Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

lehčí ? jak se to vezme... rychleji někoho zabiješ ale taky rychleji umřeš... a tam jde hlavně o to že nevidíš nepřátele když je někdo naspotuje atd., to jsou pak lehky killy když vidíš za rohem naspotovanýho nepřítele a jdeš na něj na jistotu... a nebo v normálu za medika můžeš jen sledovat radar a hledat mrtvoly a oživovat a hrabat si tak sladce body atd. atd.

EDIT: jo a senzor je taková ta koule co má sniper :D to hodíš a na radaru to označuje nepřítele když se kolem toho pohybuje :) v hc to jen pípá a v tom je to taky těžší :P :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem teda za celou tu dobu hraní nepochopil,jak to někoho může bavit hrát za snipera na HC,vždyť je to o ničem,to umí každej zakempit se někde v křoví a a jenom tak střílet...pochopim ještě ty lidi,co mají aspoň snahu mířit na hlavu a dát headshot ale ty ostatní...:roll:a jinak,pokud by někdo chtěl,tak stačí napsat PM a ukážu mu dobrý kempy o kterých moc lidí neví(sám sem je našel,jenom asi 2 místa sem okoukal:)myslim v modu conquest)8)rush mapy sem moc neprohledával,nevyplatí se to páč se pořád přesunujou základny...a taky různý místa kam se dá vyskákat(střechy,stromy...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem teda za celou tu dobu hraní nepochopil,jak to někoho může bavit hrát za snipera na HC,vždyť je to o ničem,to umí každej zakempit se někde v křoví a a jenom tak střílet...pochopim ještě ty lidi,co mají aspoň snahu mířit na hlavu a dát headshot ale ty ostatní...:roll:a jinak,pokud by někdo chtěl,tak stačí napsat PM a ukážu mu dobrý kempy o kterých moc lidí neví(sám sem je našel,jenom asi 2 místa sem okoukal:)myslim v modu conquest)8)rush mapy sem moc neprohledával,nevyplatí se to páč se pořád přesunujou základny...a taky různý místa kam se dá vyskákat(střechy,stromy...)

Jo, to je přesný. Ale zas na HC stačí vyslat dávku směrem ze kterého všla rána a většinou ho trefíš a skoro zabiješ (pokud se netrefí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe :D tak to já když hraju za snipera tak skoro vůbec nekempím ale chodím po mapě a vždycky někam náhodně namířím, trochu se ještě porozhlídnu a když tam někdo je tak pic ho a jdu zas o kus dál :) nedávno se mi podařil dobrej kousek, nalezl jsem do baráku k jednomu oknu, vidím z nedalekýho baráku výstřeli tak namířím a střelím hlavu a pak jen koukám že za ním stál ještě jeden maník a hned byl double kill :D pak koukám nikde nic tak odcházím a jdu po schodech a pod schodama další maník tak lup ho :D já taky nesnáším snipery co jen kempí... to jsem vždcky nasranej když jdu a 3x za sebou mě dostane stejnej sniper kterej je zakempenej na druhé straně mapy.. u mě není vyjímkou že za snipera aktivuju stanice a pak to hlídám ve stejný místnosti a dokážu to uhlídat :) navíc bejt sniper a kempit je hrozná nuda, buď čekáte jak paka 2 minuty na jeden kill a nebo vám půjde někdo do zad.. můj příběh je důkaz proč se pořád přesouvat :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak v normalním(ne HC) je nejlepší vzít si snipera,SV98(hodně nábojů v zásobníku,rychlé přebíjení),4x optiku a MGN náboje a používat to jako brokovnici,běhat a nekempit :) bere taky na jednu ránu a na větší vzdálenost něž brokovnice...a pokud možno tak pár metrů před sebe házet senzory :) s touhle výzbrojí sem udělal nejvyšší K/D ratio na normal modu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi. Měl bych dostat pro PS3kaře...

Asi před 15minutama skončila mapa. Řekl jsem si že to vypnu. Odešel jsem z mapy a když jsem si chtěl updatovat statistiky awardy atd. Tak to trvalo hrozně dlouho a pak mi to ukázalo resetovaný statistiky. Restartoval jsem PS a když sem šel znovu do sekce weapons and gadgements a pak my stats tak mi to ukázalo opět vše restartované. Nevíte jestli to bylo cílené pro všechny a nebo se to buglo jen mě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

canava: Zmlkni prosimtě! No a co? Když je to globální, znamená to, že je někde chyba. Takže to opraví. Pokud by to bylo lokální, je to průser. Určitě se to srovná, a pokud ne, pak nadávej. Ale nenadávej jen kvůli jedný chybě proboha!

Já to ještě nezkoušel, takže nemůžu říct, ale jsem si jistý, že se to nějak vyvrbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D ale to už je za poslední týden po 2hé chápeš to ? a není to jen tak opraveny minule jsem čekal snad celej den než jsem si konečně mohl zahrát... takže promiň ale budu si nadávat...

Chápu, že tě to štve, ale tak pro jednou nepropaříš celej den no a co? Di radši ven. Copak ty sedíš od rána do večera u konzole? To by sis snad i zasloužil smazání celýho účtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ježiš co proti mě máš ? mě připadne že vždycky když vidíš moje jméno u nějakýho příspěvku tak se do mě musíš srát...

jistě že nesedím celej den u konzole jenže když příjdu ze školy a chci si dát chvíli relax a chci si zahrát momentálně mojí jedinou hru a nemám tam zbraně tak mě to fakt dost nasere !! protože o čem ta hra pak je když tam každej lítá se základní zbraní a nemůžou ani léčit ani oživovat protože k tomu nemají odemčeny věci ... příjdu k tomu večer s nadějí že si konečně zahraju a ono nic !! ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ježiš co proti mě máš ? mě připadne že vždycky když vidíš moje jméno u nějakýho příspěvku tak se do mě musíš srát...

jistě že nesedím celej den u konzole jenže když příjdu ze školy a chci si dát chvíli relax a chci si zahrát momentálně mojí jedinou hru a nemám tam zbraně tak mě to fakt dost nasere !! protože o čem ta hra pak je když tam každej lítá se základní zbraní a nemůžou ani léčit ani oživovat protože k tomu nemají odemčeny věci ... příjdu k tomu večer s nadějí že si konečně zahraju a ono nic !! ...

To je mi jasný, ale vaděj mi názory (obecně) jak je něco tak strašně nahovno, jen proto, že se někde stala chyba. Jak vidíš, hodně lidem se to tu vrací do normálu, takže to EA řeší. Může to být jen výpadek serverů a podobně.

Hele, u tebe co příspěvek, to jinej názor. Jednou řekneš, že grafika nerozhoduje, pak tvrdíč, že grafika je základ. Jednou že na problémy tu jsou patche, a pak že globální reset účtu je na pyču. Tak si to přeber :) Nic proti tobě nemám

Já BC2 dost dlouho nehrál, tak to někdy zkusim a řeknu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D to že grafika nerozhoduje jsem pak myslel ironicky.... a to další co tu píšeš vůbec nevím že bych psal

EDIT: navíc EA mají ty problémy nějak často a to mě právě sere ! k čemu mi je nějaky jejich dočasny řešení když mi to za nedlouho udělá zase ? nemluvím jen o BC....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu