Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
když tě sejmou a oživí tak se ti smrt nezapočítá protože jsi přece neumřel to je jasný ne ? :) a to že někoho sejmu já a oni ho oživí, tak to by mě taky zajímalo jak to funguje.. v BF2 když někoho zabiju a oživí ho tak se mi bod přičte ale v bc se mi to ještě nepodařilo zjistit :bash: ale podle mě to tak taky bude protože hned když někoho zabijete tak se načítaj body ale nikdy se mi neodečetli jak i TK... a bylo by to dost nespravedlivé kdyby si celou hru kosil jednoho šmejda za druhým a na konci zjistil že máš 0 bodů protože ty šmejdy furt někdo oživoval :D

Bohužel je to tak, že když někoho zabiješ tak se ti hned přičtou body (+50). Pokud ho však někdo oživí tak body ti zůstanou, ale kill se ti do statistik nepřipočte. Tak se pak třeba nediv když killneš během hry 20 týpků a pak se ti na konci ve statistikách ukáže kills - 10. Už jsem to tu dokonce někde řešil.

Měli by taky pořešit to, že když někomu dáš headshot nebo ho trefiš raketou tak by neměl jít oživit (logické). Tak to funguje v Killzone 2 a docela jsem čuměl, že zde to tak nefunguje (škoda).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel je to tak, že když někoho zabiješ tak se ti hned přičtou body (+50). Pokud ho však někdo oživí tak body ti zůstanou, ale kill se ti do statistik nepřipočte. Tak se pak třeba nediv když killneš během hry 20 týpků a pak se ti na konci ve statistikách ukáže kills - 10. Už jsem to tu dokonce někde řešil.

Měli by taky pořešit to, že když někomu dáš headshot nebo ho trefiš raketou tak by neměl jít oživit (logické). Tak to funguje v Killzone 2 a docela jsem čuměl, že zde to tak nefunguje (škoda).

no jenze jakmile mas v KZ2 vetsi Rank tak uz nikoho neozivis pac tam kazdej beha s raketometem a je to uz pak o nicem :D

jinak me celkem stve(kdyz hraju za obrance...kdyz za utocniky tak je to vyhoda :D

ze kdyz je M-COM v budove tak staci do ni strilet RPG a vsim moznym a kdyz se budova zriti tak je M-COM v pr*** coz je pro utocniky dobry..ale podle me to pak kazi hru kdyz je kazdej deb*** sniper schovanej ve krovi a sype tam artilerku.....

a co me taky celkem mrzi ze i M95 u snipera nezabije na jednu ranu(headshot se nepocita) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapr: A nebo si stačí vlézt do UAV, a odtamtud odstřelovat tu budovu. Když se přidá někdo na zemi, obránci nemaj šanci. Zas je ale škoda, že ty plechový baráčky nejdou sundat. To mně zarazilo, má to být daleko krehčí než beton, a nespadne to asi po ranách z tanku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapr: A nebo si stačí vlézt do UAV, a odtamtud odstřelovat tu budovu. Když se přidá někdo na zemi, obránci nemaj šanci. Zas je ale škoda, že ty plechový baráčky nejdou sundat. To mně zarazilo, má to být daleko krehčí než beton, a nespadne to asi po ranách z tanku.

aby bylo veškerý prostředí zničitelny na to si musíš ještě chvíli počkat nemůže být všechno hned :) nasimulovat ničení plechu není jednoduchý, cihly a beton se jednoduše rozletí ale plech se všelijak kroutí atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapr: A nebo si stačí vlézt do UAV, a odtamtud odstřelovat tu budovu. Když se přidá někdo na zemi, obránci nemaj šanci. Zas je ale škoda, že ty plechový baráčky nejdou sundat. To mně zarazilo, má to být daleko krehčí než beton, a nespadne to asi po ranách z tanku.

jo asi tak...hlavne je naprd ze narazim jen na hodne malo lidi co to hrajou teamove.....nejvic lidi je tam zalezlejch sniperu v krovi(i kdyz brani)..a ze jim tam nekdo nici M-COM tankem nebo tak to je nezajima..hlavne ze si sejmou nekoho kdo bezi od spawnu.....ale obcas narazim i na dobry(kdyz se pridam do teamu)a nejsou to lemplove a pomahaj si tak je to legrace...

BTW: pripad mapy ktera se skoro neda ubranit je White Pass....krom te prvni budovy(ktera je ale zase na rane a odkryta)se daj pak vsechny 4 budovy znicit....legrace pro utocniky,frustrace pro obrance....

jinak nevite jestli pribou nekdy nejaky novy mapy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu