Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

Kapr podívej se po informacích ohledně Map Pack 5

Alright Ladies and Gentlemen.

The VIP Map Pack 5 is out!

Fight for control of M-COM stations in White Pass Rush Mode

Capture and hold tactical positions as Nelson Bay is enhanced with Conquest Mode

The map pack is available with the VIP code which is included in every new copy of Battlefield: Bad Company 2. Players that do not have a code can purchase one via the in-game store

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kapr podívej se po informacích ohledně Map Pack 5

Alright Ladies and Gentlemen.

The VIP Map Pack 5 is out!

Fight for control of M-COM stations in White Pass Rush Mode

Capture and hold tactical positions as Nelson Bay is enhanced with Conquest Mode

The map pack is available with the VIP code which is included in every new copy of Battlefield: Bad Company 2. Players that do not have a code can purchase one via the in-game store

jo to vim to uz mam..ale to neni nova mapa :D jen ty stary udelany do novych modu(no taky starych :D) btw jsou v tom onslought modu nejaky novy mapy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už tu má někdo platinum? Asi jo co? Mě chybí dát 5x Demolush kill a konečně to tam je.

a co me taky celkem mrzi ze i M95 u snipera nezabije na jednu ranu(headshot se nepocita) :D

A nebylo by to tak trochu moc lehký kdyby jsi ho musel trefit kamkoli? Di na hardcore a pak si stěžuj :D

A jak si tu furt stěžujete na Recony, že kempí a spamují mortar, tak ně každej to dělá. Já teda osobně hraju s C4 a jakmile vidim tank, tak naběhnu zničim a hledám enemy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby bylo veškerý prostředí zničitelny na to si musíš ještě chvíli počkat nemůže být všechno hned :) nasimulovat ničení plechu není jednoduchý, cihly a beton se jednoduše rozletí ale plech se všelijak kroutí atd..

Mě je putna, jestli se ohne nebo roztaví, ale že ten sloupek je 5 cm širokej, a ani protipancéřová střela z tanku to nezničí :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WaRDoG: ty nepoznáš materiál ? :D jj jde tam toho zničit fakt hodně, chtěli by jste toho moc kdyby jste chtěli mít všechno zničitelny :P počkejte ještě nějakej ten rok a dočkáte se :)

LegionCZE: já myslel třeba ty ocelovy kontejnery atd.. :) nějakej 5cm sloupek musí na něco navazovat, přece nevylízá jen tak ze země ne ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wardog: Jo, my sme udělali příkop a pak sme přes to jezdili, docela mrdácký :D

Canava: Je úplně jedno, jestli vylejzá z betonu nebo hlíny, musí se přervat. Ale to je jedno, nebýt toho tak defendeři nemaj tuplem žádnou šanci., kterou nemaj už skoéro takhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau lidi prosim Vás včera sem si koupil BBC2 a je to sranda hrát online :) ale mam takovej dotaz, nemam k tomu VIP kód (respektive použitej už) otázka je taková když si koupim VIP kód na PS store budu moct stahovat veškerý VIP Map Packy, nebo se to vztahuje jen na jeden z těch map balíčků? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau lidi prosim Vás včera sem si koupil BBC2 a je to sranda hrát online :) ale mam takovej dotaz, nemam k tomu VIP kód (respektive použitej už) otázka je taková když si koupim VIP kód na PS store budu moct stahovat veškerý VIP Map Packy, nebo se to vztahuje jen na jeden z těch map balíčků? Díky.

budes moct stahovat vsechno u ceho bude VIP...zatim jsou to vsechny mapy co byly ke stazeni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nestahuje se to náhodou automaticky ?? jednou jsem to tak zapl a hle nová mapa... a nedávno zas...

jo ty co maj VIP kod a zadaj ho na zacatku tak se to stahuje automaticky....ale vlastne *novy* mapy to nejsou jen predelany do jinejch modu...coz je aspon neco no....ale zajimalo by me jestli budou novy NOVY mapy...nebo zbrane atd.....kdyz jsem koukal na STORE v BC2 tak ma neco prijit a bude to zase pro VIP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
co ty víš z jakého je to materiálu :D

ale musíme uznat že tam jde zničit moc věcí :)

to teda.. dneska sem si uspesne znicil nervy >:s..

hele lidi musime se konecne domluvit a nekdy si spolu poradne zahrat.. ukazat ze umime vic nez jen tvorit pivni pupky :D... uz chci videt CZEch power in action :)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct za sebe, že mě už nějak BC2 dost omrzelo, ale klidně se k vám přidám, pouze pokud bude větší účast lidí. HS mám, LegionCZ

Tak to teda mě ne,pořád mam potřebu získávat platinový hvězdy:D Je to moje jediná hra na PS3,všechny ostatní sem prodal takže nehraju nic jinýho:) Jinak taky se rád přidam,boužel HS nemam,ale budu pořizovat:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, dnes jsem si zahrál Onslaught s Teonasem (RailDave), a už ze začátku sem tušil, že to zas bude něco. Taky že jo. Na Nelson Bay sme vykáceli všechny stromy, ke kterým jsme měli přístup. Už uploaduju video na YT. Až to bude, hodím to sem. Byla to fakt sranda, tak mě napadlo, jestli by někdo neměl zájem provést něco podobného na jiných mapách. Jednoduchý scénář - zabrání A a B, a pak už jen blbnutí. Napadlo mě vymlátit všechny baráky atd atd. Kdo by měl zájem? Já a Teonas jdeme určitě, jen domluvit čas. Potřebujem další dva takové blázny :P. Nejlépe s headsetem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu