Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Teonas: No jo, jenže kolik spoluhráčů si zabil a vrtulníků zničil :D:D

Právě naopak, nedávno jsem to zapnul (dopoledne) a neměl s kym hrát tak jsem si zapnul Onslaught a sám jsem si tam polétával s vrtulníkem... docela mi to šlo, ještě jsem zjistil že když jsem sám a zabijou mě tak hra nekončí (hodí mi to respawn)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já taky dokázal hned od začátku vrtulník ovládat, sice to s ním neumím perfektně ani teď ale jde to :D nesnáším ty maníky co se naserou do heliny a po 5 sekundách spadnou... třeba dneska jsem si sedl za rusáky do heli jako střelec na mapě Isla Inocentes, borec s obtížema vzletí a víte jak je tam ten kopec... no samozřejmě to do něj musel napálit...

nějakej trening pro lítání v heli by se hodil ale nebudu kvůli tomu kupovat nějakej mod, mohlo by to bejt už zabudovaný ve hře... prázdná mapa jen by jste si vybrali v čem se chcete naučit a pak by se vám po mapě jen ukazovali terče a vy by jste je měli strefit... třeba naučit se pracovat s tankem mi chvíli trvalo, ne ovládání ale ta střelba... řekl bych že ta gravitace co působí na ty střeli je dost přehnaná... dovolím si to zase srovnávat s bf2, tam se taky muselo nadsazovat ale v bc2 musím na stejnou vzdálenost nadsadit tak 3x víc :) hlavně v T90, v abramsu se mi to zdá menší :coolgun:

EDIT: ještě k těm heli.. vrtá mi hlavou proč některá bojová heli nemá rakety a jiná jo...

jediná heli co má rakety je myslím apache ale podle mě má ve skutečnosti rakety i ten rusáckej obr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesnáším ty maníky co se naserou do heliny a po 5 sekundách spadnou... třeba dneska jsem si sedl za rusáky do heli jako střelec na mapě Isla Inocentes, borec s obtížema vzletí a víte jak je tam ten kopec... no samozřejmě to do něj musel napálit...

Právě jako já :D ...bohužel spousta hráčů se to musí naučit tímto spůsobem, taky mi bylo blbý vzít si heli a za 3 vteřiny to zabořit do písku ale zkušet jsem to musel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heliny sou moje zlatíčka, s těma to fakt umim (řekl bych), takže když to jde, beru je, ale jsou lidi, kteří spadnou po 10 sekundách, sami, a pak mi střílí do mý heliny, když si jí beru já. To nesnášim. K těm raketám - pokud máš helikoptéru ve válce, a je trochu silnější, tak má snad každá helina rakety, někdy sice jen malé, nebo granáty, ale mají. Nechápu, proč ve většině her to tak není, když je složitější trefit cíl raketou..

Na heli se hodí používat oba joysticky, když zatáčíte levým, a přidáte pravý, jakoby to zostříte a je to rychlejší a prudší, hůř se do vás i trefuje.Využívat i plyn a podobně se taky hodí :). V každý BF hře jsem používal vzdušné stroje, a pokaždé mi to šlo, tak už na to nedám dopustit :D. Je ale škoda, že tam nejsou stíhačky, nebo více využitelné vrtulníky. Třeba UAV - stačí s tím rozstřílet barák a spadne na u bednu (jak se to menuje :D) a je to. A pokud nemáte snipu, špatně se do toho trefuje. A přijde mi, že ty vrtulníky nejsou moc rychlé, ale na takhle malých mapách to nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jako já :D ...bohužel spousta hráčů se to musí naučit tímto spůsobem, taky mi bylo blbý vzít si heli a za 3 vteřiny to zabořit do písku ale zkušet jsem to musel

promiň jestli se tě to dotklo :cheesygrin: je jasný že se to nějak musíš naučit, ale jednodušší je se to naučit s UAV, ovládá se to v podstatě stejně akorát když spadneš nikoho nezabiješ, ani sebe... 8)

EDIT: s UAV se i dobře naučíš držet pozici pro střelce, protože když vypálíš s UAV raketu tak musíš pořád mířit a čekat až ta raketa dopadne, a nejednou po tobě ti maníci dole začnou pálit takže musíš manévrovat a zároveň mířit na cíl :) a ve velký heli na ten cíl bude pálit střelec a ty mu musíš držet aby se trefil... když někdo jen tak bezhlavě lítá a kroutí se tak se pak nedá nic trefit... :thumbup: samozřejmě nesmíš jen stát ale musíš různě nalítávat a být v pohybu aby tě nesejmuli ale nesmí v tom být chaos :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teonas: Ber to tak, že sniper tě může zastřelit i v kabině, takže musíš být pořád v pohybu :). Časem se to vždycky naučíš, napiš mi, a dáme Onlaught a naučim tě to :D. Získáme A, a budem lítat :) (Atacama)

UAV je poměrně jednoduché a silné, ale dost zranitelné a pomalé, hlavně je na prd, že tě může zabít kdokoli u ovládacího panelu, i vlastní spoluhráč, i když by to jinak zas bylo nepravedlivé logicky. Ale často mě zabíjí moji spoluhráči

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, na isla inocentes jsem hral s jednim asi dementem, protože jsem si vzal patrol boat, schoval se za skálu a začal odstřelovat M-comy, pak se na mě spawnul ten blb, vzal loď a zajel uplně mimo mapu že jsem umřel..., potom si vzal blackhawk a zahrál si na kamikadze s plně obsazeným vrtulníkem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, na isla inocentes jsem hral s jednim asi dementem, protože jsem si vzal patrol boat, schoval se za skálu a začal odstřelovat M-comy, pak se na mě spawnul ten blb, vzal loď a zajel uplně mimo mapu že jsem umřel..., potom si vzal blackhawk a zahrál si na kamikadze s plně obsazeným vrtulníkem...

přesně pro to leavuju sqaud když chci praktikovat podobnej styl boje ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, na isla inocentes jsem hral s jednim asi dementem, protože jsem si vzal patrol boat, schoval se za skálu a začal odstřelovat M-comy, pak se na mě spawnul ten blb, vzal loď a zajel uplně mimo mapu že jsem umřel..., potom si vzal blackhawk a zahrál si na kamikadze s plně obsazeným vrtulníkem...

nechápu jak to může někdo takhle kazit... když si koupím hru tak si jí chci přece zahrát a nevrazím litr do toho abych to tam sral... takovým lidem by mělo dát EA global ban na všechny jejich hry aby měli čistý servery jen s normálníma a férovýma hráčema, to by pak byla lahoda hrát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je dobrý nápad, zkus jim to navrhnout :)

dej mi kontakt na ředitele a já mu to vysvětlím! :D nějak se proti tomu musí zakročit jinak to se s tím budeme setkávat do nekonečna... dneska mě taky jeden pěkně vytočil, zabil mě a pak mě oživil tak říkám, dobrý není to ču**k, omylem mě zabil a zas mě oživil tak pohoda... hm sotva jsem vstal tak pic pic zas mě zabil a takhle to šlo pořád dokola tak jsem to asi po 5tým kilnutí vypl... bejt na tom serveru admin tak už si neškrkne jenže tam ani žádní admini nejsou... mohli by tam dát aspoň autokicky za takovýhle teamkilling :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu