Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No jen se ptam, jaky na to maji hraci FPS her nazor. Jak sleduju tak je ten nazor jasny :)

JJ ke konzoli proste patri gamepad a hotovo, nemam rad lidi co se tam snazi pripojit mys s klavesnici, mame preci nejake fair play, cimz ale nerikam ze mys je lepsi nez gamepad, mnoho lidi je lepsi s gamepadem, sam bych rekl ze to mam tak nerozhode, ale gamepad je lepsi mas vsechno hezky po ruce, dokonce i CoD BO kdyz jsem hral na kompu tak jsem si musel pripojit gamepad z xboxu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem vcera konecne vyzkousel Vietnam a hm hm... tak 50:50, je tam pekna atmosfera, mozna lepsi jak v normalnim modu, jako kdyz prijede tancik a hraje z nej hudba, dost sem se smal :D

Ale... uf, po tom co sem zmlsanej modernima bojema, laserovyma zamerovacema (pustil sem to, rikam... kde je sakra laserovy zamerovac:D:D), navadenyma raketama, maskovanim, atp je navrat zpet do minulosti ponekud nudny :( hratelnost je pro me o dost horsi nez u normalniho modu, kterej se proste bomba. No, meli to pekne tezky panackove ve Vietnamu a tak =)

btw je normalni, ze hned po prvnim pusteni ma Vietnam vsechny zbrane, pridavky atp pristupne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem vcera konecne vyzkousel Vietnam a hm hm... tak 50:50, je tam pekna atmosfera, mozna lepsi jak v normalnim modu, jako kdyz prijede tancik a hraje z nej hudba, dost sem se smal :D

Ale... uf, po tom co sem zmlsanej modernima bojema, laserovyma zamerovacema (pustil sem to, rikam... kde je sakra laserovy zamerovac:D:D), navadenyma raketama, maskovanim, atp je navrat zpet do minulosti ponekud nudny :( hratelnost je pro me o dost horsi nez u normalniho modu, kterej se proste bomba. No, meli to pekne tezky panackove ve Vietnamu a tak =)

Vietnam je vazan na statistiku BBC2, takze xp nejsou nezavisle, takze pokud si na 28 lvl. tak je mozne ze mas uz vsechno spristupnene.

Jinak ja se bal ze mi bude taky vadit takovy red dot sight, ale nakonec mi klasickej iron sight ve vietnam vubec nevadi. Vietnam je proste paradni, skvele atmoska a vyrazne jina hratelnost nez v klasickem BBC2. A tanky prijizdejic za zvuku jizdy valkyr jsou proste nejlepsi :)

btw je normalni, ze hned po prvnim pusteni ma Vietnam vsechny zbrane, pridavky atp pristupne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekl bych vzhledem k pozvanim pro limtiky MoH to nebo open-beta, tak jako tak me to je jedno, ja tu pozvanku mam :)

Jasně mě je to taky jedno, jelikož mám ten MoH, ale myslel jsem, že by to vlastníci Medalu měli dříve, a pak by byla open beta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu