Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nevím,ja ji právě hraju na ps3 :D

Fakt mi to nejde na rozum, cumel jsem jak svina :) Akorat me stve ze ted po vanocnich svatkach kdy jsem prosedel x hodin pred obema dilum uncharted jsem nejak odvykl xboxovymu gamepadu a uplne jsem ztratil cit, takze jsem to trosku lamil :) Jinak mapa je to dobra, hodne se vyuziji vozidla vseho druhu a uzil jsem si celkem hekticky boj...

EDIT: Tak jsem zjistil, ze DICE na novy rok tuto mapu otevrlo jako takovy darecek, ale nevim jestli to plati i pro PS3

EDIT 2: Tak to plati i pro PS3 (http://www.joystiq.com/2011/01/02/bad-company-2s-operation-hastings-map-unlocked-for-ps3-and-xbox/)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

našel by se někdo kdo by si po večerech občas zahral BC2 Onslaught v kooperativě? ale i s mikrofonem, hrozně mě baví spolupracovat a jit proti nepřiteli. kdyžtak mi hodtě Friend requesty muj nick je "JaraX" ja vas pak všecky pozvu do hry. někdy mám čas i dopoledne, ale je to relativní. připadně i zájemci pro Tank Battles a NFS HP2 taky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porad je tam ten kod za 270? Mam totiz moznost bud koupit novou limited edition z Brna kde bydlim za 750 a nebo to koupit pouzity + lost planet 2 za 700..predpokladam ze ten kod by tam byl pouzitej

ano, VIP si můžeš v BFBC2 Strore koupit stále, včera jsem ho kupoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže si koupím za 270 Kč VIP pass, kde budou všechny aktuální mapy a můžu normálně hrát... Mám to na PC, a chci si to zahrát i na PS3, škoda že tam nejde ovládání s MOVE.

JJ presne tak, podpory move se asi ani nedockas, krom toho bys to podle me lamil. DICE celkove ohlasil, ze uz se BBC2 zadnych pridavku nedocka ani map packu ani dlc typu vietnam...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... DICE celkove ohlasil, ze uz se BBC2 zadnych pridavku nedocka ani map packu ani dlc typu vietnam...:(

to je smutna zprava :( Kde ses o ni docetl? Hm, skoda, jeste aspon jeden VIP pack by si hra zaslouzila, novy mapy jsou super a zprava, ze uz nic nebude je smutna :/ D:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je smutna zprava :( Kde ses o ni docetl? Hm, skoda, jeste aspon jeden VIP pack by si hra zaslouzila, novy mapy jsou super a zprava, ze uz nic nebude je smutna :/ D:

http://www.eurogamer.cz/articles/konec-pridavku-pro-bad-company-2

Na druhou stranu se neni co divit, kdyz bude vychazet Battlefield 3, bude DICE veskere usili smerovat tam, uz se tesim na betu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Battlefieldu 3 bude open beta jako u BC2? Nebo jen pro ty co si koupili MoH lim edition etc.

BTW: Kdyby někdo hledal hráče do klanu tak pište na PSN: Alias-Blaze

Rekl bych vzhledem k pozvanim pro limtiky MoH to nebo open-beta, tak jako tak me to je jedno, ja tu pozvanku mam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu