Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No jo demence některých hráčů co nikdy nehoděj lékárnu nebo náboje je fakt do nebe volající :D

no ale nesmíme si pořád připomínat jen ty špatný momenty ze hry :D třeba dneska jsem vylítl z baráku a můj medik se asi lekl a nakropil do mě dávku... ale naštěstí mi pak hodil lékárnu :) hodnej klučina ne ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HC je podle mě pro ty, co neuměj mířit a dělá jim problém se opakovaně trefit na jedno místo ale to je jedno...

:D tak nad tím se musím zasmát :D ... normální mód je pro začátečníky a pro srabáky, hardcore hrajou skuteční hráči :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady nejde o to že tam musíte cíl zasáhnout víckrát ale hardcore mod je prostě reálnější oproti arkádovýmu normál modu..

V normál módu máte radar, na obrazovce se vám ukazují naspotovaní nepřátelé takže stačí střelit do keře a máte kill a nebo vidíte nepřítele za rohem... máte tam křížek, na radaru vidíte mrtvý spoluhráče a plno dalších zbytečností který u hardcore modu nemáte... a proto je hardcore těžší !!

a to že se musíte víckrát trefit do nepřítele ? osobně jsem tohle v BF2 nesnášel, musel jsem vykropit půl zásobníku abych někoho zabil a často než se mi to povedlo tak zmizel za rohem a proto děkuju každý den Dice že udělali HC mod :) ... protože v HC modu sice stačí 3 kulky, jenže !! aby jste byli mrtví vy tak stačí taky 3 kulky takže se to vyrovná, takže možná je lehčí někoho zabít, ale je těžší přežít :) atd. atd. ... takže jo, normální mód je pro lamy :)

Hardcore je prostě víc reálnější ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz nepocitam snipery samozrejme. Myslim uprostred bojiste treba se SCAR-L Cabrine, to se musis sakra snazit aby nekoho dostal, napr. nahore z budovy. Proto je v normal modu takova silena vrava a battle, o tom si HC muze nechat zdat, tam sou hned vsichni tuhy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne treba HC bavi vice nez normal protoze hraju Deathmatch a tam je potreba rychle zabijet jinak vzdycky me stvalo ze v normalu nekoho sundate tak se mu vlastne ukaze kde jste a kde by s vama za tech par sekund co se respawnuje pocitat tak se musite vice hlidat jinak kazdy mod ma neco do sebe me se treba v hc modu libi ze tam neni ta killcam a ze na mape nejste videt a taky to ze musite zamirit abyste nekoho trefili protoze tam neni zamerovac uprostred obrazu coz dela hru tezsi protoze prechod z behani k mireni neco trva tak tak lehko nikoho sundat nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za rozesmání :D

1. Killcam neprozradí přesnou polohu, jen přibližnou

2. Na normálu taky trefíš velký prd pokud nemíříš

3. V HC rozhodně není těžký někoho zabít, už v normalu stačí tak dvě dávky na zabití nepřítele

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Pokud znáš dobře mapu tak ti prozradí přesnou polohu (každej kdo má rank aspoň 15 už zná mapy nazpaměť)

2. Ale v Normálu máš křížek kterej ti ukazuje kam míříš :P

3. Lehce zabiješ... Lehce umřeš :) ... ale je to těžší v tom že nevidíš naspotovanýho nepřítele za rohem atd. ... v normál modu si takhle nasbíráš mnoho 100%tních killů bez větší námahy :) prostě vidíš že je někdo v budově v pravým rohu, tak vlítneš do dveří a už do toho rohu míříš a sejmeš ho dřív než on stihne pořádně pohnout analogem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, Kill cam ti ukaze toho kdo te zabil zaberem zepredu tesne pred nim, takze kdyz je v rohu nemas sanci poznat kde se nachazi, protoze pochybuju ze znas detailne textury vsech koutu na kazdy mape.

Jo a v Hardcoru zakempis se sniperem a nikdo te nenajde a vesele si zabijis. Pro lamy. V Normalu tohle nejde, tam se porad musis stehovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale víš zhruba od kuď tě zabil a jestli v tom směru jsou 2 baráky tak není problém... a to s tím sniperem máš částečně pravdu ale přece jen jdou vidět čáry po kulkách takže ani za snipera nejsi v bezpečí :P navíc jak jsem řekl, HC mod jde reálnou cestou a sniper nesmí být vidět ani ve skutečnosti :) ... tohle je silně diskutabilní téma který nikam nevede :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu