Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jako novackovi v BBC2 mi prosim vysvetlete: Kdyz hraji Rush, cim se urcuje vyhra? Casto mi prijde, ze presto, ze mista ubranime, tak prohravame, naopak polozime posledni bombu a dozvim se jen: Team Lost.

Dřív to bylo podělaný pořád,i když si vyhrál tak se mohlo stát že se ti napsalo Your team lost nebo naopak,ale myslim že už je to částečně opravený.Toho si nevšímej,občas se mi to taky ještě stane...do statistik se ti zapisuje normálně "skutečnost",když vyhraješ zapíše se výhra,prohraješ-prohra(je to jenom nějaká chyba zobrazení)

Mimochodem,pomalu se blíží víkend,máte v plánu nějakou hru?privát?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera to byla pecka, škoda že jste voba nezůstali na poslední hru, s majkim jsme to tam kydlili, neúspěšnější hra co jsem zatím hrál, taky jsme jí hráli 30 min. Dneska mám na návštěvě dědu a ten si večer bude dávat ty top star sračky, takže budu moci mastit zase až zítra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se ta hra dost libila mi to slo, vubec nasemu tymu to slo.... jsme je pekne davali

si piš, včera to byly hrozný bomby a ani to nebylo nějak moc hustě na krev, šlo nám to skoro samo, zajali jsme vlajky a počkali do konce. ultimáte, tobě jsem jednu chvíli ani nestačil, votočim se a ty vo 100 metrů dál u vlajky...přitom tu někdo psal, že kempuješ:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

__ Diky :D__

Musime takhle spolu hrat castejc , co nejdrive si poridim HS ale ted budu asi kupovat Shifty 2 nebo Crysis 2 este furt nevim co :D Spis auta FPs uz mam BC2 tak ted trosku jezdeni :D , ale HS pak koupim hned co nejrychlejs uz si chci s vama taky volat a kkecat a ne vas jen poslouchat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kdo se dneska hlásí do služby? bude CZ mač? já se jako obvykle připojím po desátý. Jinak k headsetu: koupil jsem nějakou slušnou čínu na aukru na 350Kč (s poštovným) a maká v pohodě http://aukro.cz/headset-ps3-i1447413889.html. Origoš PS3 tam maj za 800Kč:-(, takže to promysli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ultimate 7th: jj, na aukru byl za 800 Kč s poštovným, čéče, já nějak ty NfS nehraju, spíš GT, Burnout nebo Motorstorm i když ten poslední Hot Pursuit se mi docela líbí (hrál jsem demo).

wita: já až přihlásím až po desátý, co se bude hrát? privat/public...conquest/rush?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu