Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a jak je to s tím odemčením nové mapy ? odemkne se jen té platformě která těch 69M nasbírá první nebo se to nakonec odemkne všem ? na stránkách jsem se dočetl: Mapa operace Hastings se odemkne, jakmile vaše platforma dosáhne 69000000 bodů týmové akce..

takže podle mě to nakonec získají všechny platformy protože nic o tom že by to měla mít jen jedna jsem se nedočetl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Administrators

PC musí vyhrát! Dělám pro to maximum... :D Dokonce jsem během 2 dnů dostal ban za to že jsem "suspect" a za "cheating". Někteří prostě občas neunesou to skóre. :D

Jinak grafika Vietnamu se mi libí a i co se týká hratelnosti, ta se mi zdá lepší než v normálním BFBC2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim ze kazdy jede sam za sebe....takze kazdy musi provest vsech 69 milionu akci. PC si stale drzi neuveritelny naskok zatimco PS3 je neuveritelne pozadu...

Si asi spadl z vyšně aby každej dělal 69 milionů akcí ? Na každý plaformě se to počítá dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS3 je neuvěřitelně pozadu protože PS3 verze vyšly o mnoho hodin po PC/Xbox verzi a přededevším proto že ještě do dnešního rána řádně nefungovaly servery, a 80% hráčů se několik hodin nepočítalo skóre...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DeSmond: musím přehodnotit můj názor na grafiku vietnamu... do teď jsem hrál na starší HD ready Plazmě a na vánoce jsem si rozbalil vlastní Full HD lcd, pohrál jsem si s barvama a musím říct že je to nádhera ! o grafice klasického BC ani nemluvě :) docela čumím co dokáže udělat TV a pohrání si s barvama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu