Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

až dosáhneš 50 levelu tak si dej jako primární cíl udělat na všech zbraních a vozidlách platinovou hvězdu :lol: a taky se nauč perfektně ovládat vrtulníky a potom se snaž abys měl celkový K/D aspoň 2:1 :) pak budeš GM :D a ta oprava vrtulníku za letu...myslim že opravovat se dá pouze pokud je vrtulník nad vlastním území,pokud je nad nepřátelským tak vrtulník níčíte,stejně jako kdyby v tom seděl nepřítel...aspoň tak to bylo dřív...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

... a taky se nauč perfektně ovládat vrtulníky a potom se snaž abys měl celkový K/D aspoň 2:1 :)...

LOOOL tak to byla dobra pripominka :D:D:D:D:D tak to si me dostal :D:D:D toto je opravdu na me nadlidsky ukol :D hele ale uz sem trochu i letel, asi 100 metru rovne :D pak sem zas narazil do baraku :(

edit: btw, po instalaci Vietnamu, mam pokazde kdyz zapnu BFBC2 a chci hrat, vyresetovane kompletni nastaveni vsech trid :( musim vzdy vse nastavovat znova :( ble ble ble . Stava se vam to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrat s Alias/Blazem bylo neco jako zjeveni.. staci jeden dobrej hrac ve squadu (pripojil se k nam pak aji nekdo cizi a taky dobrej) a hned je to uplne o necem jinym. Jinak teda respekt to zapesti :D Jinak vrtulnik taky porad ovladat neumim.. musim dat nakej tutorial na YT :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak vrtulnik taky porad ovladat neumim.. musim dat nakej tutorial na YT :D

YT nepomůže. :D Chce to cvičit přímo na bojišti. Já už to umím ovládat celkem dobře... Učím se dělat to otáčení heliny na jednom určitým místě.. ale teda musím říct, že nejlíp se mi letí s Apachem, než Havocem. Ten je takovej debilní. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave ze sem na YT nasel dobrej tutorial.. hlavni je pry zmenit si ovladani vrtulniku na BC1. Co sem se tak dival jak to ovladani vypada tak je to presne tak jak bych cekal ze se to ovladat bude takze to dneska vyzkousim

změna ovládání ti nepomůže, vrtulník se bude chovat pořád stejně a myslím že standartní nastavení nemá chybu :) já vás pořád nechápu, já už s vrtulníkem uměl (no uměl, prostě jsme po 10s nespadl :D) po třetím letu ! :P

a ta oprava vrtulníku za letu...myslim že opravovat se dá pouze pokud je vrtulník nad vlastním území,pokud je nad nepřátelským tak vrtulník níčíte,stejně jako kdyby v tom seděl nepřítel...aspoň tak to bylo dřív...

a bykk má pravdu s tím vrtulníkem, já jednou opravoval heli za letu a ničil jsem ho místo toho abych ho opravil.. pak koukám na to video a týpek si to tam v klidu opravuje takže asi to fakt bude jak říkal bykk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem si koupil ten VIP pass, muzu ho nechat nekoho stahnout nebo to konkretne nejde ?

Když se přihlásí na tvůj účet, tak si to klidně může stáhnout

Hrat s Alias/Blazem bylo neco jako zjeveni.. staci jeden dobrej hrac ve squadu (pripojil se k nam pak aji nekdo cizi a taky dobrej) a hned je to uplne o necem jinym. Jinak teda respekt to zapesti :D Jinak vrtulnik taky porad ovladat neumim.. musim dat nakej tutorial na YT :D

Dík za kompliment :)

Nkdy by to fakt chtělo se sejít ve 4 a chodit spolu jako pořádnej squad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V BFBC2 se vrtulníky ovládaj parádně. Musel sem si jenom prohodit naklápění dopředu/dozadu, to defaultní invertovaný mi vadí...

Nechápu ale borce co mě při docela rychlym letu vysoko nad zemí trefjej tracer dartem, když já občas netrefim ani jedoucí tank ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic extra těžkýho to není ...

jinak nezdá se vám že helikoptéra má nějak malo hp ve vietnamu?? pár ran z m21 a letí k zemi

JJ, je to tak, lidi z dice to i rikali, ze je to tak naschval a do vietnamu se to hodi ze lze jednoduseji sestrelit vrtulniky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky by mě něco kolem HS zajímalo... když někdo ve hře mluví tak ho uslyším z TV nebo ze sluchátka? většině lidí totiž nerozumím nebo je neslyším ale kdyby mi to šlo rovnou do ucha tak by to bylo hned o něčem jiným, ale jestli je to sluchátko jen na parádu tak asi nemá cenu HS kupovat protože se stejně nedomluvím když je neslyším..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ty máš příjem možná dobrý ale ostatní od tebe asi moc ne.. právě proto některým nejde vůbec rozumět a někteří mají čistej hlas jak z mobilu :) určitě je rozdíl mezi HS za 200,- nebo origo od sony.. ale nevím, tebe jsem pokud vím ještě neslyšel, hráli jsme spolu vůbec ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu