Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak ono je to vlastně věc jen toho člověka co to píše špatně nebo ne, mě je to celkem jedno a ani bych ho nenahlašoval ale mohl by se snažit :) Chápu že je to celkem otrava ale pak vypadáte jako pitomci... No abych nebyl tak OT tak se zeptám, nedal by ted někdo na BC2 na XLivu? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je na prd =D chci si s vama zahrat ale proste ne =D bud hrajete VIP mapy nebo VIETNAM =D

Butterfláji, bez VIP je málo map, ten by sis měl pořídit. Kolik teď stojí v in-game store? já už ho tam nevidím, páč ho mám, ale mám za to, že ho z původních 350 Kč zlevnili. Vietnam se dá oželet, i když mapy jsou designově parádní, ale VIP je třeba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ba jo, hrajem. podívej ve hře do store, je tam 7 map packů označených jako VIP. u starších použitých kopií hry si je musíš koupit. já jsem použitou limitku kupoval v létě a musel jsem koupit VIP, jinak jsem měl všude jen 4 mapy. ale někdo tu psal, že když si hru koupil o vánocích, mapy měl. ty vlastně teda taky wito, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt jo? no to mě podrž, kdy byla koupená nová? jak říkám, já nějakou starou limitku koupil v létě, kódy (VIP a na Krinkov+Thompson+M1911/3 specializace do tanku/Tracer) byly použitý, ty zbraně a specializace jsem tam měl otevřené a jen první VIP map Pack.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak radši nepiš vůbec

S tim UAV musíš narazit v plný rychlosti a je to jistej kill. Nejlepší je si vybírat snipery...

Popravdě musíš k němu přiletět a rozšmelcovat ho vrtulí... Nedáte někdo knife match?

edit: teď koukám, že je na to nejlepší HC, to ho stačí jenom přejet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu