Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak co, uz hrajete? ja ano a nemuzu si to vynachvalit. V samotnem BBC jsem zatim nestravil moc casu, presto si rad zaskocim do vietnamu. Pridam novych zbrani a taky vzhledem k terenu se dost meni styl hry. Takove tunelove valky s plamenometem,to je nezapomenutelne. A libi se mi moznost si v tanku pustit hudbu. Vypada to stylove, kdyz treba branite outpost, melete s posledniho a najednou z dalky slysite "let Valkyr" a vite ze vam napomoc jede kavalerie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nn, ty jsi to špatně pochopil, počítají se body uplně za všechno normálně tak jak jsou ve hře, viděl jsem ten trailer...

Ne to tys to spatne pochopil, ja ten trailer videl taky a ten jasne rika "perform 69 millions collective team actions to unlock new multiplayer map". Hovori se o akcich a ne bodech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to nereálné nezdá. Vem si že za opravu tanku dostaneš 4-5x, za healovani téměř mrtvého vojáka totéž, obdobně doplňování munice. Plus ještě tam tušim bylo spotování nepřátel nebo savior killy to si nejsem jistej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne to tys to spatne pochopil, ja ten trailer videl taky a ten jasne rika "perform 69 millions collective team actions to unlock new multiplayer map". Hovori se o akcich a ne bodech...

Tak tak, řeč je o opravování vozidel, oživování spoluhráčů, házení munice, a tak podobně. Killy v tom nehrají absolutně žádnou roli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu