Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tady nejde o to že tam musíte cíl zasáhnout víckrát ale hardcore mod je prostě reálnější oproti arkádovýmu normál modu..

V normál módu máte radar, na obrazovce se vám ukazují naspotovaní nepřátelé takže stačí střelit do keře a máte kill a nebo vidíte nepřítele za rohem... máte tam křížek, na radaru vidíte mrtvý spoluhráče a plno dalších zbytečností který u hardcore modu nemáte... a proto je hardcore těžší !!

a to že se musíte víckrát trefit do nepřítele ? osobně jsem tohle v BF2 nesnášel, musel jsem vykropit půl zásobníku abych někoho zabil a často než se mi to povedlo tak zmizel za rohem a proto děkuju každý den Dice že udělali HC mod :) ... protože v HC modu sice stačí 3 kulky, jenže !! aby jste byli mrtví vy tak stačí taky 3 kulky takže se to vyrovná, takže možná je lehčí někoho zabít, ale je těžší přežít :) atd. atd. ... takže jo, normální mód je pro lamy :)

Hardcore je prostě víc reálnější ;)

kdyz to chces mit tak realny mel si jit do armady vole :D a hraval sem hardcore mod a naopak me sralo ze dvakrat vystrelim a je po nem popripade po me

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vole... já si nechci hrát na vojáčka ale chci hrát válečnou hru !! to že se mi líbí když je reálná neznamená že bych chtěl lítat někde v iráku a kosit araby !! ... a nebudem to řešit každýho baví něco jinýho... (HC je stejně lepší :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někde si opravdu hrajou na vojáčky :) teď nemám na mysli třeba Vietnam a 2.sv.v. jenže v tom iráku ?? tam ztratí jednoho vojáka za měsíc a většinou ty teroristy dostanou tak že si zavolají heli nebo stíhačku a ta to za ně udělá ;) ... žádný scény jak z Bad company se tam opravdu nekonají :) (samozřejmě se tam občas objeví IED nebo nějakej tvrdší boj ale...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostala se mi do ruky novej nerozbalenej BFBC2 Ultimate edition a nevim jestli si jí mam nechat nebo radši prodat. Stojí to za to? Sem velkej fanoušek BF, 1942, 1943 a BF2 jsou moje oblíbený hry ale BFBC1 mě moc nezaujala. Mam to rozbalit nebo si radši počkat na BF3, co myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu