Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

tak to nevim, ja dam existing PLAYSTATION Network Online ID tam zadam svuj email na PSN to jest koblizek@war4all.com a napise mi to tohle "Sorry, we can't find information about that PLAYSTATION Network Online IDBefore you can link your PLAYSTATION Network Online ID with an EA Master Account, you need to log in to any online EA game with your PLAYSTATION 3. Once that is done, check your email inbox at the address you used to sign up for your PLAYSTATION Network Online ID for an email from us describing what you need to do to link up your accounts.

Keep in mind, you may need to wait up to 24 hours for that email to appear, so be patient. Note, you can always come back to this page to re-trigger the email in case you missed it."

Jinak na ucte ea mam pridanou jen hru BF Heroes a chci pridat ty dve z PS3

edit: delam to spatne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

taky se mi to občas stane jenže si musíš říct že je to prostě dementní jedinec a hrát dál :D takový jsou ve všech hrách...

jinak s tím garantem máte pravdu :D stejně bych ho použil tak jednou za rok protože už mám svoje oblíbeny hračičky který používám pořád takže akorát ztráta času :D radši za ten čas co bych strávil na té registraci nasbírám nějaký ty bodíky :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se mi to občas stane jenže si musíš říct že je to prostě dementní jedinec a hrát dál :D takový jsou ve všech hrách...

jinak s tím garantem máte pravdu :D stejně bych ho použil tak jednou za rok protože už mám svoje oblíbeny hračičky který používám pořád takže akorát ztráta času :D radši za ten čas co bych strávil na té registraci nasbírám nějaký ty bodíky :P

jasne kasli na to ja ji mam taky a je to sice dobra zbran ale nejdou na ni sbirat hvezdy ( nebo aspon doposud nesly ) mel jsem na ni asi 50 killu a porad nic tak jsem na to vykaslal a nepouzival ji mozna ze ted uz to opravili a jde to ale to ja nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu