ve hře nevim.. sem tam jsem se mi hra vracela a přešlapávala všude dokola...

jo a ještě dotaz ohledně statistik.. skill level a level.. k čemu jsou ty čísla?..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už mluvíš o konečný tabulce tak tam je vždycky zobrazeny kolik má životů ale já svoje životy nemůžu zjistit to je pěkně na hovno teda xD a když si hodím lekárničku sám pro sebe tak mě to léčí nebo ne ? když jsem totiž někdy zakrvavenej a hodím si ji tak to nic nedělá a někdy mě krev zmizí (asi se do toho připletla cizí lekárna a nebo bug že to mám furt krvavy) a bez zobrazení životů se to těžko zjišťuje tak kdo mi odhalí pravdu jestli si náhodou zbytečně nehážu lekárny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srig: Mám šanci odmítnout? :D

průběžně:

Legion - 2 sloty

Srig - 1 slot

Amon 1 slot

Stejná dohoda běží i v sekci BC2 klan, je to stejná akce, takže pište raději tam.

přidávejte se, mám největší zájem o DLC Uncharted 2, popřípadě MW2, ale je tu i možnost klasik poslání peněz :)

BERUUUU, člověk tu dva dny není a oni by ho vyšoupli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak určitě mu k tomu někdo pomohl ale konečná tabulka byla od recona a zbraň ta m95ka :D

jednou jsem jel v tanku a střílel po mě sniper, říkal jsem si, proč to dělá, vždyt to je zbytečný, ale asi tam bude někde nějaká škvírka, kterou na tebe vidí a on se jí snažil trefit, u tebe se mu to povedlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu