Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to ze pri kazde hre sou kkti kteri celkove tym srazej je normalni vec, driv sem hral dost pro team, ale nyni uz hraju spis sam za sebe, za snipera nebo za mechanika v tanku :P Za snipera se mi libi byt odkazany opravdu sam na sebe a pritom podporovat team, to je parada proste =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na solovym sniperovi nevidim nic spatnyho pokud je blizko cile. Dve veci co me dokazou nejvic nastvat sou sniperi zalezli na druhym koncu mapy nebo ti co teda sou o neco bliz s vyhledem na bednu kterou stejne nakonec neubrani od disarmu. Druha skupina sou ti co si vesele zacnou pobihat nekam pryc kdyz maji udelat disarm. V te helikoptere si myslim ze se staci presouvat az budes pouze u "dveri" ale nejsem si jistej.. coz me pripomina ze se me strasne na haluz povedlo sundat sniperkou za letu pilota do hlavy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vrtulnik musi pristat a inzenyr ho opravi zvenku, to same tank..., jo to je vlastne mozny, je tam pozice, kdyz clovek ma v ruce vlastni zbran, treba jde precvaknout a opravovat ... :D

Videl jsem vido kde sedel engineer uvnitr leticiho vrtulniku a opravoval ho

Kolem 2. minuty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Coz mi pripomina, jak se dostanu do vrtulniku s enginerem tak abych z vrtulniku mohl opravovat?

Stačí změnit pozici, aby jsi seděl u dveří.

Jeste bych se chtel zeptat jestli se to blbnuti statistik a mizeni zbrani deje jenom v klasickym BC2 nebo aji ve Vietnamu?

Je to i v klasickym BC2 bohužel :(

Bez pinu? To ses docela borec, ale jak koukam na tvy statiky tak tomu venujes podstatne vic casu jak :) (Jinak dobry staty)

Dík. Co na to říct. Prostě mě to baví. Ale ta statistika KD Ratio je úplně failnutá, pač když jsem v BC2 začínal, tak jsem měl hodně sh*t skóre a Ratio. Teď mám napohodu KD3

Za jakou classu hrajete nejvíc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si koupil bazar BC2, kod pouzity takze budu muset koupit VIP. No dal jsem par her a dobry, akorat jsem narazil na par lidi kteri evidentne hrajou aby otravovali. Na PC jsem si toho temer nevsiml, tady hned, mozna nahoda. Je to super hrat to na TV a muzu znova delat ranky (na PC jsem 28 rank). A skoda ze je tu max 24 lidi.

EDIT: mám koupit VIP pass nebo Vietnam ? (Vietnam jsem ještě nehrál, tak jestli to stojí za to) ,... dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu