Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Odhalena pátá mapa pro Battlefield: Bad Company 2: Vietnam

Už za nějaké tři týdny se fanoušci vynikající akční hry Battlefield: Bad Company 2 mohou těšit na multiplayerový datadisk Vietnam. Studio DICE doposud odhalilo čtyři mapy - Hill 137, Vantage Point, Phu Bai Valley a Cao Son Temple, přičemž dnes se dočkala odhalení pátá. Ta se bude jmenovat Operation Hastings a můžete ji znát třeba z PC hitu Battlefield: Vietnam, který vyšel v roce 2004. Tato pátá mapa ale nebude zadarmo, tedy nebude hned přístupná. Studio DICE totiž bude po hráčích chtít, aby nahráli 69 milionů týmových bodů (je jedno jestli v Battlefield: Bad Company 2 nebo Battlefield: Bad Company 2 Vietnam). Body získáváte za poskytnutí nábojů, uzdravování a podobně. Jde tak o podobný systém, jako u Battlefieldu 1943, akorát nyní to nebude na počet zabitých. V novince naleznete trailer z této mapy.

http://www.konzolista.cz/articles/onearticle/?link=odhalena-pata-mapa-pro-battlefield-bad-company-2-vietnam-163071&sekce=novinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Poradte mi prosim nikdo, uz jsem postoupil asi na 6 uroven, ve statistikach to mam, ale hrajuli "zapas" ma v tabulce porad hodnost 1. Doufal jsem ze se to treba meni na konci dne nebo tydne, ale to ocividne ne. V Battlefieldu 1943 tenhle problem nemam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je normalni, maj to nejaky zabugovany a neumej to asi odstranit, ja mam level 28 a hlasi mi to obcas ze sem level 1. <3

To je fajn, ale ja to mam porad. Ja z nich fakt nemuzu clovek si to koupi (ikdyz ja to dostal :)) a jeste ho nuti prikoupit si VIP access a tohle se mu dostane a to jsem myslel ze maj kluci z dice poreseny vpoho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

canava, hh. Zkousel si nekdy napsat otevreny dopis komukoliv a jit s nim na postu, otevreny dopis se nesmi posilat jako normalni dopis, ale specialne... a na poste lamy nevedej co s tim maj delat :D my sme jednou psali ve firme otevreny dopis tady v liberci primo mestu. A byl to velkej problem to poslat. Nakonec sme to museli odnest osobne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

canava, hh. Zkousel si nekdy napsat otevreny dopis komukoliv a jit s nim na postu, otevreny dopis se nesmi posilat jako normalni dopis, ale specialne... a na poste lamy nevedej co s tim maj delat :D my sme jednou psali ve firme otevreny dopis tady v liberci primo mestu. A byl to velkej problem to poslat. Nakonec sme to museli odnest osobne :D

tak si uděláme malej výlet no.. :D

Rocko: máš možnost ten vietnam koupit ? já vůbec nevím jak se to na Ps Store kupuje, ani nemám vlastní kartu... taky sháním někoho do party ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu