Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

No musim říct že rozdíl mezi HS za 200 a origo od Sony je velkej, ale paradoxně ale vítězí HS za 200 :D. Ten Soňáckej je fakt mizernej, nemá moc kvalitní mikrofon a špatnou ergonomii, takže ti buď padá nebo tě po pár minutách bolí ucho. Ale máš aspoň 100% jistotu kompatibility.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čuste, mám dotaz na někoho kdo má ještě volný slot na Vietnam, rád bych si ho pořídil ale nechci si ho kupovat sám a mít volných 4 sloty k ničemu pokud tady má někdo ještě volný slot tak se ozvěte můj psn nick je: jonyJ takže mě napište tam nebo klidně tady do pm:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na server s 2-4 hráčema mě to klidně připojilo i před půl rokem, a třeba dnes ráno jsem měl plný server... no a zrovna teď se snažím připojit na HC rush a píše to že to nenašlo žádný server :D

EDIT: tak jsem se připojil a je narváno :D hm ale statistiky zase nikde !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se jeste zeptat jaky pouzivate headsety? Vim ze jich je dost ktery v pohode nahradi ten oficialni za kterej se me nechce davat 800

Já šel kolem datartu a viděl sem tam, Warhawk za 100 s headsetem a sluchátkama, tak sem koupil a nemůžu si stěžovat.

Tak když se fakt naštvu tak beru ten třetí raketomet :D a můžou se jít bodnout protože přímo RPGčkem je to fakt hard

Neni je to jen o zvyku. teď už to trefim tak z 60%minimálně.

EDIT: Borci z DICE napsali na jejich oficiální fórum, že ty problémy se serverama a statistikama pokusej opravit do víkendu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobnýho se mi povedlo za medika :wohow: ale ne tak dobrý K/D

BTW: S jakou zbraní si to dal?

s M16A2 a zajímavý je že assaulta jinak vůbec nehraju,jen sem si chtěl udělat u všech zbraní zlatou hvězdu :D

EDIT: a jinak nevíte někdo na jakej mapě je kulomet QLZ8 ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

The process of investigating matchmaking has taken some days. We have also managed to locate and identify what was the cause and root of this issue and therefore we have decided to restart the PS3 and the Xbox 360 backends as soon as possible.

The restart will likely happen within the next hour. (Normally we would schedule restarts for the "low peak" around 7AM GMT, but this is too severe.)

In addition to this we are currently implementing early-warning systems for related problems in case they happen in the future.

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-ng/1387039-server-restart-likely-one-hour.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu