Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já si dávám Rush a klasiku, musí se pořádně mířit a to mi vyhovuje, v hc tě sejme každá střepina. jinak od neděle nám zase nejdou načítat ranky, to už je třetí neděle za sebou a včera to taky ještě nešlo teda na ps3, v dice asi opravdu každej víkend kalí, to je hrůza snad už to dneska půjde:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě proto je to rozdělený hc nebo normal, aby si každej vybral co mu vyhovuje, hlavně že to baví:)snad to i v b3 bude pokračovat stejně, jsem zvědavej jestli i potom po vydání b3 zahraju někdy bc2 nebo už to bude tak zastaralé že už se nebudu vracet, už aby to bylo snad to beta ukáže:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normal prostě nehraju protože protože můžete do nepřítele nasolit celej zásobák a stejně to může prežít

chce to cvik a dobře mířit, ale 2-3 lidi na jeden zásobník sejmeš...dá se s pumpou vyřešit celej squad:D

minulej tejden jsem se ocitl v HC a smál jsem se, jaká je to pohoda...hodíš granát=kill, střelíš granátometem=kill, to nebylo možný, jak se v HC lehce dělaj killy, samozřejmě jsou tam větší skilleři, často všichni zalezlí, ale člověk ani nemusí umět moc střílet a stačí mířit "takňák" tím směrem a vono to de...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chce to cvik a dobře mířit, ale 2-3 lidi na jeden zásobník sejmeš...dá se s pumpou vyřešit celej squad:D

minulej tejden jsem se ocitl v HC a smál jsem se, jaká je to pohoda...hodíš granát=kill, střelíš granátometem=kill, to nebylo možný, jak se v HC lehce dělaj killy, samozřejmě jsou tam větší skilleři, často všichni zalezlí, ale člověk ani nemusí umět moc střílet a stačí mířit "takňák" tím směrem a vono to de...

říkám že je to možný že mířit umim ....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera při hraní BC2 se nám (po sérii výpadků a připojování se zpět na sebe) stalo, že jsme ve finále byli ve v 5(slovy: v pěti) lidech!!! Všichni jsme spolu běžně a normálně komunikovali a mohli si vybrat při spawnu ze čtyř kolegů. dokonce to začalo tím, že jsem se připojoval na někoho, byl plnej tým, takže mě hra hodila do týmu naproti, ale slyšeli jsme se v HS jako ve squadu...na fotkách je vidět, když jsem mrtvej, že si můžu vybrat ze čtyř lidí na spawn a tabulka na konci hry, kde nás svítí pět...deepthroat může potvrdit. to jsou věci, co? možná už to byla pre-alfa Battlelogu...:)

post-46689-14687157985561_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle týden to je opravdu hrozný, samej problém, nenačítání ranku, zamrzlá bedna, podivná komunikace:roll:nám se to stalo taky, normálně jsem mluvil s protihráčem, když mě to po přihlášení hodilo proti a nejvíc jsem byl nas..nej ve středu, když po 70min. bránění na atacamě v pár lidech a ještě ve 2 ráno zamrzla bedna a útočníkům zbejvalo 5 životů:cry:, jo a Harvest Day v rushi úplně normálně, jinak jsem ho ani nehrál:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Nehrál jste někdo včera večer, já už nevím jestli porucha není na mojem příjmači, ale to je každá neděle pořád to samé, nenačte to aktuální rank a pošle mě to do hry s nulovým rankem jako kdybych to zapnul prvně:roll:v posledním měsíci je to hrůza a děs, samá porucha, snad se to v b3 nebude opakovat, to by mě dost s____o!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu