Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

Jak se tu bavíte o náletech tak v BF2 to bylo mysím tak že nikdo u sebe nic takového neměl, ale byla tam báze kterou když člověk obsadil tak dostal nálet (mortar ) bo něco takového. Už je to opravdu dlouho co sem to hrál takže si nejsu 100% jistej.

V Bf2 byl vždycky jeden hráč jako Generál a ten mohl posílat na bojiště zásoby, vozidlo, UAV které automaticky spotovalo nepřátele a to nejlepší byla dělostřelecká palba která měla grády :D v Bc2 to kropí jen nějaké minomety ale v Bf2 to bylo regulerní dělostřelectvo..

A ikdyby stíhačky v Bf3 byly nadzvukový tak budou o hodně pomalejší... četl jsem článek kde samy vývojáři říkali že se to snaží udělat tak aby ta stíhačka byla dost rychlá ale zase aby nepřeletěla mapu za 2s :) kdo nehrál Bf2 a zajímá ho jaká rychlost to asi je, tak koukněte na juťub na videa z Bf2 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

canava hovorí dobre , tá artillery má vždycky srala xDD

Keďže som hrával väčšinou Infantry Only 24/7 Karkand ( :lol: ) , hambím sa za to , vtedy ma to proste bavilo .. Škoda že som nehrával s technikou ako teraz v BC2

1111. príspevok , hah

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cože ? já byl vždycky nasranej když prvních 10 serverů který byly narvaný bylo Infantry only a na techniku se zapomínalo !! za to bych nejradší všechny na těch serverech vlastnoručně rozkopal :D

A do Bf3 už byl generál oznámen takže předpokládám že bude mít i artilerii, jsem teda zvědavej jak budou ty budovy po tom bombardování vypadat :) občas mi málem odešly i repráky protože to byl rachot jak sviňa :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na začátku kola jsi klikl na to jestli chceš být generál nebo se chceš připojit do squad.. ten kdo klikl na generála a měl nejvyšší hodnost tak byl generál... ale nevím jak to fungovalo když se přihlásili 2 se stejnou hodností a nebo když se někdo s nejvyšší hodností přihlásil 2x za sebou... (ve dvou kolech)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzdyt je to teamova hra ne? A team musi nekdo vest k lepsimu vysledku, i za cenu ze budes muset rikat "pane" tlustymu amikovi co hraje na PS3 ve spodarech a hubu ma zalepenou od zaschlyho kecupu z hamburgeru :D:DD: ... porad o tom tady mluvite o te teamove spolupraci =)=) :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi zrovna potvrdilo jak na ***** jsou killstreaky, hraju si takhle MoH, paradicka, pohodicka, jde mi to, strilim si hezky talibance, kdyz to schytam a respawnuju se, jenze neudelam ani dva kroky a schytam to raketovym uteokem, tak se respawnuju na tom samym miste znova a ted pro zmenu minomet a takhle to slo asi petkrat po sobe, mohl jsem si klidne dojit na zachod, nic bych s tim neudelal, proto jsou killstreaky blbe a v BF je nechci...

Jinak k tem hodnostem, melo by to byt tezsi at vsude nebeha samej general, treba jako v halo, tam jeste nikdo nedosahl nejvyssi hodnosti, nejlepsi clovek je teprve asi na 4. nejvyšší..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ešte ocenenia , dúfam že tam budú tiež ako v bf2 :)

Že 40 killov v jednom kole s jedným classom .. A nie 500 celkovo , to je lame.

Generál - Nemyslite si že to je nejaký pán .. On vám iba pomáha , hádže bedničky , dáva UAV.

SL si može požiadať o bedničku , ten generál mu to pošle , atď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen si dost dobře neumím toho generála představit na konzolích... protože v BF2 ta generálská mapka tak to byla jakoby strategie... a strategie na gamepadu? to už je ale totální blbost... no uvidíme jak to udělají, možná se mýlím, tak se nechme překvapit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen si dost dobře neumím toho generála představit na konzolích... protože v BF2 ta generálská mapka tak to byla jakoby strategie... a strategie na gamepadu? to už je ale totální blbost... no uvidíme jak to udělají, možná se mýlím, tak se nechme překvapit

Strategie na gamepadu? To neni zadna utopie, na konzole se tak delaj strategie....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu