Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

HC je hardcore, mody jsou tam rush a conquest... conquest mas vlajecky, rush mas to ze jedna strana utoci druha brani. pak tam mas jeste squad rush, to same jako rush akorat squad vs. squad. squad deathmatch mas squady proti sobe v deathmatchy.

Trailer k ultimate edici:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Singl je naopak parádní, alespoň se se hrou seznámíš a naučíš se to ovládat.

jo taky jsem říkal ať si tu kampaň zahraje že se to naučí ale jinak je to fakt nuda... jako příběh a ty kecy těch postav možná za něco stojí ale ta inteligence ?? jako když ti moji týpci stojí uprostřed silnice a bezcílně to kropí a dostávají jednu kulku za druhou tak to mě teda poser ! :D a o nepřátelích ani nemluvím ... když už jsem do ruky dostal ovládání a naučil jsem se to (byla to moje druhá střílečka na Ps) tak jsem si pak připadal jak na střelnici a jen kropil jednoho zmetka za druhým poněvadž oni na krytí taky moc nedbají :D ... a na easy jsem opravdu nehrál :) pokud hru nehraju na hard tak mě to nebaví :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky že singl je doménou CoD, ale mě to nepřišlo tak špatné :).

Hardcore - všechny zbraně mají zvýšenou účinnost, a vojáci mají méně životů, plus není HUD (ukazetel nábojů, mapa...). Já už softcore nehraju. Nebaví mě do jednoho hráče vymlátit půlku zásobniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky že singl je doménou CoD, ale mě to nepřišlo tak špatné :).

Hardcore - všechny zbraně mají zvýšenou účinnost, a vojáci mají méně životů, plus není HUD (ukazetel nábojů, mapa...). Já už softcore nehraju. Nebaví mě do jednoho hráče vymlátit půlku zásobniku.

jj na singl je tu cod a battlefield je odjakživa online akce takže nechápu proč tam dávali nějakou přiblblou kampaň když se s ní ani zdaleka nedokázali přiblížit kampani codu.. kdyby rači ten čas investovali do multiplayeru tak udělají daleko líp, např. víc map a zbraní :)

a s tím vymlácením půlky zásobníku máš pravdu :) a ještě se mi na tom hc modu líbí že když jste hodně postřelení tak vidíte i rozmazaně a jen tak se nevyléčite.. kdežto v obyč. modu se po chvilce uzdravíte i samy bez lékárny.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Canava: Prostě singeplayer tam být musí, s tím nic neuděláš. Já jsem za něj jen rád.

singleplayer tam teda být vůbec nemusí :) poprvé se singlplayer v serii battlefield objevil až v bad company 1 (ale myslím že na ps2 vyšel BF2 kde byla jen kampaň oproti online pc verzi), a do té doby tam vůbec nechyběl... dost to posrali... ta kampaň musela zabrat nejeden měsíc a když si vezmu že ty měsíce mohli makat na mapách tak by tam teď bylo místo 8 map třeba 15 ... co by jsi tam měl rači ? trapnou kampaň nebo víc map ? mě už docela nudí hrát pořád ty stejný mapy a myslím že i těch 15 map by bylo málo.. např. v bf2 je zhruba těch 10map + datadisky a po pár hodinách jsem to znal nazpaměť a to tam jsou mapy daleko větší...

jinak já bych tu kampaň tam bral kdyby byla fakt lepší ale tam ani neexistuje umělá inteligence .. :D postavy mají naučeno pár skriptů kudy chodit a to je vše.. nemluvím o tom jak v jedný misi máš nastoupit do auta, tak jdeš k autu oni tam bezhybně stojí 100m od auta.. tak nalezeš a oni se objeví vedle tebe :D oni si prostě nemohli dát tu práci a naučit je aspoň dojít k tomu autu :D to byl jen příklad takovýhle blbin tam je stovky a to z toho dělá pěknou kravinu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo zmáčkni start a mapu uvidíš a taky pozice nepřátel, jinak souhlasím s canavou singl je docela zbytečnej, udělali by líp kdyby se zaměřili víc na mulťák, singlem moc těch co nehrajou mulťák neosloví....

Singl je dobrej na rozehrati....multak je super..ale chtelo by to velkej DLC s novyma mapama a zbranema....je hezky ze uz je asi 6 VIP *Map* ale jsou ty same v jinem modu...jinak mam i OnSlought a ten Pack se zbranema(skiny) ale je to to same :)

snad neco vyjde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podľa pípania ^^

podle pípání ? no přece když to hodíš tak to pípá hned od začátku ne ? nebo se to pípání změní když tam někdo projde ?

vždyť tě nikdo nenutil ten singl hrát, já jsem s chutí dohrál. K tomu HC, já to nehraju, protože tam není mapa a nevim jak pak poznám za pomocí motion sensoru že se ke mně někdo blíží :D

mě nikdo singl nenutí taky jsem ho ani nedohrál :D ale na úkor singlu jsme my staří věrní battlefield hráči přišli o promakanej multiplayer... ne že by nebyl promakanej ale nebejt ztráty času na singlu mohlo to bejt lepší ! :P

PS: ehm... kempo srabácká !! :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

náhodou mě se taky singl v BBC2 moc líbil a řekl bych že je lepší než v MW2, navíc nebyl tak krátkej a příběh měl nápad...

k tomu DLC, vždyt je přeci oznámený to Vietnam DLC, akorát by mohlo vyjít mnohem dřív než na Vánoce, kdy už bude novej Medal a CoD: BO :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

náhodou mě se taky singl v BBC2 moc líbil a řekl bych že je lepší než v MW2, navíc nebyl tak krátkej a příběh měl nápad...

k tomu DLC, vždyt je přeci oznámený to Vietnam DLC, akorát by mohlo vyjít mnohem dřív než na Vánoce, kdy už bude novej Medal a CoD: BO :(

jo nejakej Vietnam??to by bylo super...taky jsem o tom neco cetl..ale myslel ze nic...tak to bude super...a to staci kdyz budu mit BC2?nebo to bude samostatny?

MAZEC!! :D ted jsem videl to video...uplne stejna hudba jak v Battlefield Vietnam....a stejny kecy a tak....tak na tohle se tesim :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo nejakej Vietnam??to by bylo super...taky jsem o tom neco cetl..ale myslel ze nic...tak to bude super...a to staci kdyz budu mit BC2?nebo to bude samostatny?

MAZEC!! :D ted jsem videl to video...uplne stejna hudba jak v Battlefield Vietnam....a stejny kecy a tak....tak na tohle se tesim :) :)

bude to normálně ke stažení na store jako třeba ONSLAUGHT (samozřejmě to bude něco stát)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta kampaň je takový zpestření to jo, je to vtipný a to je snad jediný plus a teď jsem četl že tam jsou i narážky na call of duty :D ale nevím co je na tom pravdy, hrál jsem jen pár misí a nějak jsem ty cutsceny nesledoval.. jen kdyby to bylo líp propracovaný :(

a co ten ouslaught mod ? to je kooperace proti pc že ? je tam ten pc taky tak neinteligentní ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta kampaň je takový zpestření to jo, je to vtipný a to je snad jediný plus a teď jsem četl že tam jsou i narážky na call of duty :D ale nevím co je na tom pravdy, hrál jsem jen pár misí a nějak jsem ty cutsceny nesledoval.. jen kdyby to bylo líp propracovaný :(

a co ten ouslaught mod ? to je kooperace proti pc že ? je tam ten pc taky tak neinteligentní ? :D

na HC jsou kompy až moc inteligentní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na HC jsou kompy až moc inteligentní...

takže vždycky musí být něco špatně :D ...

a nekempim, ja hraju medica :P

aha já myslel že hraješ only sniper a při kempení si to k sobě hodíš aby jsi poznal když na tebe někdo jde s nožem nebo tak :D protože se moc často nestává že by v těch největších bitkách ten senzor pípal :) teda aspoň já na to narazím tak jednou v týdnu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu