Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hledám někoho kdo by mi vypomohl s "Et Tu, Brute?" trofejí,mělo by fungovat zabít 5x jednoho z přátel. Nejlépe komunikovat třeba přes skype a mapu bych volil Atacama Desert na vlajách, je tam spousta místa po stranách kde nikdo nebude otravovat...

A ještě bych měl otázečky k Demolition man trofeji... jak je to když shodím budovu na spolubojovníky,počítá se to? a odečítá mi to nějáké skóre?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledám někoho kdo by mi vypomohl s "Et Tu, Brute?" trofejí,mělo by fungovat zabít 5x jednoho z přátel. Nejlépe komunikovat třeba přes skype a mapu bych volil Atacama Desert na vlajách, je tam spousta místa po stranách kde nikdo nebude otravovat...

A ještě bych měl otázečky k Demolition man trofeji... jak je to když shodím budovu na spolubojovníky,počítá se to? a odečítá mi to nějáké skóre?

musíte být proti sobě, takže je to nejlehčí na modu Squad Rush, jelikož tam je velká pravděpodobnost, že nebudete spolu a spolubojovníci se nepočítaj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když tě sejmou a oživí tak se ti smrt nezapočítá protože jsi přece neumřel to je jasný ne ? :) a to že někoho sejmu já a oni ho oživí, tak to by mě taky zajímalo jak to funguje.. v BF2 když někoho zabiju a oživí ho tak se mi bod přičte ale v bc se mi to ještě nepodařilo zjistit :bash: ale podle mě to tak taky bude protože hned když někoho zabijete tak se načítaj body ale nikdy se mi neodečetli jak i TK... a bylo by to dost nespravedlivé kdyby si celou hru kosil jednoho šmejda za druhým a na konci zjistil že máš 0 bodů protože ty šmejdy furt někdo oživoval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu