Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

proč bych to jako měl prodávat ? :D mě ta hra baví !! ale mohlo by to být bez těhle trapných výpadků... která online hra tohle dělá ? znám jen hry od EA :D ... a to vaše tak to prodej je fakt k smíchu :D máte svoje oblíbený, milovaný auto dejme tomu značky Porsche... občas vám zarachtá a pozlobí převodovka nebo vám to nebude chtít nastarotvat... budete nasraní ale nebudete to prodávat.. nebo snad jo ??? ne!! ale zanadáváte si... tak přestaňte mlet sračky... dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele,když si uděláme squa,jde to nějak udělat,aby se to uložilo ? nebo pokaždý když se dá někdo offline,tak z to squad vypadne ? Jinak já bych rád zahrál s nějakejma čechama coop,nebo prostě něco.Jen že asi se nejsme schopni spoit a domluvit,dneska jsem dělal rádoby stránky,která měla být zaměřená na českou a slovenskou komunitu BF hráču,ale nějak jsem si řekl,že nemam na ty webovky čas,ani dostatečné umění,aby to trošku vipadalo.A taky,jestli by se to chytlo..Pojďte zde na foru použít jeden topic např : "seznam hracu BFBC2" a tam se domlouvat na časech,kde a v kolik se sejdem.Hodit do 1.ho topicu info o přibližných dnech,kdy by se hrálo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CHucky přesně tak :D Už tu byl klan, pak taky seznam online hráčů, a všechno pohořelo na neaktivitě hráčů. Nikdo se o to nezajímá. A myslet si, že to půjde tentokrát, je bláhové :D. Jen dodám, že jsem byl asi první, kdo s klanem začal, tak jsem věřil, a nevyšlo to, ale aspoň se trochu spojili lidi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

legion: tvle já nevim co máš za mindráky. zaprvé tu seznam stále je, stačí si ho najít. zadruhé nic nepohořelo, lidi mi stále občas napíšou, ať je do seznamu dopíšu. takže nevím co pohořelo na nějaké neaktivitě? měl by sis znova přečíst první příspěvek a možná ti konečně dojde, od čeho ten topic je

http://console-forum.net/tema/94685-bad-company-2-aktivni-online-hraci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no rozhodně to nepohořelo ale úspěch to taky zdaleka nebyl :D díky tomu jsem si přidal hodně čechů a když vidím že někdo hraje tak se připojím, někdy se sejdem na squad, někdy tam jsme jen 2 a jednou jsem zažil i zhruba 10hráčů z česka a slovenska na jednom serveru takže docela luxus... jenže většinou když se k někomu připojím tak se hraje mod kterej mě nebaví takže si jdu hrát sám na HC rush :P pravidelně hraju jen s minimem lidí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není o zájmu a nezájmu, je to pro lidi jako je canava- ano, mohl si přidat prátelé a když někdo z nich hrál, tak se k němu připojí, pokud má zájem a mohou hrát společně. Žádný aktualizace tam nejsou, krom toho, že když mi někdo napíše, abych ho tam dopsal. To je ten důvod, proč jsi nic neviděl. Snad už ti to, Legione, došlo. Pokud ano, mám velikou radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělal bych ho, pokud bys to udělal ty, jak jsem tě o to žádal. Psal jsem ti, abys dal všechny kontakty do prvního příspěvku svého topicu, tos neudělal. Tzn., že bych si do přátel přidal tak možná tebe, když na nikoho jinýho jsem neměl kontakt. Dále chci podotknout, že můj topic nemá žádný cíle, takže nelze očekávat ani úspěch.

edit: omlouvám se, měl bych celkem 3 kontakty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten seznam rozhodně nebyl zbytečnej topic, pěkně přehledně to tam je vypsaný a nemusel jsem tady v tomhle topicu listovat a hledat hráče a zjišťovat si jejich PSN...

jinak ten klan byl dobrej nápad, jenže mít klan to není jen tak... to je chodit pravidelně na tréningy, hrát zápasy, vést web, domlouvat zápasy atd.. a 99% lidí tady chodí do práce nebo školy a nemají pořád čas, takže jen takovýhle seznam hráčů kteří si můžou občas spolu zahrát se hodí a je dostačující ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já udělal seznam v texťáku, který jsem tam dal. Nahodil jsem tam otázku, zda chtějí klan nebo jen seznam, většina bylo pro klan, tak jsem to udělal takto.

Do prčič, já chápu tvůj záměr, jen říkám, že mi přišlo zbytečné dělat další, když už tu jeden je (tvůj) a ten se mi líbí. Pochop toto, pořád to omíláš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu