Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Vlkovec: No, boti umřou po -3- zásazích, jsou trochu pomalí, ale vidí tě i na kilometr a střílí dost přesně, ale na dálku se nikdy netrefí přesně, vždy to létá asi 5 čísel vedle hlavy.

Ale hlavně jich je jak nasráno, co spawn to asi 30 nepřátel :D. Nejhorší ale je to sbíránáí zbraní. Hodně rychle mi dojdou, takže když chci vzít zbraň po mrtvym, nikdy se nedá použít. Každá má jen 20 nábojů bez zásobníků, stejně tak pitole, jeden granát a jedna raketa. Hrůza :D. Ale jinak je to paráda.

Dá se takhle zastřílet si i sám, takže když se nudíte :).

Ale pozor, tenhle popis píšu z úrovně Easy (1/4), takže nechci vidět Hardcore (4/4)

Hlavně tam nejsou lagy a je to plynulé, ale bacha, ti šmejdi používaj i techniku a sou vychcaný :D. Vylezou na střechu a střílej vám do vrtulníku RPGčkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to super a ten HC není moc těžký, když je dobrá parta, jako my dneska s legionem a dalšími dvěma kámoši to šlo jako po másle...

akorát je škoda, že se tam nic neotvírá a ani xp se nepočítají do celkového hodnocení, takže tu nevidím motivaci pro dlouhodobější hraní :(

pokud se ale hraje s dobrou partou, je to skvělá oddychovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já jsem IDIOT :D

hele ahoso.. peníze jsem ti poslal... jenže já kretén jsem se přihlásil pod sebou a koupil to za sebe takže ten slot nevyužiju...

tzn. že já mam +4 volné sloty na onslaught a

AHOSO IDAHO má +1 slot na onsl....

(tenhle víkend jsem nedostupnej .. ale 4 sloty jisté)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu